Kristýna (18): Rakovina jí změnila život, teď potřebuje změnu ona

V televizním pořadu NEW LOOK se bude tentokrát pomáhat a radit. Proměnou totiž projde 18letá Kristýna Jarošová, která před třemi lety prodělala rakovinu mozku. Po ozařování jí ale narostly zcela jiné nové a ne moc kvalitní vlasy.

Mladá slečna Kristýna Jarošová, která studuje zdravotnickou školu, od odborníků z pořadu NEW LOOK očekává především rady a tipy. Její život změnila rakovina. „Všechno jsem to zvládla díky mé úžasné rodině. Byli se mnou a moc mi pomohli,“ vzpomíná statečná Kristýna. Nejvíce ji asi trápí její vlasy. Mívala dlouhé, husté a velmi kvalitní vlasy, o které kvůli ozařování úplně přišla a když narostly nové, byly dost řídké a zdaleka ne tak dokonalé jako dřív. Takže by chtěla jejich kvalitu zlepšit a také poradit s tím, jak je upravovat. „Bohužel má Kristýna vlasy hodně jemné a ještě jich nemá na vrchu hlavy moc. Mým úkolem tedy bude jí ukázat a poradit, jak o ně pečovat,“ přibližuje svou práci kadeřník Honza Kořínek.

Jak celý tým tuto emotivní proměnu ustojí a jak se jim podaří mladou dámu změnit? Třeba i vás trápí podobný problém. Sledujte další díl pořadu NEW LOOK už tuto sobotu.

Opět uvidíte v akci hvězdný tým – skvělého kadeřníka Honzu Kořínka, vizážistku Klaudii Havlovou a stylistku Bětku Pěknou.

Jak tato proměna dopadla, uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.