Nejlepší dárky k Valentýnu podle horoskopu: Lvi ocení luxus, Vodnáři originalitu

Blíží se svátek lásky a možná se také právě teď snažíte vymyslet ten nejlepší a nejoriginálnější dárek pro svou druhou polovičku. Pokud si nejste jisti, co vybrat, může vám pomoci horoskop. Podívejte se, jaký dárek by mohl udělat radost vašemu partnerovi podle znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodil.

Beran

Berani jsou odvážní a energičtí, takže ocení dárky, které jsou stejně vzrušující jako oni sami. Radost jim udělá adrenalinový zážitek, jako je například větrný tunel nebo seskok padákem. Chybu neuděláte ani se sportovním vybavením.

Býk

Býci mají rádi luxus a pohodlí, takže pro ně bude ideálním dárkem luxusní kosmetika, parfém nebo měkká a pohodlná deka. Můžete je také potěšit výbornou večeří v netradičním a luxusním prostředí.

Blíženci

Blíženci jsou kreativní a společenští, takže je potěší dárky, které podporují jejich zájmy a oblíbené aktivity. Knihy, hry, vstupenky na koncert nebo lístky do divadla by pro ně mohly být skvělým dárkem.

Rak

Raci jsou citliví a milující, takže ocení dárky, které mají emocionální hodnotu. Radost jim uděláte ručně psaným dopisem, fotoalbem se společnými vzpomínkami nebo dárkovým košem plným jejich oblíbených dobrot.

Lvi

Lvi milují pozornost a ocení dárky, které je oslavují a uznávají jejich jedinečnost. Luxusní šperky, elegantní oblečení nebo vstupenky na exkluzivní událost jsou pro ně ideálním dárkem.

Panna

Panny jsou praktické a zaměřené na detail, takže ocení dárky, které jsou užitečné a funkční. Můžete jim darovat kvalitní kuchyňské náčiní, knihy o osobním rozvoji nebo relaxační sadu pro péči o tělo.

Váhy

Váhy milují krásu a eleganci, takže si nejvíce užijí dárky, které jsou vkusné a líbivé. Potěší je luxusní parfém, umělecké dílo nebo elegantní doplňky do domácnosti.

Štír

Štíři jsou vášniví a intenzivní, takže ocení dárky, které mají hloubku a emocionální náboj. Můžete jim darovat romantický večer ve wellness hotelu, sadu pro meditaci nebo erotické překvapení.

Střelec

Střelci jsou dobrodružní a zvídaví, takže si budou nejvíce užívat dárky, které je inspirují k novým objevům a zážitkům. Vstupenky na dobrodružnou akci, knihy o cestování nebo outdoorové vybavení pro ně budou skvělým dárkem.

Kozoroh

Kozorozi jsou praktičtí a cílevědomí, takže ocení dárky, které jsou užitečné a pomáhají jim dosahovat jejich cílů. Skvělým dárkem pro ně budou praktické doplňky do kanceláře, kvalitní obchodní knihy nebo elegantní oblečení.

Vodnář

Vodnáři jsou kreativní a originální jedinci, kteří se nebojí vybočovat ze zaběhlých kolejí. Proto nejvíce ocení dárky, které jsou nekonvenční a inovativní. Můžete jim darovat umělecké dílo, které vyjadřuje jejich jedinečný pohled na svět, kurz nebo workshop, který je bude inspirovat k rozvoji jejich zájmů.

Ryby

Ryby jsou intuitivní a citlivé bytosti, které mají rády překvapení a romantiku. Pro ně jsou nejlepší dárky ty, které jsou emotivní a sentimentální. Můžete jim darovat ručně vyrobený dárek, jako je například skleněná váza s květinami, milostný dopis nebo fotokniha se společnými vzpomínkami. Bavit je budou také relaxační zážitky, jako je masáž nebo lázeňský pobyt, který jim pomůže uvolnit se a odpočinout si.

Horoskopy: Tři nej


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.