zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Narodili jste se 12. dne v měsíci? Dávejte si pozor na falešné lidi

12
Autor: istock.com 12
-jik- , Vydáno: 12.05.2021
Kdo se narodil 12. dne v jakémkoliv měsíci, může být ve svém životě vystaven intrikám druhých lidí. Pečlivě by si proto měl vybírat své přátele a nedávat důvěru všem.

reklama

Dvanáctky jsou lidé pevné vůle, tvořivosti, pracovitosti a velké mentální síly. Velmi často to bývají duchovní lidé, kteří v životě dosahují moudrosti. Za tuto metu ovšem platí hořkou daň v podobě falše, licoměrnosti a úskoků od druhých lidí. Lidé je totiž velmi často zneužívají k dosažení vlastních cílů. Opatrnost ve výběru svých přátel by měla být pro dvanáctky základní norma. Vždy by měli pečlivě zkoumat motivy druhých lidí a nedůvěřovat jejich nápadně „velkým“ slibům.

Cesta dvanáctky je jiná, vede přes citlivé vnímání vlastních potřeb. Přes intelektuální a profesní růst, vzdělávání. To vše jí v životě ukončí trápení a přinese kýžený úspěch.

Dvanáctka potřebuje kolem sebe milující rodinu i partnera

Dvanáctka má velký smysl pro rodinu. V rodinném kruhu je přátelská, veselá a otevřená. Asi i proto, že ve společnosti milujících osob se zbavuje svých vrozených stavů úzkosti a napětí. Z tohoto důvodu hledá a dost často i najde bezproblémového a milujícího partnera.

Lidé dvanáctky mohou přečíst základní charakteristiku své osobnosti i pod číslem tři, protože dvanáctka se dá sečíst na prostou trojku (1 + 2 = 3).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Mnoho talentů, kreativita, vtip a pohotovost. Čím jsou nadanější, tím jsou skromnější.

reklama

Související témata: numerologie , datum narození , den narození , číslo dne narození

reklama

Přečtěte si také

reklama