Astročlánky

24. listopadu 2021 05:55

Anna Kopečková

Rok 2022 podle numerologie: Čekají nás konečně lepší časy?

Poslední dva roky byly obdobím velkých změn, které přinesla především pandemie. Často nebyly příjemné, naštěstí podle numerologie, která se zabývá energií čísel, můžeme očekávat, že se tato energie v roce 2022 konečně obrátí k lepšímu. Co přinese podle numerologie rok, který obsahuje jedno z mistrovských čísel?

Podle amerického numerologa Joshe Siegela dává numerologický význam roku 2022 důvod věřit, že budoucnost bude sice náročná, ale určitě lepší než to, co jsme v uplynulých dvou letech zažili.

Pokud vezmeme číslo 2022, jeho první část, 20, která začala v roce 2000 a potrvá až do roku 2099, nese energii dvou soupeřících sil s cílem najít společnou řeč. „Jinými slovy, jsme v tom všichni společně,“ vysvětluje Siegel. Velmi silně jsme to mohli pocítit už v roce 2020 a začátkem roku 2021, kdy jsme všichni byli nuceni myslet nejen na sebe, ale i na ty, kteří jsou vedle nás. Vyžadovalo to spolupráci, na druhou stranu to mnohdy podnítilo nechuť vůči vládním opatřením a větší kontrole a propast mezi některými lidmi to ještě rozšířilo. A v době, kdy zapáleně diskutujeme o tom, proč se nechat či nenechat očkovat, se tato propast může ještě dál zvětšovat. Podle numerologie ale existuje velká naděje, že se to zlepší.

Uplynulé dva roky přinesly mnoha lidem velké ztráty, ať už to bylo úmrtí někoho blízkého, krach podnikání nebo ztráta zaměstnání. Na druhou stranu mnozí našli i přes řadu omezení cestu, jak jít dál a fungovat efektivněji. Energie čísla 21 také přiměla lidi, aby víc než kdy jindy vyjádřili jasně svůj názor. To je sice zdravé, nicméně je také důležité být otevřenější ověřeným informacím a ujistit se, že v zápalu kritiky nepopíráme nepohodlná fakta.

Energie čísla tři (2 + 1 = 3) nám také mohla pomoci cítit se více propojeni s tím, co skutečně potřebujeme, a popostrčit nás k tomu, abychom konečně změnili věci, které nám v našich životech nevyhovují.

Rok 2022 – život v nové realitě, kde nejste sami

Rok 2022 charakterizují podle numerologie především dvě čísla – 22 a 6. Číslo 22 je v numerologii „mistr stavitel“, je spojováno s úspěchem a budováním pevné základny. Je to takzvané mistrovské číslo (stejně jako 11 nebo 33), které má schopnost proměnit i velkolepé myšlenky ve skutečnost, dokáže zvládat velmi složité situace a nepodniká nikdy jen pro sebe, ale i pro ostatní. Číslo šest, které vznikne sečtením všech čísel roku 2022, je v numerologii jedno z nejharmoničtějších čísel. Má smysl pro řád, představuje přijetí odpovědnosti, dokáže se obětovat pro ostatní a zároveň ochotně podá ruku všem, kteří to potřebují.

To, co bude příští rok důležité, bude návrat k normálnímu životu, který ale bude jiný než dříve. Budeme se muset přizpůsobit nové realitě, postavit se zase pevně na nohy. Spolu s tím pak přijde i větší stabilita. Dalším velkým tématem bude rovnováha, zejména v práci a ve vztazích. Ani jedno bychom neměli zanedbávat a obojímu bychom měli věnovat náležitou péči. Hlavně vztahy budou v roce 2022 velmi důležité. Číslo 22 vždy potřebuje k dosažení úspěchu pomoc ostatních, to bude dobré mít na paměti. Hodně lidí, které potkáte, by mohlo hrát zásadní roli v tom, kam se dál posunete. Nebude to vždy jednoduché, zejména pokud jste až dosud spoléhali jen na sebe. Nebojte se spoléhat v něčem na kolegy, přátele nebo rodinu. A zároveň jim dejte možnost spolehnout se na vás, když to potřebují. Žádný člověk není samostatný ostrov v moři a právě to bychom měli mít všichni v roce 2022 na paměti.

Přestože by rok 2022 měl každopádně přinést zlepšení, stále bude ještě doznívat opoziční energie roku 2021 a na každém z nás bude, abychom si hlídali a pěstovali rovnováhu v našich životech. „Všichni můžeme přispět svým dílem k nalezení jakéhokoli společného základu a spolupracovat na vybudování lepšího domova a komunity. To se s ohledem na okolnosti snáze řekne, než udělá, ale měli bychom se z těchto velmi náročných časů poučit,“ říká numerolog Siegel.

A na co byste se hlavně měli v roce 2022 zaměřit?

Věnujte se něčemu smysluplnému

I když rok 2022 přeje tomu, abyste si splnili některé své sny, nenechte se úplně zatáhnout do světa fantazie. Šestka je velmi zodpovědné číslo, nemrhejte proto čas na věci, které nemají budoucnost. Snažte se vybudovat něco, co obstojí ve zkoušce času.

Pracujte na svých vztazích

Rok 2021 možná upřednostňoval spíše naše osobní potřeby. V roce 2022 bychom si ale měli uvědomit, jak důležitá je přítomnost jiných lidí v našich životech, a to z mnoha důvodů. Nepovažujte za samozřejmost, že máte kolem sebe lidi, kteří vás mají rádi. Dejte jim vědět, jak moc jsou pro vás důležití.

Nebraňte se novým vztahům

Přátel není nikdy dost a rok 2022 vám do cesty přihraje další zajímavé vztahy. Nevyhýbejte se jim. Mnoho lidí, které v tomto roce potkáte, by mohlo zásadně ovlivnit v následujících letech váš život.

Snažte se stát nohama pevně na zemi

Po nejistotě roku 2021 bude v roce 2022 hodně důležité, aby si každý z nás našel pevné místo, ze kterého bude fungovat. Může to znít nezajímavě, ale pokud víte, že stojíte na pevném a bezpečném základě, nejenže se dobře cítíte, ale také se mnohem lépe můžete posouvat vpřed.

Zdroj: numerology.com, wellandgood.com

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.