Únor podle numerologie: Spočítejte si, co vám přinese

Každý z nás má své životní či osudové číslo a také osobní roční a měsíční číslo. A každé z těchto čísel od 1 do 9 má své specifické rysy, charakter a vibrace, které ovlivňují náš každodenní život. Spočítejte si své měsíční číslo na únor a přečtěte si, jak vás bude ovlivňovat.

Podle numerologie vychází na letošní únor číslo 8 (vznikne sečtením čísla 2 se všemi čísly letošního roku, tedy 2 + 2 + 0 + 2 + 2).

Ze všech čísel numerologické řady je číslo 8 nejvíce spojeno s penězi, bohatstvím, mocí a vlivem. Přináší odměny a uznání. Takže za co byste si tento měsíc zasloužili být odměněni? Za co si zasloužíte uznání ostatních? Jistě se pár věcí najde, jen si dejte pozor, aby vám ambice a touha po uznání ostatních nestouply příliš do hlavy. Je důležité uvědomit si své osobní hodnoty a držet se jich.

Zeptejte se sami sebe, v co věříte, jaký má smysl to, co děláte, ať už v práci nebo v osobním životě? A když berete, dáváte i něco zpět?

Odpovědi na tyto otázky se mohou postupem času měnit, přesto byste se měli během února snažit být stále v souladu s tím, čemu vy sami věříte, ať je to cokoli.

Nějaká pozitivní změna, růst může přijít v oblasti vaší práce a kariéry. Možné je povýšení nebo zvýšení platu. Vibrace osmičky jako čísla zaměřeného na sílu se může projevit i ve vztazích. Bude dobré napravit jakoukoli vzniklou nerovnováhu.

Celkově energie tohoto měsíčního cyklu podporuje skutečný pokrok v životě. Ale nebude to samozřejmě zadarmo, bez námahy. Osmička podporuje obchodní a strategický přístup. Je dobré udělat si plán a držet se ho. Kde byste chtěli být koncem února? Jaké musíte podniknout kroky k tomu, abyste se tam dostali? Co k tomu potřebujete? Úspěch je tento měsíc na vaší straně, ale nenechávejte nic náhodě.

PŘEČTĚTE SI: VELKÝ HOROSKOP NA ÚNOR 2022

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní nebo chcete-li životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Pokud ale chcete vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese druhý měsíc letošního roku, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce února a zároveň i letošního roku. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud jste se narodili například 19. února, tedy 19. 2.

Sečtěte 1 + 9 + 2 = 12

A dále pokračujte 1 + 2 = 3

Nyní znáte své životní číslo, což je v tomto případě 3. K tomuto číslu přičtěte číslo letošního roku, tedy 6 (vznikne sečtením všech čísel roku 2022 (2 + 0 + 2 + 2)

3 + 6 = 9 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět obě číslice sečtěte.)

Osobní roční číslo je v tomto případě 9.

Nyní si spočítejte vaše osobní měsíční číslo tak, že sečtete vaše osobní roční číslo a číslo tohoto měsíce (únor má číslo 2).

Tedy v tomto případě 9 + 2 = 11 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, obě číslice sečtěte, v tomto případě tedy 1 + 1 = 2)

Osobní měsíční číslo na únor 2022 je v tomto případě 2.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v únoru čeká:

Osobní měsíční číslo 1

Únor pro vás bude silný a dynamický měsíc. Jednička přináší nové začátky, čerstvý příliv tvůrčí energie a vy byste měli být připraveni je moudře nasměrovat. Je pravděpodobné, že v následujících čtyřech týdnech budete mít spoustu nápadů a inspirace. Nezapomeňte si je všechny zapisovat, protože ne všechny bude možné realizovat hned. Ani by nebylo rozumné vrhnout se do všeho najednou. Budete pak mít rozdělaných dvacet různých věcí a ani jednu dokončenou. Vyberte si jednu nebo dvě věci a těm se věnujte.

A nezapomínejte ani na dostatek pohybu. Jednička s sebou nese spoustu energie a když si každý den chvíli zasportujete, je to ideální způsob, jak tuto energii můžete ventilovat.

Osobní měsíční číslo 2

V únoru byste se měli víc zaměřit na rodinu a přátele. Po kreativní a na sebe zaměřené energii čísla jedna v lednu je nyní čas přemýšlet o tom, jak vaše činnost (nebo i nečinnost) ovlivňuje lidi kolem vás. Takže jestli jste například dlouho nemluvili s rodiči nebo s kamarádkou, zvedněte telefon a zavolejte jim.

Energie čísla dvě je o spolupráci. Měl by to být skvělý měsíc pro týmovou práci. Vzkvétat mohou všechny projekty, do kterých bude zapojeno více lidí, kteří budou navzájem spolupracovat a doplňovat se. Jaké dovednosti a znalosti můžete nabídnout vy?

Dvojky bývají také velmi intuitivní. Pokud vám v únoru bude něco našeptávat váš šestý smysl, neignorujte ho a jednejte podle toho, co vám říká. Měli byste prohloubit spojení se svým moudřejším já. Důvěřujte mu, přestože nevíte, kam vás dovede.

Osobní měsíční číslo 3

Kreativita bude pro vás v únoru na prvním místě, a to i v případě, že se za kreativního člověka vůbec nepovažujete. Kreativita přece nemusí znamenat jen to, že dokážete namalovat obraz nebo vytvořit sochu. Můžete být kreativní i v kuchyni, na poradě s kolegy nebo klidně v ložnici…

Vaše sebevyjádření bude tento měsíc velmi vítáno, tak se nestyďte. Odpoutejte se od norem, očekávání a běžných okolností. Možná vás překvapí, jak skvěle vás ostatní přijmou. Tento měsíc budou všichni hledat nějakou inspiraci a tou můžete být právě vy!

Trojka je v numerologii číslem dítěte, jeho energie je veselá, hravá, zvědavá a bezstarostná. Budete mnohem produktivnější, když budete dělat věci, které vám dělají radost a rozesmějí vás.

Únor bude přát i flirtování. Jen pozor na různé sliby a závazky v oblasti lásky. Ty si nechte raději na později.

Osobní měsíční číslo 4

Čtyřka s sebou nese odpovědnost. Je třeba dodělat vše, co jste dosud odkládali. Ale nemusíte se bát, i náročná práce vám bude připadat díky energii čísla čtyři snadnější.

Čtyřky bývají praktické. Nyní je ten správný čas, kdy můžete udělat nějaké změny ve svém životě. Může se to týkat každodenní rutiny, zdraví nebo práce. Co můžete například udělat, abyste svou práci zvládli stejně dobře, ale za kratší dobu?

Numerologie čísla čtyři také upřednostňuje rodinu. Buďte připraveni být velkorysejší a laskavější, když vás někdo z příbuzných o něco požádá. V tomto případě platí, že to, co dáte, se vám v budoucnu i vrátí.

Osobní měsíční číslo 5

Únor vám přináší více svobodomyslnosti a dobrodružství. Ze všech měsíčních cyklů má právě tento pod nadvládou čísla pět tendenci být trochu neklidnější, a můžete proto hledat zklidnění v různých činnostech. Pro někoho to bude sledování televize nebo čtení knih, pro jiného chození po lese nebo třeba popíjení alkoholu. Na ničem z toho není nic špatného, pokud si uvědomíte, kdy je ten správný čas přestat a nesklouznete do závislosti.

Pětka je uprostřed numerologického cyklu, její podstatou je proměna. I do vašeho života mohou přijít nečekané změny. Ty si sice nemůžete naplánovat, ale můžete se naučit, jak se jim přizpůsobit. Zkuste si to natrénovat na jednoduchých věcech. Začněte třeba tím, že do práce půjdete úplně jinou cestou. Objednejte si jídlo z restaurace, kterou jste ještě nikdy nevyzkoušeli. Upravte si ráno vlasy jinak. Vyzkoušejte nové cvičení na internetu. Takovéto malé změny se mohou zdát bezvýznamné, ale usnadní vám zvládnout ty větší, které v životě přijdou. A může to být velmi brzy.

Osobní měsíční číslo 6

Únor by vám po poněkud neklidné lednové energii měl přinést větší rovnováhu a stabilitu. Šestka je mateřské číslo, které představuje harmonii, lásku, soucit. Nevyhnutelně se tedy bude hodně věcí v únoru točit kolem rodiny. Cokoli v rodině nefunguje, může v následujících týdnech vyplavat na povrch a bude dobré to řešit. Stejně tak vás může někdo z rodiny požádat v následujících týdnech o pomoc či podporu.

Vibrace šestky jsou silné, láskyplné a vynalézavé. Dbejte na to, abyste udrželi rovnováhu mezi tím, co zvládnete a co už ne. Věnujte svůj čas a energii těm, kteří to potřebují, ale nezapomeňte také věnovat dostatek času sami sobě.

Osobní měsíční číslo 7

Únor by pro vás měl být měsícem hlubokého osobního růstu. Přestože to tak navenek vůbec nemusí vypadat. Veškerá akce se totiž bude odehrávat uvnitř vás. Zkuste odolat v následujících týdnech plnění stovek úkolů, které si myslíte, že před sebou máte. Nechte trochu odpočinout svou mysl i tělo.

Omezte i aktivity na sociálních sítích. Místo toho, abyste hledali spojení s ostatními lidmi, zkuste se spojit sami se sebou. Mohlo by to být pro vás do budoucna důležité. Pracujte na sobě, prospěje to i vašemu vztahu s partnerem. Také nezadaní by se měli více soustředit sami na sebe místo hledání potencionálního partnera. Není totiž moc pravděpodobné, že by právě v únoru narazili na spřízněnou duši. Alespoň podle toho, co naznačují čísla.

Osobní měsíční číslo 8

Přichází silný měsíc, kdy můžete hodně získat. Energie čísla osm je velmi silná, přináší s sebou peníze a moc.

Spoustě lidí nebrání v získání bohatství nebo čehokoli, po čem touží, nedostatek tvrdé práce, ale jejich neschopnost přijímat. A abyste se naučili přijímat to, co skutečně chcete, je důležité nejdříve poznat svou vlastní hodnotu, vážit si sebe sama.

V průběhu měsíce se mohou objevit nové příležitosti ve vaší práci, kariéře. Tak je využijte!

Osmička vyžaduje rovnováhu a projevit se to může i na poli lásky. To, co budete dávat, se vám i vrátí. Jak se budete chovat k partnerovi, tak se bude chovat i on k vám. A pro nezadané platí: pokud budete vyzařovat dostatek sebejistoty, budete pro své protějšky atraktivnější a únor by tak pro vás mohl být ideální příležitostí k seznámení.

Osobní měsíční číslo 9

Devítka v numerologii uzavírá celý cyklus a připravuje půdu, aby mohl začít nový. Je to vhodný čas, kdy můžete zhodnotit posledních devět měsíců, uvědomit si, čeho jste dosáhli a co je ještě třeba dokončit. Takže pokud víte o něčem, co byste měli dotáhnout do konce, udělejte to pokud možno hned. Může se to týkat vaší práce, osobního života nebo možná vztahů, které máte s blízkými lidmi.

Udělejte si čas a proveďte takovou malou osobní inventuru. Je to velmi důležité, dáte tím dárek svému budoucímu já, které může jít životem, aniž by táhlo břímě z minulé doby. Nedělejte dlouhodobé plány, řešte to, co právě je, ne to, co přijde později.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.