Celebrity

13. dubna 2023 15:33

Eliška Reiglová

Přišel se svatbou i rozchod? Kdyby ne, bylo by to divné, uznal Petr Kolečko

Kolečko u Krause

Modelka Aneta Vignerová (35) a Petr Kolečko (38) se vzali, a to i přesto, že scenárista oficiálně platil za přítele Denisy Nesvačilové (31). Tento trojúhelník ovšem měl už řadu zdánlivě definitivních rozuzlení a nakonec ani jedno definitivní skutečně nebylo. Jak to má nyní Kolečko s krásnou herečkou?

O pořádný šok se postaral scenárista Petr Kolečko. Před měsícem si vzal za manželku matku svého syna Anetu Vignerovou. Tou dobou přitom všichni věřili, že je přítelem Denisy Nesvačilové, kvůli které dokonce odešel od rodiny. Veřejnost od té doby netrpělivě očekávala, co dalšího se bude dít.

Leckdo mohl sázet na to, že scenárista bude nadále pokračovat ve vztahu s oběma ženami, přičemž jen s jednou z nich bude mít závazky. On sám na toto téma dlouhou dobu mlžil a spekulacím přítrž učinil až nyní.

Jedna svatba a jeden rozchod

Čerstvý ženáč se před usazením na červený gauč v Show Jana Krause nebál odpovědět na dotaz, jestli se s Denisou Nesvačilovou skutečně rozešel. „Ano, to by bylo divný, kdyby ne, takže jo,“ řekl upřímně manžel Anety Vignerové pro pořad ShowTime.

Přiznal také, že s otázkami kolem jeho manželství či vztahu počítá. „Pokud přijdou tato témata na přetřes, bude to pro mě příležitost si o tom popovídat s někým normálním,“ řekl devětatřicetiletý scenárista krátce před natáčením talk show.

Příkaz s prstenem

O tom, jaké důvody Petra Kolečka a Anetu Vignerovou vedly ke svatbě, kterou pravděpodobně nikdo nečekal, jsou zřejmě něčím, co ještě dlouho zůstane jen mezi nimi. „To je asi nějaká věc, přestože v tom někdo nespatřuje logiku, tak nám to smysl dává,“ řekl tajemně scenárista.

Televizní diváci si všimli, že na levé ruce Kolečka nebyl prsten, který by na něm po svatbě logicky chybět neměl. Při pohledu na pravou ruku ale bylo jasné, že prostě jen není na klasickém místě. Proč? To tvůrce dnes již rozpadlého milostného trojúhelníku nevysvětlil. „Dostal jsem příkaz – a ne doma – nosit ho na pravé ruce,“ řekl stroze.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.