Představitel Dereka Morgana bojuje s roztroušenou sklerózou své matky

"Dlouho jsem si to nechtěl připustit," říká o vážné nemoci své sedmdesátileté matky představitel sexy vyšetřovatele v seriálu Myšlenky zločince.

Sexy mulat Shemar Moore sice v roce 2016 opustil po jedenácti letech Myšlenky zločince, ale fanouškům a fanynkám je stále na očích. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Moore rozhodně neplánuje po odchodu z úspěšného seriálu herecký důchod, naopak se vrhá do další televizní show pro stejný kanál CBS.

V novém seriálu s názvem S.W.A.T se představí jako poručík Daniel Harrelson, kterému se přezdívá "Hondo". Hondo má samozřejme jako správný hlavní hrdina akčního seriálu problémy nejen v pracovním životě, ale také v tom osobním. Více se o nové roli Shemara Moora dozvíte v našem článku.

Sexy herec nemá na růžích ustláno

Shemar Moore je sice po L.A. proslaven svými divokými večírky, to ale neznamená, že by jeho život byl procházkou růžovou zahradou. Shemar se nedávno svěřil médiím s tím, jak prožíval první roky s myšlenkou, že jeho matka onemocněla roztroušenou sklerózou.

"Vem si aspirin, zajdi si na masáž a zaspi to. Budeš v pořádku," říkával matce první roky její nemoci. Trvalo mu pát ler než sám sobě přiznal, že jeho matka neonemocněla obyčejnou chřipkou, ale vážnou chorobou, která do budoucna bude ovlivňovat kvalitu jejího života. Poté si uvědomil, že jeho matka má obrovský strach a je nutné jí pomáhat jinak – mluvit s ní o celém problému a podporovat ji aktivně.

Stěhování maminky k sobě

Shemar se rozhodl zakročit a vytvořit matce hezký život. Přestěhoval ji ze San Francisca do Los Angeles. "Matka má někdy špatné dny, ale pořád si umí užívat života, tančí v kuchyni, chodíme na procházky po pláži nebo má večeři s přáteli," říká herec.

V roce 2015 dokonce založil módní řadu s názvem Baby Girl, kdy část peněz prodaného oblečení jde na přímou pomoc lidem, kteří trpí roztroušenou sklerózou.

Užijte si Shemara Moora v Myšlenkách zločince na Prima LOVE toto pondělí ve 20.15!

Uložit

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.