Nejtvrdohlavější znamení zvěrokruhu: Svých přesvědčení se drží Lvi i Vodnáři

Přemýšleli jste někdy o tom, proč se někteří lidé zdají být neochvějní, neústupní a naprosto rozhodní prakticky ve všem? Podle astrologie se odpověď může skrývat ve hvězdách. Tyto vlastnosti, které společně ústí ve tvrdohlavost, byly totiž některým jedincům dány do vínku znamením, v němž se narodili.

Býk

Býci narození mezi 20. dubnem a 20. květnem jsou známí svou neústupnou povahou. Vládne jim Venuše, planeta lásky a krásy, proto jsou nejen odhodlaní, ale mají také silný smysl pro věrnost a oddanost. Jejich spolehlivost a houževnatost z nich dělá silnou osobnost, s níž se dá počítat jak v osobní, tak v profesní sféře.

Lev

Lvi narození mezi 23. červencem a 22. srpnem jsou známí svým královským a majestátním vystupováním. Vládne jim Slunce, střed naší sluneční soustavy, a vyzařuje z nich sebejistota a autorita. Jejich ohnivá vášeň dokáže rozzářit každou místnost, ale zároveň přispívá k jejich tvrdohlavosti. Jsou odhodláni jít neochvějně za svými cíli a jejich přirozené vůdčí schopnosti je často vedou k tomu, že si pevně stojí za svým přesvědčením.

Štír

Štíři narození mezi 23. říjnem a 21. listopadem se vyznačují intenzivní a tajemnou aurou. Vládne jim Pluto, planeta transformace, díky čemuž disponují hloubkou emocí, která může být podmanivá. Tato intenzita se promítá i do jejich tvrdohlavosti, neboť Štíři jsou známí tím, že se houževnatě drží svých názorů a přesvědčení. Jejich odhodlání může být impozantní, ale zároveň dodává jejich snahám na vášnivosti.

Vodnář

Vodnáři narození mezi 20. lednem a 18. únorem jsou často označováni za rebely zvěrokruhu. Vládne jim Uran, planeta inovací a výstřednosti, proto si cení své nezávislosti a svobody. Jejich otevřenost je sice obdivuhodná, ale zároveň má podíl na jejich tvrdohlavosti. Vodnáři se nebojí pochodovat v rytmu vlastního bubnu a přesvědčeně se drží svých jedinečných názorů a zásad.

Největší tyrani zvěrokruhu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.