VLASOVÁ PROMĚNA: Hlasujte, která z 10 čtenářek si ji nejvíce zaslouží

Do konce dubna mohly všechny ženy toužící po novém střihu, stylingu nebo barvě vlasů posílat do redakce své fotografie. Sešlo se jich téměř 70 a my jsme vybrali 10 z nich. Dejte hlas ženě, která by podle vás vlasovou proměnu nejvíce potřebovala.

Ze tří žen, které od vás, čtenářek a čtenářů, dostanou nejvíce hlasů, vybere porota jednu vítězku, která nakonec zdarma absolvuje vlasovou proměnu v pražském kadeřnickém salonu Fellini. My budeme samozřejmě u toho a na webu Prima Ženy vám pak ukážeme, jak celá proměna dopadla.

Prohlédněte si 10 vybraných žen a dejte svůj hlas té, která by měla usednout do kadeřnického křesla a nechat si od profesionálů udělat nový střih a případně i barvu vlasů:

Jaroslava Jirasová

Alena Štěpánská

Jana Jarošová

Jarmila Steinbauerová

Tereza Denková

Kateřina Konečná

Jana Kraftová

Veronika Vaníčková

Tereza Filínská

Veronika Vysloužilová

Seznamte se s profesionály

Martina Kalinová a František Brabec pracují jako tým již od roku 1995. Produkčně a režijně vytvořili mnoho úspěšných show, řadu focení a školicích programů. Oba jsou renomovanými odborníky v oblasti světa barev a zároveň vytvářejí promyšlené a vysoce estetické střihy pro všechny délky vlasů. Od otevření prvního studia Fellini 1. 7. 1997 u pražského Václavského náměstí se rozhodli přinášet nejvyšší kvalitu kadeřnických služeb. Pod jejich vedením pracuje špičkový a profesionální tým, který ctí filozofii společné práce.

Fellini je koncept týmového studia, který preferuje úzký vztah mezi kadeřníkem a klientem. Díky tomu odtud odcházejí klienti spokojení. Kadeřnickou práci zde dělají rádi a jejich výsledky tomu odpovídají. Příjemná atmosféra a střízlivý luxus, takový je interiér studií Fellini.

Mohlo by vás taky zajímat:

Sdílejte článek
Štítky studium Kateřina Konečná František Brabec

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.