Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Narodili jste se 3. dne v měsíci? Pak jste tak trochu dobrodružná povaha plná ideálů

Kdo se narodil 3. dne v jakémkoliv měsíci, je člověk okouzlující, optimistický, idealistický a usilující o věčnou pravdu.
Vydáno: 03.08.2019
3
Autor: istock.com 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trojky jsou lidé, kteří veškerou svou činnost vždy staví na nějakém velkém ideálu. Svému cíli, vizi musí věřit, a pak za ním jdou hlava nehlava. Usilují o pravdu a nic než pravda je neuspokojí, ať už ji hledají v lásce, přátelství, kariéře, nebo politice. Nenechávají se odbýt vyhýbavými odpověďmi. Nesnášejí lež, podvod, zatajování nebo nějakou nečestnost. Někteří z nich své pravdy dosáhnou, jiní sklouznou ke svojí představě pravdy, a tu pak vnucují druhým.

Lidé narození pod vibrací čísla 3 milují cestování, dobrodružství. Jsou společenští, v každém vždy nejdříve vidí jeho lepší stránku. Jejich optimismus bývá kouzelně nakažlivý. Milují také fyzické výzvy, často jsou sportovci nebo sport obdivují.

Jejich velkou předností je láska ke zvířatům. Horší už to někdy mívají jejich rodinní příslušníci. V trojkách je totiž bytostná potřeba absolutní svobody, což druzí nemusí vždy dobře chápat nebo akceptovat.

Každopádně jsou to okouzlující lidé, kteří patří mezi šťastlivce žijící ve svém světě. V něm se pohybují na škále od moudrého filozofa ke šťastnému klaunovi.

-jik-

Článek je zařazen v: numerologie, datum narození, den narození
Reklama