Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jarní trendy ve spodním prádle: Oblečte se do květin a neotřelých kombinací

Jaro je rozverné a svádí k experimentům. Dejte tedy sbohem nudným a okoukaným kouskům a nechte se inspirovat aktuálními trendy. Začněte hned u spodního prádla, které nemusí být jen hladké a v klasických barvách. Nebojte se veselých květinových motivů, krajky či neotřelých kombinací.
Vydáno: 17.04.2019
Jarní trendy ve spodním prádle: Zapomeňte na nudu a klasické barvy!
Autor: iStock Jarní trendy ve spodním prádle: Zapomeňte na nudu a klasické barvy!

Právě jarní kolekce jsou u výrobců svěží a hravé. „Je zde patrná inspirace probouzející se přírodou. Nechybějí tak květinové motivy, zajímavé krajkové vzory či netradiční kombinace zdánlivě nesourodých prvků,“ říká k aktuálním trendům Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO.

Ač mnohé ženy stále upřednostňují prádlo v klasických barvách, postupně se zvyšuje počet těch, které jsou odvážnější a rády svůj prádelník obohatí i o zajímavější kousky. A právě na ně je letošní jaro opravdu bohaté.

Květinová záplava

Jestli něco nesmí na jaře v prodejnách s prádlem chybět, pak to jsou kolekce s květinovým motivem. Vždyť většina lidí se těší, až po dlouhé zimě vyraší ze země první kvítky. Tak proč by nemohly vykouknout také zpod oblečení? Třeba v kombinaci s průsvitným materiálem, který zvýrazní kůži, působí velmi efektně. Navíc barvy dokážou zvednout náladu a rozzářit den.

TIMO, kolekce Jungle Flower – podprsenka 1069 Kč, kalhotky 509 Kč, Tchibo - podprsenka 299 Kč, kalhotky 199 Kč
Autor: Archiv firem TIMO, kolekce Jungle Flower – podprsenka 1069 Kč, kalhotky 509 Kč, Tchibo - podprsenka 299 Kč, kalhotky 199 Kč

Krajkové mámení

Klasikou, která nikdy nevyjde z módy, je krajka. Chcete-li působit étericky, zvolte jemný a zajímavý motiv. Ke krajkou potažené podprsence můžete obléct i celokrajkové kalhotky. V takové soupravě budete nejen romanticky něžná, ale i zatraceně sexy. Jestli sáhnete po smetanové či černé barvě, je jedno. Výsledek bude vždy úchvatný a budete se cítit smyslně. 

Triola - podprsenka Dorina 499 Kč, Astratex - podprsenka Trisha 649 Kč, kalhotky 379 Kč
Autor: Archiv firem Triola - podprsenka Dorina 499 Kč, Astratex - podprsenka Trisha 649 Kč, kalhotky 379 Kč

Protiklady se přitahují

Tím však přehled žhavých novinek ani zdaleka nekončí. Byla by totiž škoda vynechat poslední zajímavou skupinu mezi nejnovějšími kolekcemi. Sem patří prádlo s neokoukanými motivy a neotřelými kombinacemi. Třeba drobné proužky sladěné s jemnou krajkou rozhodně stojí za vyzkoušení. Nebo peříčka v kombinaci s jemnou krajkou. Rozhodně se toho nebojte, k jaru přece trocha dovádivosti a rozpustilosti patří.

TIMO, kolekce Poetry of Geometry – podprsenka 1019 Kč, kalhotky 559 Kč, Astratex - podprsenka Rachel 879 Kč, kalhotky 379 Kč
Autor: Archiv firem TIMO, kolekce Poetry of Geometry – podprsenka 1019 Kč, kalhotky 559 Kč, Astratex - podprsenka Rachel 879 Kč, kalhotky 379 Kč

 

Je tedy načase udělat jarní průvan v šatníku a probrat nejen svršky, ale také „spodky“. Udělat dostatek místa na nové sexy kousky, z nichž budete mít radost nejen na jaře. Budete se v nich cítit skvěle a zvednou vám sebevědomí. To totiž začíná u pocitu, že si připadáte krásná, což bez dobře padnoucího spodního prádla nejde.

-ak-

Článek je zařazen v: spodní prádlo, trendy, jarní trendy, podprsenky