zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 21. dne v měsíci? Budete mít v životě úspěch

21
Autor: istock.com 21
-jik- , Vydáno: 21.05.2021
Kdo se narodil 21. dne v jakémkoliv měsíci, patří opět mezi šťastlivce. Toto číslo zaručuje všeobecný úspěch, vzestup, pocty i ocenění.

reklama

Jednadvacítce se říká „Koruna mága“ a lidé, kteří se pod její ochranou narodili, mohou být v životě úspěšní. Často dosahují vysokého postavení v životě i kariéře. Toto číslo znamená vítězství, ale vítězství po dlouhém boji. Koruna mága není souzena každému. Jedinec pod vlivem jejích vibrací musí prokázat svoji morální hodnotu, mnoho odhodlání a hlavně čistý úmysl. Cesta k úspěchu tak bývá často trnitá a pomalá. Odměna však stojí za to. Jednadvacítky si pak mohou být jisté nejen konečným vítězstvím nad veškerou nepřízní osudu a všemi protivníky, ale i šťastným životem.

Lidé narození jednadvacátého jsou tvořiví a velmi kreativní

K velkým přednostem těchto lidí patří tvořivost, schopnost kreativně rozvíjet myšlenky druhých. Jsou společenští a optimističtí, dokážou výborně spolupracovat s druhými, a přesto se mezi nimi prosadit.

Jejich největší zbraní je slovo, dokážou slovem pohladit, povzbudit, přesvědčit, ale i pěkně šlehnout a rýpnout si do druhých. Nemohou se pak divit, že jim ostatní lidé leccos zazlívají a považují je za povýšené. Měli by mít pořád na paměti, že jedině píli, pevnou vůli, soucit s druhými, nesobeckost cílů a štědrost Koruna mága odměňuje vítězstvím.

Jednadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem tři, protože jednadvacítky se sčítají na prostou trojku (2 + 1 = 3).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Velké charisma, tolerance. Tito lidé jsou velmi společenští.

reklama

Související témata: numerologie , den narození , datum narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama