Velký valentýnský horoskop lásky: Býci budou toužit po klidu, Střelci po dobrodružství

Blíží se den plný lásky, vášně a romantiky – Valentýn. Den, kdy se snažíme, aby všechno bylo speciální, dokonalé a romantické. Jaký bude váš letošní svátek zamilovaných, co můžete očekávat v lásce a jak ho udělat nezapomenutelným, prozradí velký valentýnský horoskop lásky.

Beran

Pro Berany bude tento Valentýn plný akce a vášně. Udělejte si čas na odvážné a spontánní projevy lásky. Vaše energie bude nakažlivá a přinese do vztahu novou jiskru.

Býk

Pro Býky bude klíčovým slovem pohoda. Nechte se hýčkat a udělejte něco pro své smysly. Romantika v horké lázni pod hvězdami nebo pohodlný večer u krbu vám přinese pocity pohody a uspokojení.

Blíženci

Blíženci budou komunikativní jako vždy. Zapojte svůj inteligentní a vtipný humor také do vyjádření svých emocí. Rozhovory, smích a hluboké spojení zajistí, že prožijete nezapomenutelného Valentýna.

Rak

Pro Raky bude klíčové slovo emoce. Nechte své city volně plynout a buďte otevření k tomu, co cítíte. Připravte pro svého partnera něco speciálního, upečte mu oblíbený dort nebo koláč, vyrobte něco osobního, prostě cokoliv, co ukáže, že si vážíte vaší lásky a vztahu.

Lev

Lev bude chtít být středem pozornosti. Prožijte společný den plný zábavy, který oceníte oba. Dopřejte si romantickou večeři v exkluzivní restauraci nebo nějakou společnou aktivitu, která potěší vaše srdce.

Panna

Pro Panny bude klíčovým slovem harmonie. Vytvořte prostor pro vzájemné porozumění a ocenění každodenních drobných radostí. Něco jednoduchého, jako je společné vaření nebo procházka přírodou, vám přinese klid a radost.

Váhy

Pro Váhy bude důležitá rovnováha. Hledejte společné aktivity, které budou pro vás oba příjemné. Romantická večeře nebo večer plný tance a hudby vám přinese uspokojení a radost.

Štír

Pro Štíry bude klíčovým slovem intenzita. Otevřete své srdce a dovolte si prožít hluboké a smyslné okamžiky s partnerem. Nechte svou lásku promluvit v ložnici. Romantická atmosféra a třeba i nějaká ta milostná hra či převlek vám připraví nezapomenutelného Valentýna.

Střelec

Střelci budou hledat dobrodružství. Nechte svou kreativitu volně plynout a připravte pro svého partnera něco neobvyklého. Výlet někam, kde jste ještě nebyli, nebo společná aktivita, kterou jste ještě nezkusili, vám přinese vzrušení a naplní vás štěstím a radostí.

Kozoroh

Pro Kozorohy bude klíčovým slovem tradice. Zkuste obnovit romantické tradice a vytvořte si společné vzpomínky. Klasický večer u svíček nebo návrat na místo, kde jste se poprvé setkali, udělá radost nejen vám, ale i vašemu partnerovi.

Vodnář

Vodnáři budou hledat originalitu. Překvapte svého partnera něčím nečekaným a netradičním. Romantický výlet na dosud nepoznané místo nebo společný kurz tantry vám přinese vzrušení, které přenesete i do ložnice.

Ryby

Pro Ryby bude klíčovým slovem něha. Buďte k sobě něžní a dejte svému partnerovi najevo své city. Romantický večer v pohodlí domova, stuleni jeden druhému v náručí a strávený povídáním a pak milováním, ve vás zažehne novou jiskru vášně a hluboké propojení, které si budete dlouho pamatovat.

Jaký bude únor podle výkladu karet, si poslechněte ve videu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.