zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pokračování Sexu ve městě? Fanoušky děsí vzhled hereček, ale i nemožné outfity

Lenka Nováková , Vydáno: 22.08.2021
Televizní fenomén Sex ve městě se dočkal už dvou filmových pokračování. Producentka a hlavní představitelka seriálu Sarah Jessica Parker právě natáčí v ulicích New Yorku seriálové pokračování s názvem Just like that. Fanoušci seriálu ale předvídají spíše neúspěch. Proč?

reklama

Sex ve městě se začal vysílat v roce 1998 a rozhodně to nebyl úspěch na první dobrou, jak se říká. Carrie Bradshaw a její tři přítelkyně ve zběsilém New Yorku, ve kterém nikdo nespí se stejným člověkem dvakrát po sobě, zažila u diváků úspěch až s příchodem druhé řady. V ten moment se novinářka Carrie, právnička Miranda, elegantní kurátorka Charlotte a sexuální dračice Samantha zapsala divákům do srdce.

Byly to právě tyto čtyři ženy, co vyvrátily společnosti myšlenku o tom, že o sexu se nemluví. Ukázaly, že o sexu se má mluvit otevřeně, což na konci dvacátého století, ať už si to chceme přiznat nebo ne, nebylo tak úplně zvykem. Autoři seriálu přicházeli se zábavnými historkami, ale měli jedno zásadní pravidlo, jež mělo seriálu udržet autenticitu. Vždy to musely být zážitky někoho, koho znají osobně.

Zákulisí natáčení pokračování Sexu ve městě
Autor: profimedia Zákulisí natáčení pokračování Sexu ve městě

První fotky z natáčení spíše vyděsily

Hlavní představitelka Sarrah Jessica Parker se během natáčení Sexu ve městě a následných filmových zpracování stala producentkou. O novém pokračování Just like that (v překladu Něco takového), prozradila, že bude mapovat příběhy hrdinek po padesátce. První fotografie viditelně unavené seriálové Carrie Bradshaw ale fanoušky spíše vyděsila. Všechny představitelky jsou pochopitelně o dvacet let starší a vypadají jinak, než se kdysi na obrazovkách loučily. Fanoušci se obávají, na čem chtějí tvůrci postavit seriál teď. Prolomit tabu a humorně se bavit otevřeně o sexu? To už je pro televizní tvorbu dávno překročená  norma (ano, díky Sexu ve městě). Budou mít dámy z New Yorku ještě co říct, aby to aktuálně zapadalo do palčivého dění dnešního světa?

Ztráta dvou hlavních osobností Sexu ve městě

Už během natáčení Sexu ve městě se spekulovalo o tom, že představitelka Samanthy se zbytkem hereček příliš nevychází. Po natočení dvou filmů to dala Kim Cattrall výrazně najevo i na Twitteru. Vztah se třemi hereckými kolegyněmi zcela ukončila. Hybná síla seriálu, Samantha, se už v pokračování seriálu neobjeví, což může ovlivnit dynamiku příběhu čtyř kamarádek. Chvíli se dokonce spekulovalo i o tom, že bude chybět i pan Božský, ale Sarah Jessica Parker takovou informaci nedávno dementovala fotografií z placu.

Tento outfit se na sociálních sítích nesetkal s nadšením.
Autor: profimedia Tento outfit se na sociálních sítích nesetkal s nadšením.

Sex ve městě měl úspěch i kvůli módě. Carrie Bradshaw si ujíždí na luxusních botách a Manolo Blahnik se tak z obyčejného španělského návrháře vyšvihnul na piedestal tvůrců luxusního zboží. Outfity všech ženských postav překračovaly hranici, bořily mýty a inspirovaly celý svět. Za nimi stála newyorská stylistka a kostýmní návrhářka Patricia Field, která se ale rozhodla pracovat na úspěšném seriálu Emily v Paříži, kde obléká herečku Lily Colins, nabídku tvořit kostýmy pro Carrie už nekývla.

Možná proto se na sociálních sítích nové outfity Carrie Bradshaw nesetkávají s pochopením. Bude mít pokračování Sexu ve městě po dvaceti letech ještě co nabídnout?

Američanka přešívá šaty ze sekáčů a zachraňuje planetu

Američanka přešívá ošklivé šaty ze sekáče za pár korun a zachraňuje planetu!

Šaty od návrhářky Teuty Matoshi

Chudá žena z Kosova začala šít šaty z nouze. Teď má luxusní značku a sleduje ji milion lidí!

reklama

Související témata: Sex ve městě , Sarah Jessica Parker , pan Božský

reklama

Přečtěte si také

reklama