Astročlánky

Aktualizováno 28. září 2022 11:54

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 3. dne v měsíci? Pak jste dobrodružná povaha plná ideálů

Kdo se narodil třetího dne v jakémkoliv měsíci, je člověk okouzlující, optimistický, idealistický a usilující o věčnou pravdu.

Trojky jsou lidé, kteří veškerou svou činnost vždy staví na nějakém velkém ideálu. Svému cíli, vizi, musí věřit, a pak za ním jdou hlava nehlava. Usilují o pravdu a nic než pravda je neuspokojí, ať už ji hledají v lásce, přátelství, kariéře, nebo politice. Nenechávají se odbýt vyhýbavými odpověďmi. Nesnášejí lež, podvod, zatajování nebo nějakou nečestnost. Někteří z nich své pravdy dosáhnou, jiní sklouznou ke svojí představě pravdy a tu pak vnucují druhým.

Lidé narození pod vibrací čísla tři milují cestování, dobrodružství. Jsou společenští, v každém vždy nejdříve vidí jeho lepší stránku. Jejich optimismus bývá kouzelně nakažlivý. Milují také fyzické výzvy, často jsou sportovci nebo sport obdivují.

Trojky jsou nezávislé a svobodomyslné

Jejich velkou předností je láska ke zvířatům. Horší už to mívají jejich rodinní příslušníci a partneři. V trojkách je totiž bytostná potřeba absolutní svobody, což druzí nemusí chápat nebo akceptovat.

Každopádně jsou to okouzlující lidé, kteří patří mezi šťastlivce žijící ve svém světě. V něm se pohybují na škále od moudrého filozofa ke šťastnému klaunovi.

Charakteristika trojek v obecné rovině platí i pro ty, kteří se narodili 12. dne, 21. dne nebo 30. dne v měsíci, protože jejich den narození se sčítá na prostou trojku (1 + 2 = 3; 2 + 1 = 3; 3 + 0 = 3).

  • Pozitivní vlastnosti: Optimismus, přátelskost, společenskost, originalita, schopnost být šťastný.
  • Negativní vlastnosti: Domýšlivost, panovačnost, sklony k podivínství, chaotičnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.