Astročlánky

Aktualizováno 26. října 2022 14:40

Jiřina Köppelová

Narodili jste se 30. dne v měsíci? Můžete v životě vše, záleží jen na vašem přání

Kdo se narodil třicátého dne v jakémkoliv měsíci, je člověk velké duševní převahy nad ostatními. Materiální záležitosti často odsouvá stranou, nemá na ně čas.

Číslo třicet je neutrální, záleží jen a jen na vůli člověka, který se pod jeho vibracemi narodil, jakým způsobem s ním naloží, zda pozitivně, či negativně.

Lidé narození třicátého dne v jakémkoliv měsíci se často projevují jako samotáři, kteří tráví většinu času jen se svými myšlenkami. Společenská dění a veřejná shromáždění, demonstrace na Letné nejsou zrovna v jejich stylu. Neodmítají úspěch, jen větší uspokojení nacházejí v samotě soukromí. Jsou to lidé velmi originální, tvořiví, bystří, schopní dosahovat nebývalých výsledků v mnoha oborech. Mají vnitřní potenciál měnit svět. Číslo třicet představuje vzor osamělého, ale často velmi úspěšného a užitečného života.

Třicítky jsou velmi komunikativní partneři

V partnerských vztazích je pro tyto lidi velmi důležitá komunikace. Jsou vřelí, temperamentní a přátelští partneři s velkým smyslem pro humor.

Třicítky si mohou přečíst svoji základní charakteristiku i pod číslem tři, protože třicítka se sčítá na prostou trojku (3 + 0 = 3).

  • Nejdůležitější vlastnosti: Kreativita a originalita. Dar velkého přátelství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.