Aneta (31): Po mateřské chce najít nové já

New Look 9 - Představení

Návrat po mateřské dovolené do práce. To řeší spousta žen. Stejně tak i jednatřicetiletá Aneta Tvrzická, která se obrátila na odborníky z pořadu NEW LOOK, aby jí naši nové já. Potřebuje prý dodat ztracené sebevědomí i trochu šmrncu.

Aneta Tvrzická bude pro naše odborníky tak trochu oříšek. Je totiž mladá, příjemná, ale z mateřství trochu unavená. Kvůli péči o malé dítě jí nezbýval dva roky čas a vlastně ani finance na to, aby o sebe mohla více pečovat. „Teď jsem se rozhodla, že se to musí změnit. Budu hledat práci a do této etapy života chci jít jako nový člověk,“ prozrazuje Aneta Tvrzická.

Jelikož by Aneta ráda pracovala ve státní správě, bude k tomu směřovat i její nové já. „Přírodní vlasy, které má Aneta, jsou pro kadeřníka něco jako čisté plátno, do kterého může malovat. Takže se na tuto proměnu hodně těším,“ říká kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek. Velký úkol ale čeká i na stylistku Alžbětu Pěknou – Aneta je totiž sportovkyně a díky tomu má velmi široká ramena. Co jí asi Bětka vybere na sebe?

Jak tato proměna dopadne, to vám prozradíme už tuto sobotu na Prima love!

Opět uvidíte v akci šikovného kadeřníka Honzu Kořínka, kouzelnici s malovátky – vizážistku Klaudii Havlovou a krotitelku špatného vkusu stylistku Bětku Pěknou.

Nahlédněte trochu do zákulisí:

Nezapomeňte se dívat v sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna