Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Známá zpěvačka se nafotila bez make-upu. Poznáte, kdo to je?

Dvacet let vystupovala s výrazným make-upem. Teď se nechala vyfotit úplně nenalíčená a málokdo slavnou zpěvačku pozná.
Vydáno: 04.04.2018
Známá zpěvačka bez make-upu
Autor: papermag.com Známá zpěvačka bez make-upu

Bez výrazně namalovaných očí a jasně červené rtěnky si ji vůbec nedokážeme představit. Bez nich by na jeviště prostě nevstoupila. Až nyní se zpěvačka Christina Aguilera rozhodla vyfotit tak, jak ji příroda stvořila – úplně bez líčidel. A ačkoli ji lze jen těžko poznat, výsledek vypadá úžasně. 

Sérii portrétů Aguilera nafotila pro časopis Paper a díky nim můžete zjistit, že má zpěvačka roztomilé pihy a že se pod velmi výraznou maskou ukrývá žena s mnohem jemnější tváří a mladšího vzhledu, která, jak se mnozí shodnou, vypadá mnohem lépe!

„Vždycky jsem ráda experimentovala, hrála divadlo, vytvářela na jevišti příběhy," řekla v rozhovoru pro časopis Paper. „Ale je velmi osvobozující, když můžete odložit masku a ukázat krásu, která je pod ní." 

Samozřejmě se najdou i kritické ohlasy. Poukazují na to, že slavné ženy, které jsou samozřejmě pod drobnohledem, mají vždy dokonalý make-up, podstupují zkrášlující kosmetické zákroky včetně plastických operací a mají kolem sebe tým vizážistů a kosmetických poradců. Takže když tyto hýčkané celebrity odhalí svou nahou tvář, jak se tomuto trendu říká, možná to bude senzace, ale těžko lze čekat, že se stanou inspirací pro „obyčejné ženy".

Ať si o tom myslíte cokoli, nutno uznat, že Christina Aguilera vypadá i bez líčidel fantasticky a je určitě zajímavé vidět její „novou" tvář. Make-upu se ale vzdát nehodlá. „Mám ráda výraznou tvář, takže to raději nebudeme měnit," dodává se smíchem.

Podívejte se na pár fotografií s make-upem i bez a můžete posoudit, kde to Christině víc sluší:

Christina Aguilera s make-upem Foto:                                                                                                                            Foto: papermag.com

 

Christina Aguilera bez make-upu 2 Foto:                                                                                                                          Foto: papermag.com

 

Christina Aguilera bez make-upu 1 Foto:                                                                                                                       Foto: papermag.com

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

 

Příliš silné líčení zbytečně přidává roky

10 chyb v oblékání a líčení, které vás dělají starší

 

Co říká tvar rtěnky o vaší osobnosti

Milé dámy, věděly jste, že i to, jakým způsobem si líčíte rty, vypovídá něco o vaší osobnosti? Takže podívejte se do kosmetické taštičky, najděte rtěnku a zjistěte, do jakého tvaru je její špička. A pak už si jen najděte, co že to vlastně znamená:

Kulatá špička

Co říká tvar rtěnky o vaší osobnosti kulatá

 - pohodová

 - vyrovnaná

 - klidná

 - mírumilovná

 - stálá ve vztazích

 - milá

 - štědrá

Článek je zařazen v: líčení, Christina Aguilera, makeup, bez make-upu