Astročlánky

Aktualizováno 19. října 2022 14:49

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 21. dne v měsíci? Budete mít v životě úspěch, nad všemi zvítězíte

Kdo se narodil dvacátého prvního dne v jakémkoliv měsíci, patří mezi šťastlivce. Toto číslo zaručuje všeobecný úspěch, vzestup, pocty i ocenění.

Jednadvacítce se říká „Koruna mága“ a lidé, kteří se pod její ochranou narodili, mohou být v životě úspěšní. Často dosahují vysokého postavení v životě i kariéře. Toto číslo znamená vítězství, ale vítězství po dlouhém boji. Koruna mága není souzena každému. Jedinec pod vlivem jejích vibrací musí prokázat svoji morální hodnotu, mnoho odhodlání a hlavně čistý úmysl. Cesta k úspěchu tak bývá často trnitá a pomalá. Odměna však stojí za to. Jednadvacítky si pak mohou být jisté nejen konečným vítězstvím nad veškerou nepřízní osudu a všemi protivníky, ale i šťastným životem.

Lidé narození jednadvacátého jsou tvořiví a velmi kreativní

K velkým přednostem těchto lidí patří tvořivost, schopnost kreativně rozvíjet myšlenky druhých. Jsou společenští a optimističtí, dokážou výborně spolupracovat s druhými, a přesto se mezi nimi prosadit.

Jejich největší zbraní je slovo, dokážou slovem pohladit, povzbudit, přesvědčit, ale i pěkně šlehnout a rýpnout si do druhých. Nemohou se pak divit, že jim ostatní lidé leccos zazlívají a považují je za povýšené. Měli by mít pořád na paměti, že jedině píli, pevnou vůli, soucit s druhými, nesobeckost cílů a štědrost Koruna mága odměňuje vítězstvím.

Jednadvacítky mohou najít doplňující charakteristiku své osobnosti i pod číslem tři, protože jednadvacítky se sčítají na prostou trojku (2 + 1 = 3).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Velké charisma, tolerance. Tito lidé jsou velmi společenští.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.