Proměna Ivany: Po patnácti letech touží po změně

New Look 8 - Představení

Ženy okolo padesátého roku života často přemýšlejí, co se sebou. Ivana Korešová je velmi podobný případ. Milá, usměvavá, šťastná, milovaná. Přesto ale touží po změně. V pořadu NEW LOOK tentokrát uvidíte, že lze člověka opravdu hodně proměnit.

Ivana Korešová má za sebou několik operací nohou a kvůli tomu například nemůže nosit boty na podpatku. A po narkózách se jí zhoršila i kvalita vlasů. „Jsem léta stejná. Střih mám plus mínus pořad stejný, s barvou pořad experimentuji. V ničem jsem se zatím nenašla,“ vysvětluje paní Ivana. Nejvíc se pochopitelně bojí toho, co jí vytvoří odborníci na hlavě. „Nechci moc prozrazovat, ale vezmu do ruky i strojek, kterého se paní Ivana hodně bojí,“ říká s úsměvem kadeřnice Jitka Vodičková.

A hodně se promění i styl oblékání paní Ivany. „Rozhodla jsem se jí ukázat variantu oblečení, kterou by si ona nikdy nevzala. Od toho jsme přece tady,“ říká stylistka Alžběta Pěkná.

Jak snažení dopadlo a jak bude vypadat nové já Ivany Korešové? To se dozvíte už tuto sobotu!

Tentokrát se o Ivanu postará ryze ženský tým – kadeřnice Jitka Vodičková z Hair Studio Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná.

Nahlédněte trochu do zákulisí:

Jak tato proměna dopadla, uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna