Jarní trendy ve spodním prádle: Oblečte se do květin a neotřelých kombinací

Jaro je rozverné a svádí k experimentům. Dejte tedy sbohem nudným a okoukaným kouskům a nechte se inspirovat aktuálními trendy. Začněte hned u spodního prádla, které nemusí být jen hladké a v klasických barvách. Nebojte se veselých květinových motivů, krajky či neotřelých kombinací.

Právě jarní kolekce jsou u výrobců svěží a hravé. „Je zde patrná inspirace probouzející se přírodou. Nechybějí tak květinové motivy, zajímavé krajkové vzory či netradiční kombinace zdánlivě nesourodých prvků,“ říká k aktuálním trendům Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO.

Ač mnohé ženy stále upřednostňují prádlo v klasických barvách, postupně se zvyšuje počet těch, které jsou odvážnější a rády svůj prádelník obohatí i o zajímavější kousky. A právě na ně je letošní jaro opravdu bohaté.

Květinová záplava

Jestli něco nesmí na jaře v prodejnách s prádlem chybět, pak to jsou kolekce s květinovým motivem. Vždyť většina lidí se těší, až po dlouhé zimě vyraší ze země první kvítky. Tak proč by nemohly vykouknout také zpod oblečení? Třeba v kombinaci s průsvitným materiálem, který zvýrazní kůži, působí velmi efektně. Navíc barvy dokážou zvednout náladu a rozzářit den.

Krajkové mámení

Klasikou, která nikdy nevyjde z módy, je krajka. Chcete-li působit étericky, zvolte jemný a zajímavý motiv. Ke krajkou potažené podprsence můžete obléct i celokrajkové kalhotky. V takové soupravě budete nejen romanticky něžná, ale i zatraceně sexy. Jestli sáhnete po smetanové či černé barvě, je jedno. Výsledek bude vždy úchvatný a budete se cítit smyslně.

Protiklady se přitahují

Tím však přehled žhavých novinek ani zdaleka nekončí. Byla by totiž škoda vynechat poslední zajímavou skupinu mezi nejnovějšími kolekcemi. Sem patří prádlo s neokoukanými motivy a neotřelými kombinacemi. Třeba drobné proužky sladěné s jemnou krajkou rozhodně stojí za vyzkoušení. Nebo peříčka v kombinaci s jemnou krajkou. Rozhodně se toho nebojte, k jaru přece trocha dovádivosti a rozpustilosti patří.

Je tedy načase udělat jarní průvan v šatníku a probrat nejen svršky, ale také „spodky“. Udělat dostatek místa na nové sexy kousky, z nichž budete mít radost nejen na jaře. Budete se v nich cítit skvěle a zvednou vám sebevědomí. To totiž začíná u pocitu, že si připadáte krásná, což bez dobře padnoucího spodního prádla nejde.

-ak-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.