Narodili jste se v 60. letech? Pak patříte do generace tvořivých lidí s problémy v partnerství

Kdo se narodil od roku 1960 do roku 1969, patří do generace 60. let, která své zrozence obdařila upřímností, otevřeností, laskavostí, touhou druhým pomáhat. Obdařila je ale i velkými pochybnostmi o sobě samých.

Každé desetiletí má svoji specifickou charakteristiku a lidé, kteří se v té době narodili, jsou si v něčem základním podobní. 60. léta nadělovala lásku, štěstí, vkus, touhu po harmonii a vyrovnaných partnerských vztazích. Lidé, kteří se v těchto letech narodili, touží po spravedlivějším uspořádání světa, a to se všemi omyly a nedostatky, které takové uspořádání s sebou nese. Spravedlnost a právo jsou pro ně velká témata. Pokud tito lidé získají pocit, že se ve společnosti nebo jim samotným stalo něco nesprávného, zapamatují si to. Neradi odpouštějí.

Láska, sex a partnerské vztahy jsou velkými tématy 60. let. Ale děti této generace s nimi paradoxně mají problémy. Jejich představa o partnerství a partnerech je totiž buď příliš idealistická, nebo příliš náročná. Vysoké nároky na druhé nebo naivita, se kterou do vztahů vstupují, jim v realitě přináší zklamání. Šedesátky v některých případech inklinují i k volné lásce, nevěře, touze po luxusu nebo hýřivému způsobu života, což také kvalitním partnerským vztahům moc neprospívá. Někteří z nich často trpí i nedostatkem sebedůvěry, který si pak kompenzují nevěrou či dalším partnerstvím.

Kdo se narodil v roce 1960, je obdařený velkou intuicí

Rok narození 1960 naděluje hodně ženské energie. Ti, kteří se narodili pod jeho vibrací, jsou schopní pro své partnery udělat téměř cokoliv. Jsou pečliví, citliví, intuitivní, starostliví. Druhým rozumějí. Rodina a děti jsou jejich velká životní témata. Obzvláště ženy narozené v roce 1960 trpí, když jim děti vylétnou z hnízda a ony náhle ztrácejí smysl svého života. Pokud si rychle nenajdou nějaký další velký zájem, mohou se stát i zatrpklé. Přitom právě pro ně svět nabízí ty nejlepší možnosti, tyto ženy jsou totiž velmi kreativní a tvořivé.

Kdo se narodil v roce 1961, je přátelský, bystrý a ctižádostivý

Rok narození 1961 svým zrozencům naděluje bystrost, hloubavost, touhu něco dokázat. Tvrdohlavě si jdou za svým životním snem. Mají vnitřní sílu, která je žene vpřed za každých okolností, a jakýsi magnetismus, který jim pomáhá v navazování kontaktů a partnerství. Bývají obvykle velmi úspěšní a to pak září jako sluníčko, pokud se jim ale nedaří, stávají se protivnými a urážlivými. Pozor, kritiku nesnášejí.

Kdo se narodil v roce 1962, má vůdcovské předpoklady

Rok narození 1962 dodává energii, mentální sílu, otevřenost a vůdcovské schopnosti. Tito lidé jsou velmi pracovití, odvážní, s tahem na branku. Dokážou velet armádám i svojí rodině. Je v nich ale i přirozená moudrost, která jim radí, jakou taktiku ke svému vedení zvolit. Někdy je to i vysoká míra empatie a přátelskosti. Tyto lidi ale svazují vnitřní strachy, pocity viny nebo vnitřní zmatky. Vždy když dovolí hlavě, aby „přebila“ srdce, v životě prohrávají.

Kdo se narodil v roce 1963, je obdařen vysokou mírou empatie

Rok narození 1963 naděluje bystrost, kreativitu, intuici, schopnost chytit se příležitostí. Lidé narození pod energetickou vibrací roku 1963 jsou velmi citliví, někdy možná až přecitlivělí, mají vysokou účast s druhými a soucit se slabými. Někdy jsou až příliš naivní a druzí je mohou i zneužívat. Jejich palivem je kreativita a tvůrčí schopnosti, pokud se mohou tvůrčím způsobem v životě uplatnit, nikdy „nezhasnou“. Jedou a září. Pokud je jim však jakýkoliv typ tvůrčího uplatnění odepřen, stávají se vzteklými, nedůtklivými nebo zakřiknutými.

Kdo se narodil v roce 1964, je praktický, zručný a organizačně zdatný

Rok narození 1964 svým zrozencům dodává především manuální dovednosti, organizační schopnosti a životní pragmatismus. Tito lidé jsou velmi šikovní, vše hravě zvládnou – postarat se o věčné teplo rodinného krbu, organizovat výlety, setkávat se se svými přáteli i být dětem hravým a inspirativním příkladem. Jejich negativem je někdy až nesmyslná touha po dokonalosti své i svého okolí. Vše musí být podle jejich představ. Není-li, může nastat problém. Buď v partnerských vztazích, nebo v jejich vlastním nitru. „Nedokonalost“ tyto lidi psychicky deprimuje, mohou propadnout i úzkostem a depresím.

Kdo se narodil v roce 1965, je velmi přizpůsobivý a všestranný

Rok narození 1965 naděluje mentální pohyblivost, flexibilitu, všestrannost i soustředěnost na cíl. Tito lidé milují svobodu a svobodné rozhodování. Vzrušuje je vše nové, nepoznané a zábavné. Snaží se stihnout vše, být všude, znát se s každým. Není divu, že právě tito zrozenci mívají občas problémy se závislostmi všeho druhu a nevěrami. Jejich stálí partneři to s nimi někdy nemusí mít úplně jednoduché. Jistota však je, že nudit se s nimi v životě zaručeně nebudou.

Kdo se narodil v roce 1966, je obdařen extrémní silou a sex-appealem

Rok narození 1966 je velmi silný rok narození. Dodává energii, vnitřní sílu, výdrž, odvahu, smysl pro spolupráci i extrémní pracovitost. Lidé, kteří se narodili pod jeho energetickou vibrací, bývají obvykle velmi krásní a přitažliví. Přitažliví především pro druhé pohlaví. Jsou fakt sexy a moc dobře to o sobě vědí. Nikdy nemívají nouzi o partnery nebo nápadníky, a pokud ji mají, tak jen proto, že své příležitostí přehlížejí. Někdy bývají namyšlení, mají skon k snobismu nebo nesmyslnému luxusu. Pozor také na žárlivost, kterou buď ke své osobě vyvolávají, nebo jsou sami velmi žárliví.

Kdo se narodil v roce 1967, je obdařen velmi bystrým úsudkem

Rok narození 1967 svým zrozencům dodává bystrost, pohyblivost, schopnost najít netradiční řešení, objevovat nevyšlapané cesty. Jsou to typičtí novátoři, průkopníci svého oboru. Nesnášejí žádná omezení, milují svobodu, a pokud si ji nemohou dopřát, nějakým způsobem k ní unikají. Mají porozumění pro druhé, dokážou vyslechnout strasti a trápení jiných lidí. Svá trápení si nechávají pro sebe, svěřují se jen málo. Z tohoto důvodu někdy tíhnou k melancholii, podléhají iluzím nebo citovým manipulacím.

Kdo se narodil v roce 1968, je výkonným a družným člověkem

Rok narození 1968 naděluje moc, touhu po moci. Naděluje i peníze a materiální zabezpečení. Ale je zapotřebí velké vnitřní rovnováhy. Pokud člověk podlehne svodům moci, sexu a peněz, může být velmi rychle „srovnán do latě“ osudovými událostmi. Tito lidé jsou praktičtí, pevní, energičtí, odpovědní a velmi svědomití. Pracují s nadšením, milují s vášní, tvoří navěky. Jejich slabostí jsou vysoké nároky jak na sebe, tak na druhé. Pozor, kritiku nesnášejí za žádných okolností.

Kdo se narodil v roce 1969, je laskavým a velkorysým člověkem

Rok narození 1969 svým zrozencům naděluje nejen dobrosrdečnost a laskavost, ale i pronikavý rozum a odhodlání. Tento rok je duchovním rokem, takže i lidé narození pod jeho energetickou vibrací tíhnou k duchovním vědám a k poznání moudrosti lidstva. Jsou hloubaví, všímaví. Jejich slabostí je důvěřivost. Snad proto je v životě může potkat zrada nebo velké zklamání. Musí se učit opatrnosti a vnímavosti ke své vnitřní intuici, protože ta jim v životě „radí“ pokaždé správně. Velkou výhodu těchto zrozenců je empatie a nabytá vnitřní jistota.

Zdroj: autorský článek a numerology.com

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.