Astročlánky

9. prosince 2020 07:30

Anna Kopečková

Jaký bude rok 2021 podle numerologie? Přinese změny, ale i naději

Podle astrologie by měl být rok 2021 přelomový, měl by přinést do našich životů nový začátek, osvobození od zažitých stereotypů, překážek a každodenních starostí. Jak vidí rok 2021 numerologie, která pracuje s energií čísel? A jak se bude podle numerologie dařit právě vám?

Rok 2020 byl pro všechny velmi náročný. Prověřil naši trpělivost a odolnost, zdůraznil trhliny v našich životech, ukázal i sobeckost těch, kteří ztráceli půdu pod nohama. Všichni tedy s nadějí vzhlížejí k roku 2021. Bude lepší? Jisté je, že přinese změny, posun vpřed a také naději.

Rok 2021 přichází s energií čísla 5. Toto číslo vznikne sečtením všech čísel roku 2021, tedy 2 + 0 + 2 + 1. Pětka je v numerologii jedním z nejdynamičtějších čísel, symbolizuje období změn, intenzivního přechodu. Pětky jsou ale i velmi všestranné, nedělá jim potíže přizpůsobit se novým věcem, které nastanou, byť jsou nečekané. Jejich velmi důležitou vlastností je touha po svobodě, jak v jednání, tak v myšlení. Energie roku 2021 se tedy bude točit hlavně kolem osobní svobody a změn. Připravme se na to, že něco nového půjde proti starému. Nejspíš budeme muset přehodnotit své priority, lépe pochopit, kdo jsme a kam v životě chceme směřovat. Kdo na tom pořádně zapracuje, má šanci se někam posunout. Výhodu budou mít ti, kteří s patřičnou pílí a elánem dokázali zvládnout změny, které přinesl rok 2020, a vybudovali si dobré základy do budoucna.

Důležité pro nás bude vyjádření našeho osobního pocitu svobody. Budeme také schopnější provádět změny, o nichž jsme dlouho přemýšleli a které pro nás možná byly tabu. Budeme hledat nové podněty, budeme zvědaví na to, co přijde, můžeme i pociťovat touhu překročit své hranice, dokonce můžeme mít pocit, že nám narostla křídla. Bude to, jako bychom se chtěli osvobodit od různých tabu a všeho, co nás zatěžovalo v roce 2020. Štěstí bude přát těm, kteří budou pracovití a kreativní a nebudou se bát ukázat, co v nich je. Rok 2021 ale také odhalí naše slabosti a bude nás zkoušet různými pokušeními a nečekanými dobrodružstvími. Budeme mít šanci vyzkoušet si nebo začít něco nového, měli bychom si jen dát pozor na netrpělivost.

Životní číslo prozradí, co vás čeká

Každý z nás má své životní číslo, jehož energie ho ovlivňuje celý život, a pokud ho znáte, můžete zjistit, co vám konkrétní období přinese. Jak vypočítat své životní číslo?

Napište si své datum narození a sečtěte čísla dohromady. Když vyjde číslo dvouciferné, sečtěte tyto číslice a máte své číslo.

Příklad:

Pokud jste se narodili 30. 9. 1977:

3 + 0 + 9 + 1 + 9 + 7 + 7 = 36 3 + 6 = 9

Životní čísla v roce 2021

Životní číslo 1

Rok 2021 by měl být velmi dobrý pro váš profesní život. Vyplatí se tvrdě pracovat, pak můžete sklízet sladké ovoce. Ve svém oboru můžete být velmi úspěšní, možná budete povýšeni nebo získáte jinou, velmi dobrou pracovní pozici. Ti, kteří podnikají, by měli být velmi opatrní ve všem, co dělají. Začátek roku může být trochu slabší a není dobré provádět různá finanční nebo investiční rozhodnutí. V půlce roku by se ale vše mělo srovnat a měli byste dosáhnout dobrých výsledků.

Váš rodinný život by měl být harmonický. V půlce roku sice můžete čelit nějakým stresujícícm situacím, vy je ale překonáte díky svému porozumění a moudrosti. Snažte se své blízké moc nezanedbávat. I některé problémy v partnerském životě, které vás potrápí v první půlce roku, se později urovnají. Pokud plánujete v roce 2021 nějaké větší kroky, dobře si je promyslete.

Životní číslo 2

I vy máte šanci sklidit plody své tvrdé práce a můžete být v práci velmi úspěšní, pokud se budete snažit vyhnout různým neshodám s kolegy a řídit se vlastním rozumem. Jste-li v milostném vztahu, rok 2021 vám přinese pocit velké sounáležitosti mezi vámi a partnerem. Svůj vztah nejspíš posunete trochu vpřed a na obzoru se může objevit i manželství. Stávajícími manželskými svazky může rok 2021 lehce otřást, budete čelit různým výzvám, díky silnému vzájemnému porozumění se vám ale může podařit to všechno společně ustát. A pokud to zvládnete, vzájemné pouto i přitažlivost mezi vámi dvěma se ještě prohloubí. Čeká vás i cestování, různé výlety. A nezapomínejte ani na to, že potřebujete trochu času jen pro sebe.

Životní číslo 3

Vy se nejspíš budete chtít v roce 2021 naučit něco nového nebo získat nové informace, znalosti. Jen pozor, abyste to nepřehnali, nepustili se do víc věcí najednou, takže zapomenete na práci, kterou máte udělat. Nesezdané páry mají velkou šanci, že svůj vztah posunou dál a zpečetí jej manželstvím.

V práci vás mohou čekat nějaké vzestupy a pády, v půlce roku by se ale vše mělo uklidnit a urovnat. Štěstí bude na vaší straně a pomyslné dveře máte otevřené, myslete na to. Jen pozor na závist. Váš pracovní úspěch může být trnem v oku kolegům. Zvláštní pozornost byste měli věnovat své finanční situaci, abyste nemuseli čelit zbytečným výdajům. I když by vaše příjmy měly být celkem stabilní, mohou se objevit nějaké nečekané a nutné platby. Bude potřeba, abyste se dostatečně psychicky obrnili, jen tak můžete uspět se svými plány a projekty.

Životní číslo 4

Vám se v roce 2021 určitě vyplatí jednat upřímně a to, jak budete úspěšní, bude hodně záležet na míře vašeho odhodlání. Každopádně se vám může splnit spousta přání. Snažte se uzavřít staré věci, vyhněte se větším investicím a zbytečně neriskujte.

Hned na začátku roku vás čeká romantika ve vztahu, ostatně celý rok by měl být pro vás plný lásky a vzájemné náklonnosti s partnerem. I rodinný život by měl být velmi dobrý, plný harmonie a lásky. Jen v polovině roku se mohou vyskytnout nějaké problémy, ale ty hravě překonáte.

Pokud jste zaměstnatní, může vám rok 2021 hodně nabídnout. Vyskytnou-li se problémy, snažte se je řešit a neohlížet se hned po nějaké nové práci. Pro ty, kteří podnikají, bude důležité nejen generovat zisk, ale dělat i něco všeobecně prospěšného. Pomůže to nejen vaší cti a reputaci, ale i budoucím příjmům.

Životní číslo 5

Lidé, jejichž životním číslem je pětka, by se měli snažit z roku 2021 vytěžit maximum. Vaše zdraví bude pevnější, čeká vás i několik výzev a překážek, které zvládnete a posílí vás to. Tento rok bude příznivý i pro zamilované páry, v druhé polovině roku je šance, že vztah zpečetíte sňatkem.

Na rodinu nebudete mít tolik času, kolik by si zasloužila, což s sebou může přinést problémy. Vlastně by se dalo říci, že se budete chodit domů jen vyspat, takže nebuďte překvapení, až budou vaši blízcí protestovat. Zkuste to změnit, snažte se s nimi občas posedět a povídejte si, ať jim svou nepřítomnost alespoň částečně vynahradíte.

Pokud jde o peníze, utrácet moc nebudete. Začátkem roku se váš příjem může trochu zvýšit, v půlce roku možná přijde i povýšení v práci. Ti, kteří podnikají, by mohli své zisky zvýšit díky zdrojům a kontaktům v zahraničí. A někteří možná budou cítit potřebu být sociálně aktivnější a zapojí se do nějakého charitativního projektu.

Životní číslo 6

Rok 2021 by pro vás měl být velmi příznivý. Váš milostný život bude vzkvétat a vy budete vynakládat velké úsilí, aby se vaše drahá polovička cítila spokojeně. Nejspíš spolu během roku vyrazíte na různé výlety a společně navštívíte nádherná místa. I manželským svazkům by se mělo dařit, budete vůči partnerovi velmi loajální a čestní a budete dělat všechno pro to, aby byl s vámi šťastný.

V práci bude pro vás tento rok velmi důležitý. Nevěřte ale lákavým slibům, snažte se spíše řídit svou intuicí. Může se stát, že někdy v polovině roku změníte práci, půjdete někam jinam, což vám zajistí nejen větší spokojenost, ale i finanční stabilitu. I podnikatelům se bude dařit, získají větší výhody a možná své podnikatelské aktivity ještě rozšíří.

Životní číslo 7

Rok 2021 vám přinese hlavně pokrok. Budete velmi kreativní, můžete získat i víc peněz, například díky zvýšení platu. A tak budete moci splatit dluhy, pokud nějaké máte, nebo si udělat radost a koupit si to, po čem už dlouho toužíte.

Partnerský život může být ze začátku roku trochu stresující, ale postupem času se vše uklidní a vy zjistíte, že máte k sobě s parterem mnohem blíž než předtím. Ne nadarmo se říká: Co tě nezabije, to tě posílí. Pokud jste stále nezadaní a objevil se někdo na obzoru, měli byste si o tom promluvit s někým z rodiny a udělat krok vpřed. Nenechte si utéct příležitost, která se nemusí opakovat.

V práci si udržíte silné postavení, budete pro své kolegy oporou a dobrým rádcem, díky čemuž nejen v jejich očích stoupnete, ale může vám to přinést i mnohé výhody. I v podnikání by se mělo dařit, budete dosahovat dobrých výsledků a finančního pokroku.

Životní číslo 8

Pro vás bude v roce 2021 důležité, abyste se chovali co nejvíce prakticky. Jste-li nezadaní, váš milostný život může být jako na houpačce, ale máte velkou šanci získat si srdce svého životního partnera. Ty, kteří už ve vztahu jsou, by mohl rok 2021 inspirovat k tomu, aby byli trochu odvážnější a udělali pro svou drahou polovičku něco mimořádného. Pokud sníte o svatbě nebo třeba o dítěti, nebojte se o tom s partnerem mluvit na rovinu.

Buďte opatrní na své zdraví, s vyváženou stravou, pravidelným pohybem a dostatečným spánkem se zdravotním problémům můžete vyhnout.

V zaměstnání by se vám mělo dařit, jen se připravte na to, že budete mít víc práce. S podporou a pomocí svých kolegů to ale zvládnete. I pro podnikatele by měl být rok 2021 přínosný a nejspíš své podnikatelské aktivity ještě rozšíří.

Životní číslo 9

V roce 2021 vás čeká posun vpřed, pravděpodobně se ale budete muset nějaké nové věci naučit. Na začátku roku může přijít povýšení a s ním i zvýšení platu. Také podnikatelům by se mělo hodně dařit, obchodní plány budou perfektně fungovat a partner vás bude ve vašem snažení plně podporovat. Pokud na tom ale chcete být finančně dobře, měli byste výdaje držet hodně na uzdě.

I váš rodinný a partnerský život by měl být harmonický, plný oddanosti, náklonnosti a sounáležitosti, ovšem za předpokladu, že budete k sobě maximálně upřímní. Buďte také opatrní na své zdraví, hlavně pozor na různé infekce a potíže s očima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.