Kluk s kamením a rozjařená herečka. Obří trapasy slavných u prostřeného stolu

Údiv v soutěži o nejlepší menu nevzbudila jen Lucie Dvořáková alias DJ Lucca, která se nedávno na obrazovkách objevila v repríze dýdžejského speciálu. Šílené kousky předvedl i Pohlreichův kluk s kamením, bláznivý Ruda z Ostravy, neřízená střela Jana Hrušková nebo alternativní Lenka Kořínková. Připomeňte si jejich kousky s námi.

V soutěži amatérských kuchařů se často objevují i známé osobnosti, které si chtějí účinkování vyzkoušet a často se i zviditelnit. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější osobnosti, které předváděly před kamerou neuvěřitelné kousky. A nebylo to jen v kuchyni.

Kluk s kamením vařil jako ze školní jídelny a na večeři přišel oblečený jako potápěč

Ondřej Untermüller, známý jako kluk s kamením, se proslavil už jako malý kluk, který před lety v pořadu Ano, šéfe! řekl tehdy naprosto nepřipravenému Zdeňku Pohlreichovi zcela pohotově, že si přišel hrát s kamením. V soutěži amatérských kuchařů se představil v roli hostitele. U plotny ale moc nezaválel. Své menu označil za zdravé, soutěžící ovšem některé jeho pokrmy přirovnali k jídlu ze školní jídelny. V pátek z recese přišel na večeři v kostýmu. V potápěčském oblečení dokonce vydržel až do konce večera. „Dneska jsem zvolil outfit na plavání, jelikož jsem se bál, že skončím v rybníce. Chtěl jsem tím dát najevo, že taktizuju,“ popsal vtipálek. Protože se k taktizování ve čtvrtek víceméně přiznal i u stolu, jeho soupeři pro něj připravili trest. I když podle oblečení ostatních bude venku pořádná zima, polonahý Ondřej v plavkách to od soutěžících schytal několika kyblíky vody.

Manželka Michala Dvořáka z Lucie si potrpí na luxus a nechala se ke stolu donést

Na závěr dýdžejského speciálu se soutěžící vydali k jediné dámě tohoto týdne. Hostitelkou byla Lucie Dvořáková, která je publiku známá spíš pod pseudonymem DJ Lucca. Ta se vyznamenala svým chováním primadony. Jako správná parádnice přišla ve svítivě růžových jehlách a odmítala si je sundat. Prý by to bylo složité. Hostitel jí marně vysvětloval, že nechce mít kvůli ní zničenou dřevěnou podlahu. Ke stolu ji tak museli ostatní odnést. Celý týden byla dýdžejka k jídlům ostatních soutěžících poměrně kritická a přísně si hlídala svou úroveň. Pít pivo se zelenou u DJ Manene? Ani nápad! Místo toho si ale mileráda dala pořádný nášup ultra drahého lanýže. Luxusní jídla jsou její nejoblíbenější, na milované krevety údajně učí své děti už odmala. Jejímu pátečnímu menu měl vévodit mořský ďas – ryba tak výjimečná, že se ji ani samotné hostitelce nepodařilo sehnat. Potají ho tak v hlavním chodu nahradila masem z halibuta.

Ruda z Ostravy si uřízl ostudu. Měl navařit hostům, místo toho ohřál hotovky

Michal Kavalčík je showman, který prahne po pozornosti. Jeho pokus o humor ale u hostů populárního klání amatérských kuchařů velký úspěch nesklidil. Michal se zřejmě stále cítí být komikem a ostatní soutěžící se pokoušel pobavit za každou cenu. Už bez výrazného ostravského nářečí a typického převleku. Místo záchvatů smíchu ale od kolegů z rozhlasové branže přicházely jen utrápené výrazy. Fiasko s vystřelováním konfet u stolu při šmejdění dokonce vedlo ke konfliktu s pondělním hostitelem. Michal chtěl své hosty napálit tím, že jim naservíroval hotová jídla z krabičky, která jen ohřál v mikrovlnce. Při pohledu na miniaturní kuchyňku s minimem zašpiněných hrnců hosté začali mít velmi brzy svá podezření. Během týdne se Michal dopustil i dalších přešlapů, když za sebe poslal jeden večer náhradnici nebo když nemístně kritizoval u kolegy steak, který pomáhal připravit Zdeněk Pohlreich.

Herečka Hrušková během večeře flirtovala s hosty a na návštěvě lezla do dětské postýlky

Další známou osobností, která se v televizi chopila vařečky, byla herečka Jana Hrušková, sestra slavné Popelky Evy Hruškové. Soutěžící z Královéhradeckého kraje byli ohromeni její energií a upřímností. Více než vaření ale Jana miluje herectví a zpěv, což brzy pochopili i její hosté. Plánované karaoke se zvrtlo do hereččiny exhibice a zpěvu oblíbených hitů. Dva přítomní pánové se pak celou dobu styděli. Jana s nimi totiž při vystoupení koketovala, a když si to k nim s mikrofonem zamířila, oba rychle kroutili hlavami v odmítavém gestu. „Když jsem trošičku dělala nájezdy na toho Filipa, on má holku, že jo, tak si myslel, že to myslím vážně,“ smála se Jana. Další den se na návštěvě utrhla ze řetězu a ostatní ji museli při šmejdění velmi krotit, aby Elišce neprolezla všechny šuplíky a skříně. Proto se podívala alespoň za skříně a pod matrace, poté vyzkoušela manželskou postel a vlezla si i do dětského týpí. Během týdne musela mít vždycky poslední slovo a dost hlasitě projevovala emoce. Nuda s ní ale rozhodně nebyla.

Lenku Kořínkovou měli hosté za psychicky nemocnou, pila polévku z talíře a nepřivítala je doma

Propagátorka dělené stravy předvedla své kuchařské umění v pořadu už podruhé. Poprvé vařila v roce 2013, podruhé v roce 2021. Lenka je velmi svérázná postava, což je vidět i na jejím způsobu oblékání. „Je zajímavá v tom, co dělá, jak se oblíká, nebojí se toho. Ale nemyslím si, že bude úplně psychicky v pořádku,“ říká jedna z účastnic kuchařského pořadu. Přístup Lenky ke všemu vystihuje její oblíbené slovo „alternativní“. Vedle stravování považuje za alternativní také svůj styl vyučování angličtiny, které ji dnes živí, a stejně tak by se dalo popsat i její bydlení či oblékání. Lenka se například hostům svěřila, že důvodem, proč je nepřivítala u sebe doma, je její kočovný způsob života, kvůli kterému se rozhodla nemít stálý domov. Všechny své osobní věci má neustále sbalené do několika kufrů, a to jí dovoluje se stěhovat, kdy se jí jen zachce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.