Móda a krása

25. listopadu 2020 06:00

redakce Prima Zoom

Žádná čokoláda! Pořiďte si letos kosmetický adventní kalendář

Prosinec se blíží a s ním i tradiční otevírání okének v adventním kalendáři. Udělejte letos radost kromě dětí i sobě. Kosmetické adventní kalendáře jsou velmi oblíbené a některé bývají vyprodané i dlouho před začátkem adventu. Tak si pospěšte, zásoby rychle ubývají.

Klasické čokoládové adventní kalendáře měl jistě v dětství každý z nás. Ale i když už jste dávno dospělá, tak se této hezké tradici, která ukrátí čas do Štědrého dne, rozhodně vzdávat nemusíte. A protože Vánoce jsou na naši linii náročné i samy o sobě, nechcete to určitě ještě podporovat čokoládou.

Naštěstí tohle vědí i mnohé kosmetické firmy a každoročně připravují pro své zákazníky speciální adventní kalendáře s mini baleními oblíbených produktů. Nejenže vám zkrátí čekání na Štědrý den, ale cena kosmetických produktů, které si během prosince rozbalíte, někdy i vysoce přesahuje pořizovací cenu kalendáře.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, mnohé kosmetické adventní kalendáře, zejména ty od renomovaných značek, bývají vyprodané již dlouho před adventem. I koncem listopadu je ale nabídka stále široká, a pokud toužíte trochu se během prosince kosmeticky hýčkat, jistě si vyberete:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.