Růžová ložnice i hrob na zahradě. Připomeňte si děsivé bydlení soutěžících

Je neuvěřitelné, co vše se při šmejdění mohou hosté o svém soupeři dozvědět. Někdy je to velmi zvláštní podívaná. Rázné dámy mají růžové pokojíčky, někdo má tak málo životního prostoru, že jsou hosté v šoku. Pamatujete si těchto pět soutěžících, kteří svým bydlením ostatní šokovali?

Účastníci soutěže amatérských kuchařů musejí vždy počítat i s tím, že se jejich hosté budou chtít podívat, jak bydlí. Pustit si někoho do soukromí není jen tak. Přesto si s tím někteří nelámou hlavu. Často si soutěžící nemají pořádně kam sednout a při šmejdění objeví různé libůstky svého hostitele. Připomeňte si ty nejzajímavější.

Katka překvapila soutěžící růžovým pokojíčkem. A to se přitom hlásí k fotbalovým ultras

Servírka Katka v bytě, kde uspořádala večeři pro hosty, vyrůstala. Při pohledu na zdejší vybavení soutěžící zarazila nejedna věc. Jeho „výzdoba“ totiž rozhodně není to, co by od křehce vypadající hostitelky čekali. Ukazuje se, že tahle půvabná mladá slečna se ráda obklopuje poněkud hrubší společností. Stěny vymalované na růžovo a výstava těžítek s delfínky bijí do očí v kombinací se záplavou fanouškovských předmětů od brněnských hokejových klubů FC Zbrojovka a HC Kometa. Jsou ale spíš otázkou vkusu než něčím vyloženě pozoruhodným. Nečekané jsou všudypřítomné nálepky s nápisy jako ultras či hooligans. Přestože jde o pozůstatky po starším bratrovi, Katka se ostatním přizná, že i ona má k těmto partičkám dost blízko. „Kluci se rádi střetávají, toho se my jako holky vždycky vyvarujeme. My je akorát potom masírujeme nebo s nimi oslavujeme,“ objasnila situaci a upřesní zajímavou funkci žen v partě Katka.

Taktička Katrin má na zahradě hrob! Koho zde pohřbila?

Soutěžící Katrin si věřila na výhru a také si ji pojistila. Celý týden bodovala pouze jedním bodem, a tak si byla jistá, že to vážně vyjde. A proč chce vyhrát i za cenu toho, že ji diváci a ostatní soutěžící budou nenávidět? Moc dobře si uvědomuje, že není jediná, které by výhra hodně pomohla. „Doufám v to, že si to zasloužím víc jak oni,“ dojala se sama nad sebou jinak nelítostná hráčka. Do soutěže dávala vše, protože potřebuje peníze. Dost financí podle ní spolkly náklady na pohřeb jejího tatínka, který zemřel před měsícem na rakovinu. Jeho posledním přáním bylo zůstat se svými blízkými i po smrti, a tak mu Katrin společně s rodinou udělala na zahradě hrobeček s květinami a pohřebními stuhami. Na tatínka se pak vzpomínalo i během večera. Ani hra na city však Katrin výhru nepřinesla.

Petra šokovala hosty kýčovitou ložnicí. Vážně její manžel trpí?

Během Petřina večera nešlo nic podle plánu, a kromě pár pohrom při vaření byli hosté překvapení i jejím bydlením. V podobném růžovém království by nikdo z nich bydlet nechtěl. Petra miluje růžovou, o tom není pochyb. Že se v bytě objevují růžové hračky, to by se u maminky dvou holčiček dalo pochopit. Má však kromě jiného růžové hrnce, prkénko, podává růžový sekt a hosty pošle šmejdit do růžové ložnice. Pro některé to bude šok a objevily se i názory, že v tak kýčovitém prostoru musí Petřin partner trpět. „Působí to na mě tak, že tady žijou tři ženský, chlap se holt musí přizpůsobit,“ míní Dana. Adéla soudí, že jde partnerský život stranou a vše se přizpůsobuje dětem, což jí připadá samozřejmé. Ostatním se zdá, že ložnice připomíná spíše dětský pokoj. „Obdivuju manžela, že to dává. Musí to být hodně náročné,“ soudil další soutěžící.

Ivana bývala bez domova, teď bydlí v malinkém bytě. Přišla si pro body z lítosti?

Ivana z Královéhradeckého kraje má starostí nad hlavu. Jejími hosty byly čtyři dámy, které byly naprosto šokované její životní situací. Především je zaujalo Ivanino bydlení. Životního prostoru je zde poskrovnu. Jeden pokoj totiž slouží jako kuchyň, jídelna a ložnice zároveň, v druhém pokojíčku je místo tak akorát na dvě postele hostitelčiných dospívajících synů. Už při šmejdění dámy pochopily, jak je na tom asi Ivana s financemi. Přesto neváhají pomlouvat, a budou se dokonce snažit dopočítat, jak asi hostitelka vyjde s výplatou. „Myslíte si, že si přišla pro penízky?“ zeptá se nejmladší Veronika. „Já bych řekla, že jo, aby se z tohohle dostala,“ míní Simona. Sama hostitelka je se svou situací smířená. V bytečku spí na rozkládacím gauči už sedm let a nevidí důvod, proč by se měla stěhovat jinam. Toho už si užila dost a raději by prý vyhořela než to zažít znovu. Přizná, že ji před lety její bývalý partner zadlužil a ona přišla o byt v osobním vlastnictví. Stala se z ní prakticky bezdomovkyně a žila v azylovém domě. Dodnes údajně splácí dluhy a obrací každou korunu.

Špína v bytě a chybějící nábytek. Hosté si myslí, že Petřina rodina spí v jedné posteli

Soutěžící Petra svoje hosty přivítala ve svém bytě. Při šmejdění jim nebyl po chuti její vkus a některým se zdálo, že mohla lépe uklidit. A kde spí její dvě děti? Postel je tu jen jedna, a tak vyvstalo mnoho otázek. Po předkrmu pošle hostitelka soupeře šmejdit. Jelikož je byt menší a bude se stolovat v obývacím pokoji, nejprve se řeší ten. Na zdi má Petra fotky ze svatby a hosté pochopili, že má dvě děti. „Petra nemá peníze a nemůže si dovolit mít lepší zařízení,“ hodnotil Ahmed. Lucii se zdálo, že je Petřin byt přeplácaný.

V ložnici objevili hosté jen jednu manželskou postel. „Neměla tam čisto. Zrcadlo nebylo naleštěný, podlaha se lepila,“ zkonstatovala Maruška, která vše prohlédla zkušeným okem hospodyňky. Protože nikde není ani známka po dětech, usoudí soutěžící, že asi děti s Petrou nebydlí. „Takový holý. Myslel jsem si, že bude bydlet líp,“ podotkl Petr, který sám nemá kde bydlet a spí u kamaráda. Petra jim vysvětlila, že dcera bydlí částečně u babičky, a když spí doma, má k dispozici gauč. Nemocného syna má trvale u sebe v posteli, aby ho měla pod kontrolou. Ani to ovšem kritikům nezavřelo pusu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.