Móda a krása

3. listopadu 2015 04:40

Lucie Průchová

Pončo se vrací do módy: Nebojte se experimentovat, poradíme vám!

Je tu podzim a my začínáme ze skříní vytahovat teplejší oblečení. Pončo je přesně ten druh šatstva, který se pro studené podzimní dny a večery perfektně hodí.

Pokud vám doma ještě žádné nevisí, je na čase si ho pořídit. Ozvláštní váš šatník a budete se v něm určitě cítit dobře. Ale pozor, tento módní kousek si sice může dovolit každá z nás, jen ženy s větším poprsím by měly dbát na dobrý výběr materiálu a zvolit spíše splývavou látku. Pončo totiž přece jen trošku přidává na objemu… Ale na druhou stranu se v něm dá nějaký ten náš nedostatek mazaně zakrýt :-)

Dají se koupit různé druhy – mají odlišné střihy, mohou být ušité z různých materiálů a samozřejmě si můžete vybrat barvu, kterou máte nejraději a víte, že vám nejvíce sluší. A opět – jedna rada pro ženy, které nemají postavu jako Twiggy: zvolte spíše černou nebo nějakou tmavší barvu…

A když už si vyberete pončo, které se vám líbí a které vám padne, je dobré vědět, s čím se dá kombinovat… To vám poradí naše specialistka z pořadu NEW LOOK:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Podívejte se do naší galerie… Tak které by se líbilo právě vám?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.