Bleskový horoskop na únor: Střelce čeká překvapení, jiní budou zachraňovat zvířecího miláčka

Horoskop na měsíc únor v novém roce 2021 mluví o zpomalení po hektickém lednu. Jak budete prožívat únor vy?

Horoskop pro únor 2021 bude o něco klidnější než turbulentní leden. Astrologie říká, že v únoru bychom se měli všichni řádně ponořit do práce, tím tak zapomeneme na pochmurné myšlenky.

Venuše podpoří vaši oblíbenost

V únoru se díky Venuši stanete ve společnosti daleko populárnější a atraktivnější. Je třeba toho využít, tak se nebojte získávat nové zakázky nebo pracovní místo. Zemská znamení, hlavně Vodnáři a Býci dostanou od hvězd k dobru i úspěch v mluveném slově nebo třeba v psaní esejů. Definovat vlastní myšlenky vám půjde od ruky, proto se zaměřte na řešení problémů, případně na plány do budoucna.

Únor je často i psychology spojován s určitou ztrátou motivace, je to přirozené. Zima je dlouhá (a lockdown také). Momentálně je ale nutné negativním myšlenkám nepodléhat!

ÚNOR PODLE NUMEROLOGIE: SPOČÍTEJTE SI, CO VÁM PŘINESE

HOROSKOP LÁSKY A SEXU NA ÚNOR: KDY SI MŮŽETE UŽÍT NOC PLNOU VÁŠNĚ?

Berana čeká zkouška

Začátkem měsíce pocítíte beznaděj. Uvíznete v nějaké neřešitelné situaci, což vás trochu rozhodí. Pak se vše stabilizuje, a to včetně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana.

Býk najde řešení

Začátkem měsíce budete řešit s partnerem váš vztah a můžete se dohadovat. Následně se věci a stavy zrychlí a mezi vámi... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka.

Blíženci budou odpočívat

Na začátku měsíce se vám partner svěří, že ho někdo okradl nebo podvedl. V únoru budete hodně řešit především odpočinek, protože... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak dostane významnou zprávu

Už začátkem měsíce se můžete dozvědět významnou zprávu od partnera nebo od někoho z příbuzných. Třeba to, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka.

Lev uzavře minulost

V počátcích měsíce budete nucena uzavřít minulost a začnete se konečně zabývat přítomností a budoucností. Partner bude...Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna zažije velkou únavu

Čeká vás spousta práce, a to hned na začátku měsíce. Budete i hodně unavená, protože na nic jiného nebudete mít čas. Můžete odhalit... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Váhy budou akční

Začátek února pro vás bude hodně akční a budete i hodně aktivní. Můžete trošku bojovat s partnerem, ale usmíří vás... Přečtět si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír zažije lekci

V počátcích měsíce budete mít majetnické sklony k hojnosti sklizně, která vás čeká. Nebudete se chtít ničeho vzdát, vždyť jste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec obdrží nečekanou zprávu

Už na začátku měsíce může přijít nečekaná zpráva, že se ukončuje vaše práce nebo nějaký projekt. Budete se rozhodovat a zavírat... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh zažije štěstí

Od začátku února budete plodná ve všech oblastech života. Pokud toužíte po rodině, tak tohle je tím nejlepším obdobím. Přijde také...Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář budou flirtovat

Začátkem února se budete rozhodovat, jak naložíte se svojí prací a se svým vztahem. U vztahu vám pomůže menší flirt, který... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby musí zachránit zvířecího miláčka

Váš mazlíček bude mít nějaké trápení a vy s ním budete muset jít k veterináři, neodkládejte to. Možná zažijete i nějaké... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.