Celebrity

27. listopadu 2023 15:05

redakce Prima Ženy

Skrývá Monika Bagárová bříško? Druhé miminko chci až časem, odpovídá fanouškům

Zeptat se ženy, zda je těhotná, a vzápětí zjistit, že za vypouklé břicho může třeba jen outfit nebo cokoliv jiného, jen ne miminko... To je jedno z nejhorších faux pas. Proto vám jménem všech žen radíme – neptejte se nás. Své o tom může vyprávět i zpěvačka Monika Bagárová (29).

Monika Bagárová se dostala do řečí kvůli bříšku, které se nejspíš některým zdálo být o něco větší než dřív. Na křtu nového alba Michala Davida se ukázala v černé minisukni a bundě a údajně abstinovala, což spekulace ještě přikořenilo. Deníku Blesk ale zpěvačka prozradila, že těhotná není. „Už se to ke mně doneslo, že čekám miminko, ale nečekám. Bohužel jsem pár kilo přibrala a vše mám v břiše. Budu muset zase začít cvičit a víc se hlídat v jídle. Druhé miminko bych určitě chtěla, ale až časem,“ řekla.

Čtěte také: Monika Bagárová učinila zásadní krok. Přestává s kojením a dceru posílá do školky

Z odpovědi je tak vidět, jaké myšlenky mohou podobné spekulace a narážky probudit. Jestli chce Monika dobrovolně a s radostí začít cvičit a upravit si jídelníček, je to samozřejmě skvělé, nemělo by ale jít o rozhodnutí čistě pod tlakem veřejného mínění. Nemluvíme přece jen o žádné nadváze – zpěvačka vypadá skvěle. Už rok a půl září po boku podnikatele Leonarda Lekaje a netají se tím, že je zamilovaná a šťastná.

„Jsme spolu a je nám krásně. Oba sice bydlíme na druhém konci republiky, když se ale chce, všechno jde. Uvažujeme o společném bydlení někde na půl cesty. Nedávno jsem konečně dostavěla dům u Brna, tak si na chvíli dám pauzu. Navíc chystám ke svým třicetinám příští rok velký koncert v O2 areně. Vše je v přípravách, ale hvězdní hosté budou,“ prozradila zpěvačka, která je také maminkou tříleté dcery Ruminky, jejímž otcem je bojovník Makhmud Muradov (33). O něm však Monika Bagárová od rozchodu nerada mluví.

Monika Bagárová o chystaném koncertě:

I kvůli návratu do plného pracovního nasazení se Monika Bagárová nedávno rozhodla, že už nadešel ten správný čas na to, aby se její dcera začlenila do nového kolektivu složeného z jejích vrstevníků. „Je to velká holčička, která potřebuje fungovat se svými vrstevníky a dětičkami a potřebuje nějaký režim, který zadá paní učitelka. Doufám, že se jí tam bude líbit, je to pro každou maminku těžký krok a jsem si jistá, že je to ten správný krok,“ promluvila zpěvačka o zařazení své dcery do školky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.