Móda a krása

27. září 2021 05:50

Petra Kloidová

Pokračování Sexu ve městě: Nové outfity, šediny, vrásky a náhlá smrt kolegy

Natáčení pokračování seriálu Sex ve městě po více jak dvaceti letech je v plném proudu. Představitelky Carrie, Mirandy a Charlotte se znovu objeví na televizních obrazovkách. S vráskami, šedinami, zkušenostmi, ale i smutnou událostí, s kterou se herečky špatně vyrovnávají.

Seriál And just like that, jak se bude pokračování příběhu nejlepších kamarádek z New Yorku jmenovat, ve středu postihla nešťastná událost.

Smrt Stanforda zasáhla všechny

Představitel gay kamaráda novinářky Carrie Bradshaw Willie Garson, jenž si v seriálu zahrál Stanforda Bletche, zemřel po dlouhé nemoci. Gerson trpěl dlouhodobě rakovinou slinivky, ale během června ještě natáčel se svými kolegyněmi. Bohužel nemoci podlehl. Bylo mu 57 let.

Většina herců a hereček napsala na sociální sítě vzpomínku na svého kamaráda, Sarah Jessica Parker prolomila své mlčení až den po šokující zprávě. Přiznala, že ještě není připravená na to cokoliv říct. Parker s Gersonem byli velice blízcí přátelé.

Pokračování Sexu ve městě stíhá kritika za kritikou

Informace o natáčení seriálu Just like that, který má odtajnit svět oblíbených kamarádek a jejich životů kolem padesátky, rozdělila veřejnost a fanoušky na dva tábory. Jedni se těší na další příběhy, druzí se bojí, že Sex ve městě po dvaceti letech už nemá co říct.

Sociální sítě zaplavila kritika na nové outfity Carrie Bradshaw, protože hlavní stylistka tehdejší televizní show na natáčení nenastoupila. Po dalších paparazzi fotkách to ale vypadá, že se představitelky Sexu ve městě od svého stylu příliš neodklonily. Reakce fanoušků, které šokoval i vzhled dnes už postarších hereček, zase ukazuje, jak málo jsme zvyklí v médiích a veřejném prostoru na ženy, kterým už dávno není dvacet let.

Sdílejte článek
Štítky smrt New York herec Stanfordova univerzita Sex ve městě oděv Sarrah Jessica Parker Sarah Jessica Parkerová Carrie Bradshawová Miranda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.