Astročlánky

Aktualizováno 11. října 2022 12:18

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 12. dne v měsíci? Dávejte si pozor na falešné lidi

Kdo se narodil dvanáctého dne v jakémkoliv měsíci, může být ve svém životě vystaven intrikám druhých lidí. Pečlivě by si proto měl vybírat své přátele a nedávat důvěru všem.

Dvanáctky jsou lidé pevné vůle, tvořivosti, pracovitosti a velké mentální síly. Velmi často to bývají duchovní lidé, kteří v životě dosahují moudrosti. Za tuto metu ovšem platí hořkou daň v podobě falše, licoměrnosti a úskoků od druhých lidí. Lidé je totiž velmi často zneužívají k dosažení vlastních cílů. Opatrnost ve výběru svých přátel by měla být pro dvanáctky základní norma. Vždy by měli pečlivě zkoumat motivy druhých lidí a nedůvěřovat jejich nápadně „velkým“ slibům.

Cesta dvanáctky je jiná, vede přes citlivé vnímání vlastních potřeb. Přes intelektuální a profesní růst, vzdělávání. To vše jí v životě ukončí trápení a přinese kýžený úspěch.

Dvanáctka potřebuje kolem sebe milující rodinu i partnera

Dvanáctka má velký smysl pro rodinu. V rodinném kruhu je přátelská, veselá a otevřená. Asi i proto, že ve společnosti milujících osob se zbavuje svých vrozených stavů úzkosti a napětí. Z tohoto důvodu hledá a dost často i najde bezproblémového a milujícího partnera.

Lidé dvanáctky mohou přečíst základní charakteristiku své osobnosti i pod číslem tři, protože dvanáctka se dá sečíst na prostou trojku (1 + 2 = 3).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Mnoho talentů, kreativita, vtip a pohotovost. Čím jsou nadanější, tím jsou skromnější.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.