Celebrity

4. května 2023 17:46

Karolína Oehmová

Nosil jí tašky a dva dny spolu nemluvili. Jak se seznámili Lucie a Tomáš Plekancovi?

Lucie a Tomáš Plekancovi působí harmonickým dojmem. Vychovávají dvě děti a mají velké cestovatelské sny. Nyní prozradili, jak se seznámili.

Zábavná show Inkognito tentokrát přivítá dva VIP hosty, a těmi budou manželé Plekancovi. I když Tomáš (40) chtěl být dříve řidičem autobusu a Lucie (36) veterinářkou, nakonec oba skončili u sportu. A právě díky němu se i seznámili. „Já jsem Tomáše znala jako sportovce a potom jsme se poznali. Jednou se přijel podívat na US Open, pak po třech letech znovu,“ vzpomíná Lucie Plekancová na jejich seznámení.

Normální vztah je nereálný, říká Lucie

Když se člověk podívá do kalendáře tenistek, tak se dá s jistotou říci, že nemůžou mít žádný harmonický vztah, jak poznamenal i moderátor Libor Bouček. Buď partner nemůže pracovat a nosí jí tašky, nebo se prostě nevidí. „Jednou jsem jí nesl ty tašky a dva dny jsem s ní nemohl mluvit,“ říká se smíchem hokejista Tomáš Plekanec.

Po konci kariéry cestování

Lucie s Tomášem působí opravdu harmonickým dojmem a Libor Bouček je v pořadu Inkognito, které vysíláme každý čtvrtek ve 21.35 na Primě, nazval vzorem českého idylického páru. Tomáš sice aktivně stále hraje hokej, ale Lucie už se na tenisové kurty vracet nechce. V plánech po kariéře se ale oba shodnou, chtějí cestovat a předávat zkušenosti. To i více prozradili v rozhovoru.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima seznámení manželství Tomáš Plekanec Lucie Šafářová tenistka Inkognito poznání vztah hokejista Lucie Plekancová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.