Nejžhavější znamení zvěrokruhu: S Býky a Štíry se v posteli nudit nebudete

To, jestli vám vztah s partnerem vyjde, může hodně napovědět znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodili. Ale věděli jste, že astrologie také dokáže určit, s kým vám to bude nejlíp klapat v posteli?

Smyslnost, vášeň a fantazie – to všechno jsou vlastnosti, kterými dobrý milenec nebo milenka oplývají. A to, jak se stavíme k milostným hrátkám, také ovlivňuje znamení, ve kterém jsme se narodili. Kdo je podle horoskopu nejžhavější a nudit se s ním v posteli rozhodně nebudete?

Býk

Býk je jedním z nejžhavějších znamení zvěrokruhu. Toto znamení je spojováno s pozemskou smyslností a láskou k luxusu. Býci jsou velmi fyzicky vnímaví a umí si užívat vášeň všemi smysly. Milují jídlo, hudbu, umění a vše, co je pro ně krásné a příjemné. Jejich náklonnost k dotekům a intimitě je největší z celého zvěrokruhu. V posteli se s Býkem rozhodně nudit nebudete, pozor si však dejte na jeho nestálost. Své schopnosti milovat chce rozdávat dál a jeden partner mu většinou nestačí.

Váhy

Váhy jsou spojené se smyslností ve všech jejích formách, ať už jde o estetiku, romantiku nebo intelekt. Jsou velmi citlivé na krásu ve svém okolí a mají smysl pro umění a harmonii. Věnují mnoho pozornosti svým vztahům, partnerovi a hlavně vytváření hlubokých emocionálních spojení. V posteli s nimi zažijete něžnou lásku, smyslné doteky a rády do svých hrátek zapojují také nejrůznější pomůcky.

Štír

Štíři jsou známí svým intenzivním prožíváním vztahů a hlubokými emocemi. Ale také svou vášnivostí. Jestli je nějaké znamení, které skutečně miluje sex, pak jsou to právě Štíři. V posteli mají jediné přání, a to dostat svůj protějšek na vrchol a tam ho udržet co nejdéle. Rádi provokují a vymýšlejí stále nové a nové praktiky, kterými ozvláštňují milování. Se Štírem vám v posteli na nudu jednoduše nezbude čas.

Rak

Raci jsou nejcitlivější a nejvíce emotivní znamení zvěrokruhu, což činí jejich prožívání smyslnosti velmi intenzivním. Mají sklony k péči o druhé a vytváření útulného prostředí. Pro Raky je smyslnost spojená s emocemi a péčí, a proto jsou v partnerských vztazích nesmírně pozorní a žhaví. V posteli pro ně budete na prvním místě vždycky vy a vaše uspokojení. Milování s nimi je něžné, romantické a plné lásky. Pokud jste někdy toužili po romantické cestě z hořících svíček a posteli plné růží, pak Raci vám ji připraví a k tomu navrch ještě vanu plnou voňavých bublin.

Ryby

Ryby jsou známé svou bohatou fantazií a velmi emotivní povahou. Jsou velmi vnímavé a intuitivní, což jim umožňuje snadno se naladit na potřeby svých partnerů. Jejich smysl pro romantiku a milostný svět dělá jejich vztahy nesmírně smyslnými a magickými. V posteli od nich můžete čekat prakticky cokoliv. Jednou se objeví ve žhavém převleku a budou vás svádět hned mezi dveřmi, jindy vás překvapí erotickou hračkou nebo hrou. Nuda v posteli s Rybami rozhodně nehrozí.

Jaký bude nový týden podle výkladu karet Helen Stanku?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.