Celebrity

25. března 2023 07:30

Karolína Oehmová

Tomáš Plekanec by své děti nesvěřil Jágrovi. Jaké s manželkou mají plány po kariéře?

Tomáš Plekanec (40) a jeho manželka Lucie Šafářová (36) jsou profesionální sportovci a nyní odhalili, jak to se svou kariérou vidí dál. Co plánuje hokejista po jejím konci? Vrátí se jeho manželka zpátky na tenisové kurty? Kromě odpovědí na tyto otázky také prozradili, komu by svěřili své děti na hlídání.

Hokejový útočník Tomáš Plekanec patří mezi naše nejúspěšnější sportovce a doufejme, že ho na ledě budeme vídat ještě pěkně dlouho. Po konci hokejové kariéry už ale má jasné plány. „Doufám, že se nám povede cestovat. Uvidíme, co nám čas dovolí s dětma. Určitě se ale nějakým způsobem budeme věnovat i dál sportu,“ řekl Tomáš Plekanec a podíval se zvídavě na svou manželku Lucii.

Vrátí se Lucie Šafářová na tenisové kurty?

Vrátí se po mateřské dovolené na tenisové kurty, stejně jako to plánuje její neméně známá kolegyně a kamarádka Barbora Strýcová (36)? „Na okruh se už vracet nebudu. Přece jenom dvě děti a tenis je náročný, co se týče cestování. Až malý vyroste, budu asi taky dělat něco kolem sportu, možná předávat zkušenosti dál,“ řekla Lucie s tím, že Strýcovou bude určitě sledovat a fandit jí.

Celý život se pohybují mezi sportovci, své děti by ale nesvěřili jen tak někomu. „Já určitě Báře s Andrejkou Sestiny Hlaváčkovou,“ řekla jednoznačně Lucie a podívala se na svého muže, který už tak rozhodný nebyl. „Tak nevím. Nejsem si úplně jistý, jestli panu Jágrovi bych svěřil děti,“ prozradil redakci webu Prima Ženy se smíchem Tomáš Plekanec a dodal, že mezi hokejisty je spoustu šikovných tatínků.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.