Známá zpěvačka se nafotila bez make-upu. Poznáte, kdo to je?

Dvacet let vystupovala s výrazným make-upem. Teď se nechala vyfotit úplně nenalíčená a málokdo slavnou zpěvačku pozná.

Bez výrazně namalovaných očí a jasně červené rtěnky si ji vůbec nedokážeme představit. Bez nich by na jeviště prostě nevstoupila. Až nyní se zpěvačka Christina Aguilera rozhodla vyfotit tak, jak ji příroda stvořila – úplně bez líčidel. A ačkoli ji lze jen těžko poznat, výsledek vypadá úžasně.

Sérii portrétů Aguilera nafotila pro časopis Paper a díky nim můžete zjistit, že má zpěvačka roztomilé pihy a že se pod velmi výraznou maskou ukrývá žena s mnohem jemnější tváří a mladšího vzhledu, která, jak se mnozí shodnou, vypadá mnohem lépe!

„Vždycky jsem ráda experimentovala, hrála divadlo, vytvářela na jevišti příběhy," řekla v rozhovoru pro časopis Paper. „Ale je velmi osvobozující, když můžete odložit masku a ukázat krásu, která je pod ní."

Samozřejmě se najdou i kritické ohlasy. Poukazují na to, že slavné ženy, které jsou samozřejmě pod drobnohledem, mají vždy dokonalý make-up, podstupují zkrášlující kosmetické zákroky včetně plastických operací a mají kolem sebe tým vizážistů a kosmetických poradců. Takže když tyto hýčkané celebrity odhalí svou nahou tvář, jak se tomuto trendu říká, možná to bude senzace, ale těžko lze čekat, že se stanou inspirací pro „obyčejné ženy".

Ať si o tom myslíte cokoli, nutno uznat, že Christina Aguilera vypadá i bez líčidel fantasticky a je určitě zajímavé vidět její „novou" tvář. Make-upu se ale vzdát nehodlá. „Mám ráda výraznou tvář, takže to raději nebudeme měnit," dodává se smíchem.

Podívejte se na pár fotografií s make-upem i bez a můžete posoudit, kde to Christině víc sluší:

Foto: papermag.com

Foto: papermag.com

Foto: papermag.com

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.