Nejvíc sexuálně založená znamení: S Beranem a dalšími se v posteli nudit nebudete

Sex je nedílnou součástí života, koneckonců reprodukce by bez něj ještě před pár lety nebyla možná. Pro širokou řadu lidí jde o jednu z nejpříjemnějších aktivit, které je možné se věnovat, obzvláště pak s ideálním partnerem. Sexuální drive ovlivňuje mimo jiné také to, v jakém znamení se člověk narodil. S kým se podle horoskopu v posteli nudit nebudete?

Beran

Berani jsou pod nadvládou planety Mars, díky tomu je baví rychlé akce a emoce vyjadřované tou nejjednodušší formou. Jsou přirozeně vášniví, zvědaví, nemají rádi umírněnost a v sexu si jdou dravě za svým. Rádi testují limity, porušují pravidla a posouvají hranice sobě i svým milencům. Těm, s nimiž se rozhodnou zažít intimní chvíle, zvedají sebevědomí.

Blíženci

Vzdušná znamení dávají většinou přednost duchovnu před fyzičnem, Blíženci jsou nicméně zvědaví a rádi mluví. Proto jejich milenci dobře vědí, jak vypadá dlouhá a otevřená konverzace o sexuálních potřebách. Následný prožitek je pro ně o to intenzivnější a příjemnější, mají totiž pocit, jako by se jim konečně někdo dostal do hlavy a plnil jim i ty nejdivočejší fantazie.

Kozoroh

Pro Kozorohy je sexualita zdrojem síly a možností se absolutně uvolnit. Za normálních okolností těžce pracují a běžné slasti života si odříkají, během sexu ale vypustí všechny starosti a vyřádí se. Oplývají až pudovou vášnivostí, ze svých partnerů strhávají šaty a nakládají s nimi tak tvrdě, jak to jen dovolí. Na závazky je neužije, a tak je pro mnohé z jejich milenců první noc s nimi také tou poslední.

Ryby

Lidé narození ve znamení Ryb se často vznášejí v oblacích, jsou to snílci a tomu odpovídají i jejich divoké sexuální fantazie. Těm se pak s milenci naprosto oddávají a odpoutají se při tom od reality, vnímají jen dvě propojená těla a snaží se tomu druhému vyjít co nejvíc vstříc. Řídí se intuicí a většinou splní i nevyřčená přání.

Jaký je srpen podle výkladu karet?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.