zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 3. dne v měsíci? Pak jste tak trochu dobrodružná povaha plná ideálů

3
Autor: istock.com 3
-jik- , Vydáno: 03.05.2021
Kdo se narodil 3. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk okouzlující, optimistický, idealistický a usilující o věčnou pravdu.

reklama

Trojky jsou lidé, kteří veškerou svou činnost vždy staví na nějakém velkém ideálu. Svému cíli, vizi, musí věřit, a pak za ním jdou hlava nehlava. Usilují o pravdu a nic než pravda je neuspokojí, ať už ji hledají v lásce, přátelství, kariéře, nebo politice. Nenechávají se odbýt vyhýbavými odpověďmi. Nesnášejí lež, podvod, zatajování nebo nějakou nečestnost. Někteří z nich své pravdy dosáhnou, jiní sklouznou ke svojí představě pravdy, a tu pak vnucují druhým.

Lidé narození pod vibrací čísla 3 milují cestování, dobrodružství. Jsou společenští, v každém vždy nejdříve vidí jeho lepší stránku. Jejich optimismus bývá kouzelně nakažlivý. Milují také fyzické výzvy, často jsou sportovci nebo sport obdivují.

Trojky jsou nezávislé a svobodomyslné

Jejich velkou předností je láska ke zvířatům. Horší už to mívají jejich rodinní příslušníci a partneři. V trojkách je totiž bytostná potřeba absolutní svobody, což druzí nemusí chápat nebo akceptovat.

Každopádně jsou to okouzlující lidé, kteří patří mezi šťastlivce žijící ve svém světě. V něm se pohybují na škále od moudrého filozofa ke šťastnému klaunovi.

Charakteristika trojek v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 12. dne, 21. dne nebo 30. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou trojku (1 + 2 = 3; 2 + 1 = 3; 3 + 0 = 3).

  • Pozitivní vlastnosti: Optimismus, přátelskost, společenskost, originalita, schopnost být šťastný.
  • Negativní vlastnosti: Domýšlivost, panovačnost, sklony k podivínství, chaotičnost.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama