zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Žádná čokoláda! Pořiďte si letos kosmetický adventní kalendář

red , Vydáno: 25.11.2020
Prosinec se blíží a s ním i tradiční otevírání okének v adventním kalendáři. Udělejte letos radost kromě dětí i sobě. Kosmetické adventní kalendáře jsou velmi oblíbené a některé bývají vyprodané i dlouho před začátkem adventu. Tak si pospěšte, zásoby rychle ubývají.

reklama

Klasické čokoládové adventní kalendáře měl jistě v dětství každý z nás. Ale i když už jste dávno dospělá, tak se této hezké tradici, která ukrátí čas do Štědrého dne, rozhodně vzdávat nemusíte. A protože Vánoce jsou na naši linii náročné i samy o sobě, nechcete to určitě ještě podporovat čokoládou.

Naštěstí tohle vědí i mnohé kosmetické firmy a každoročně připravují pro své zákazníky speciální adventní kalendáře s mini baleními oblíbených produktů. Nejenže vám zkrátí čekání na Štědrý den, ale cena kosmetických produktů, které si během prosince rozbalíte, někdy i vysoce přesahuje pořizovací cenu kalendáře. 

Jak již bylo zmíněno v úvodu, mnohé kosmetické adventní kalendáře, zejména ty od renomovaných značek, bývají vyprodané již dlouho před adventem. I koncem listopadu je ale nabídka stále široká, a pokud toužíte trochu se během prosince kosmeticky hýčkat, jistě si vyberete: 

 

GALERIE: Krásné adventní věnce pro inspiraci

GALERIE: Krásné adventní věnce pro inspiraci

reklama

Související témata: kosmetika , sephora , clinique , loccitane , vzorky kosmetiky , adventní kalendář , kosmetický kalendář

reklama

Přečtěte si také

reklama