Ruda z Ostravy rozhazuje konfety a provokuje svého rivala. Čím hostitele vytočí?

Prostřeno! XXIV – Michalovy fórky

Hádky, naschvály a nadávky. Tak vypadá tento týden repríza známého kulinářského pořadu, v níž dojde k setkání herce Michala Kavalčíka a stand-up komika Daniela Ference. Při každé příležitosti si vjedou do vlasů. Michal svým dětinským humorem a neustálým vystřelováním konfet přivádí k šílenství i ostatní hosty.

Herec a moderátor Michal Kavalčík si před natáčením pořadu o vaření přál jediné. Za žádnou cenu nechtěl potkat Daniela Ference. Jejich averze byla vzájemná. „Doufám, že tam hlavně nebude Kavalčík, protože s tím se nenávidím. Toho bych u sebe doma moc nechtěl,“ svěřil se ještě před prvním setkáním v soutěži amatérských kuchařů Daniel Ferenc, čímž si snad svého soka definitivně přivolal.

Hned jak se ve dveřích Danielovy kuchyně Kavalčík objevil, nedokázal Ferenc skrýt svou nevoli. Rozhodl se proto rozšlapat nafukovacího jednorožce, kterého Michal velkolepě přinesl. To se mu ale nepovedlo, za což se mu „Ruda z Ostravy“ jen vysmál a Ferenc už měl po náladě.

Sympatie si Kavalčík nezískal ani po vystřelení konfet. „Máma mě kvůli tobě zabije,“ reagoval Daniel. „Ale nezabije, máš vysavač, ne?“ usmál se záškodnicky známý herec. Netrvalo dlouho a přišla odveta. Oproti dalším hostům, jejichž talíře byly plné, se na tom Michalově nacházelo jen jedno malé kuřecí křidélko.

„To je ale opravdu neuvěřitelný pitomec,“ naštvali se už i ostatní, když Michal neustal ve své konfetové zábavě. Vrchol ovšem přišel ve chvíli, kdy je vystřelil i v ložnici Danielovy maminky. „To myslíš vážně, Michale? V ložnici mojí mámy… U mojí rodiny, u mého bráchy… Děláš si p*del ze mě? Jak si tohle můžeš dovolit?“ došla trpělivost Ferencovi. To i Kavalčík uznal, že přestřelil. „Já to uklidím, Dane,“ snažil se to vyžehlit. Jestli se mu to podařilo, uvidíte už vpodvečer.

Hosté nakonec skončí v jedné posteli a zabaví je tam jediná žena u stolu:

Pohádka v posteli a pokus o nápravu škod

Napjatou atmosféru se bude snažit zmírnit jediná kuchařka tohoto týdne Klára Šedová. Uloží pány do manželské postele a přečte jim pohádku. Všichni jsou ale pořád rozjaření. „Kluci se vrhli rovnou odpočívat, já jsem našla knížku a vzhledem k tomu, že jsem běžně zvyklá ukládat syna, jsem se chopila pohádky,“ popisuje Klára.

Michal se pak pokusil situaci napravit. Nakonec konfety, které se válely snad v každé místnosti, vyluxoval za notné pomoci kolegů, ve svém mnohdy až trapném humoru pokračoval dál. Vrcholem pak bude jeho vaření v úterý, kdy objednané jídlo z krabiček vydává za své. S Ferencem se nakonec neusmířili. „I kdyby se omluvil, udělá to jen kvůli kamerám. Fakt je trapný,“ uzavírá toto téma Ferenc.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.