Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 21. dne v měsíci? Budete mít v životě úspěch

Kdo se narodil 21. dne v jakémkoliv měsíci, patří opět mezi šťastlivce. Toto číslo zaručuje všeobecný úspěch, vzestup, pocty i ocenění.
Vydáno: 21.08.2019
21
Autor: istock.com 21
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jednadvacítce se říká „Koruna mága“ a lidé, kteří se pod její ochranou narodili, mohou být v životě úspěšní. Často dosahují vysokého postavení v životě i kariéře. Toto číslo znamená vítězství, ale vítězství po dlouhém boji. Koruna mága není souzena každému. Jedinec pod vlivem jejích vibrací musí prokázat svoji morální hodnotu, mnoho odhodlání a hlavně čistý úmysl. Cesta k úspěchu tak bývá často trnitá a pomalá. Odměna však stojí za to. Jednadvacítky si pak mohou být jisté nejen konečným vítězstvím nad veškerou nepřízní osudu a všemi protivníky, ale i šťastným životem.

K velkým přednostem těchto lidí patří tvořivost, schopnost kreativně rozvíjet myšlenky druhých. Jsou společenští a optimističtí, dokážou výborně spolupracovat s druhými, a přesto se mezi nimi prosadit.

Jejich největší zbraní je slovo, dokážou slovem pohladit, povzbudit, přesvědčit, ale i pěkně šlehnout a rýpnout si do druhých. Nemohou se pak divit, že jim ostatní lidé leccos zazlívají a považují je za povýšené. Měli by mít pořád na paměti, že jedině píli, pevnou vůli, soucit s druhými, nesobeckost cílů a štědrost Koruna mága odměňuje vítězstvím.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, den narození, datum narození
Reklama

Přečtěte si také