4 nejzábavnější znamení zvěrokruhu: Nejvíc vás pobaví Střelci, překvapí i Panny

Že smích je kořením života, je jasné snad každému. Neobejdeme se bez něj a má pozitivní vliv nejen na psychické, ale i na fyzické zdraví. S některými lidmi se zasmějeme více než s jinými, kromě vzájemné chemie to ale ovlivňuje i znamení, v jakém jsme narozeni. Nejzábavnější ze všech jsou čtyři.

Rak

Znáte paradox smutného klauna? Přesně ten sedí na Raky, kteří se snaží všem okolo vykouzlit úsměv na tváři i ve chvílích, kdy je samotné něco trápí. S jejich citlivostí souvisí také vnímavost, díky které dovedou v určitých situacích vycítit, z čeho si udělat legraci tak, aby se zasmálo co nejvíc lidí.

Právě u Raků je velká pravděpodobnost, že si budou utahovat sami ze sebe. Mnohdy to dělají tak trochu v sebeobraně, protože co o sobě řeknou oni sami, to už nemůže říct nikdo jiný. Ve společnosti svým jedinečným smyslem pro humor rozhodně vynikají a je přitažlivý i pro potenciální partnery.

Střelec

Střelec je ohnivé znamení, často vyobrazované jako kentaur s lukem a šípem. Lidé narození v tomto znamení místo šípů ale střílí jeden vtip za druhým. Nemají problém žertovat kdykoliv, o čemkoliv a před kýmkoliv, mohou proto občas působit trochu nevybíravě, ale pokud nejste upjatí, být v jejich společnosti je radost.

Nejraději Střelci žertují na témata, která jsou jim blízká a o kterých si mohou vyhledávat informace. Rádi rozesmějí nejen ostatní, ale také sebe samotné, často jsou totiž sami překvapení tím, jaká anekdota z nich impulzivně vypadne. Občas mohou svým humorem někoho urazit, naštěstí jsou ale stejně zdatní v usmiřování jako v žertování.

Býk

Lidé narození ve znamení Býka jsou milovníci humoru inspirovaného životem. Rádi zažívají zábavné věci a pak o nich vypráví ostatním, čímž je spolehlivě rozesmějí. Také si rádi utahují z lidí, které považují za hloupé, dobře ale ví, že to nemají dělat přímo před nimi. Stejně smýšlející skupina se nicméně bude válet smíchy.

Panna

O pannách je známo, že mají oko pro detail a neunikne jim nic z toho, co jiní lidé běžně nevidí. Výsledky svého pozorování dovedou převést v humor na jedinečné úrovni, protože si umí také vybrat skvělé načasování. Nevtipkují často, ale když už to udělají, je to pro jejich okolí nečekané a nezapomenutelné.

Panny se mnohdy při vtipkování soustředí samy na sebe a na své nedostatky, proto si leckdo může myslet, že se do sebe strefují a humor je pouze manévr, jak zakrýt nízké sebevědomí a zároveň dát najevo, co se jim na sobě nelíbí. A bude na tom něco pravdy…


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.