Postelový horoskop: Býk má velkou výdrž, Štír si hraje s dominancí. A co další znamení?

Je tady velký erotický horoskop. Jaká jsou jednotlivá znamení v posteli? Hodí se k vám, budete si v sexu rozumět? Co má které znamení rádo a co raději nezkoušet? Toto je čtení, které může hodně posunout váš sexuální život.

Beran

Co v posteli očekává muž Beran?

Beran nemá moc rád stereotyp. Určitě ho neohromí předehra, kterou již několikrát zažil. Proto by ho měla žena hýčkat a po čase přijít vždy s novým podnětem. Muž Beran si moc nerozumí s příliš dominantní partnerkou. Ale ani příliš submisivní partnerka není úplně jeho šálek čaje. Miluje také hlasité projevy a křik.

Co očekává žena Beran v posteli?

Má ráda muže, který umí v posteli projevit vášeň a cit. Rozhodně nechce žádné vlažné výkony. Chce hlavně uspokojit svou sexuální potřebu. Což je někdy na úkor jejího partnera. Velmi si libuje v komplimentech. Ocení proto při sexu jakoukoliv chválu na svou postavu či sexuální umění. Její dobrodružná povaha přímo svádí ke zkoušení nových věcí. Přestože je tato žena dominantní a energická, ocení i mužův citlivý přístup k věci.

Býk

Co v posteli očekává muž Býk?

Býci jsou v posteli neuvěřitelně draví, hraví a mají neuvěřitelnou výdrž. Před sexuální dominancí preferují jemnou ženskou krásu. Muž Býk rád v posteli vede a ohromuje. Uvítá i svádění ze strany ženy. Komplimenty na jeho mužnou sílu a výkonnost jsou rozhodně na místě. A to jak v běžném denním životě, tak pod peřinou. U Býka je důležitá předehra. Potrpí si i na parfémy, vizuální podněty apod. Býk je hlavně zárukou upřímného, milostného a vroucného milování.

Co očekává žena Býk?

Rozhodně pomalý přístup. Tato žena je romanticky založená. Stejnou péči, jakou dává, také čeká od svého partnera. Od přírody je trošičku lenivá a více tradiční. Je ochotná experimentovat, pokud po tom partner touží. Stejně jako muž Býk experimenty příliš nevyhledává. Na netradiční místa k milování zapomeňte. Alespoň zpočátku. Svíčky, útulná a veliká postel, romantická hudba. K tomu hedvábné povlečení a spousta romantiky. To je to, co tato žena chce.

Blíženci

Co v posteli očekává muž Blíženec?

Pro něj sex probíhá jak v hlavě, tak i fyzicky. Vzrušuje ho tedy nejen samotný akt, ale i přístup partnerky. Ovlivňuje ho její chování a to, jak mluví. Její hra s jeho částmi těla. Jeho hlavními erotogenními zónami jsou prsty a ruce. Žena nepřístupná experimentům v sexu si neudrží Blížence příliš dlouho. Bude se s ní po chvíli nudit a uteče k jiné. Změna je tedy v sexuálním životě s Blížencem nezbytná. Nemusí jít o veliké změny. Stačí detaily, například změna parfému, místa milování apod.

Co očekává žena Blíženec?

Ženy v tomto znamení dospívají sexuálně rychleji než jiná znamení a častěji rády experimentují. Fantazie ženy Blížence jede stále naplno a velmi rychle spadá do nudy. Během sexu by na ni měl muž určitě mluvit. Sdělit jí své pocity a touhy. Tyto ženy velmi rády udržují sociální vazby, a tak jim nečiní problém navázat nová přátelství a sexuální dobrodružství.

Rak

Co v posteli očekává muž Rak?

Rak není ten typ, co hledá příliš svobodomyslné a divoké ženy. Není ani zastáncem drsnějšího sexu či erotických řečiček. Naopak je konzervativní a je také nejcitlivějším znamením zvěrokruhu. Aby žena vyhrála jeho srdce, musí mu dokázat, že k němu má pevnou citovou vazbu a její láska je bezpodmínečná. Teprve poté jí odhalí, jak moc milující a pečující dokáže být. To z něj dělá beznadějného romantika.

Co očekává žena Rak?

Žena Rak miluje a ctí jen toho, kdo jí určitým způsobem imponuje. Rozhodně u ní nemají šanci borci, kteří se ji snaží jednoduše sbalit. Ráda slyší komplimenty na svou adresu. Polibky na krku jí dělají moc dobře. Asi stejně dobře jako dárečky. Chce, aby o ni bylo pečováno, aby cítila lásku a péči partnera. Má ráda sentiment. Ocení třeba dopis pod talířem či snídani do postele. Chce, aby s ní bylo jednáno jako s dámou, jinak hrozí štípnutí ostrým klepetem. Žena Rak vůbec velmi tíhne k domovu, je velmi vtipná, ale umí být i chladná.

Lev

Co čekat od muže Lva?

Jako každá kočkovitá šelma je i Lev velmi hravý. A to jak v běžném životě, tak i pod peřinou. Rozhodně to není žádný stydlivka. Protože rád experimentuje, může žena říct sbohem klasickým a nudným polohám. Lev je soutěživý i v posteli. Bude tak zkoušet všechny možné pozice a žena si bude připadat jako ve víru milostného tanga. Nikdy nebude vědět, co přijde příště. Ať už půjde o rychlou akci, nebo celonoční záležitost. Na sex se Lvem žena jen tak nezapomene. Žena musí mít ráda trochu divočejší sex, pokud chce zažít opravdové milování se Lvem.

Co v posteli očekává žena Lev?

Vzhledem ke své dominantní povaze chce partnera natolik silného, aby unesl sílu její osobnosti. To znamená, že někdy ho může svou září i předčít. A to ustojí jen málo mužů. Muž by měl počítat s tím, že ve chvíli, kdy zapálí její pochodeň, bude plát ještě několik hodin. Měl by proto být na dobrých vitamínech a povzbuzovacích prostředcích, aby vydržel. Naopak pozor na neukojenou Lvici. Ta sežere svého partnera zaživa.

Panna

Co v posteli očekává muž Panna?

Muž narozený v Panně není vyznavačem extra milostných hrátek, mnohem raději má osvědčenou klasiku. Tento muž v posteli mnohem více ocení erotickou eleganci před vulgární samičkou. Sebekontrola je jedním z jeho hlavních rysů. Chce to čas a trochu snahy, pokud chce žena odhalit i jeho velmi vášnivé stránky. Chvála jeho umění je také na místě. Diskrétní a upřímná chvála ho velmi povzbudí.

Co v posteli očekává žena Panna?

Panna je perfekcionistka a lpí na detailech. Sex bere jako akt mající určitá pravidla. Stejně jako divadelní hra má tři akty, Panna podobný průběh očekává v sexu. Sex je pro ni řada emocionálních komponentů, které během sexu musí do sebe zapadat. Bohužel mnoho Panen zaměňuje touhu po intimitě se sexuální touhou svého protějšku, který chce jen sex. Tyto dvě touhy jsou jako den a noc. Není divu, že jsou pak zklamány. Panna dokáže dlouhodobě respektovat muže, kteří jsou upřímní a ctí dlouhodobý závazek.

Váhy

Co očekává v posteli muž ve znamení Vah?

Rozhodně ne ženu tlačící příliš na pilu. Nemiluje příliš tvrdé a přímočaré jednání. Stejně jako rozkazy. Naopak velmi ocení dotyky na svém těle. V sexu preferuje tiché a pohodlné místo a dlouhou předehru. Taky je rád informovaný o tom, co ženě dělá dobře, aby tuto dovednost vypiloval k dokonalosti. Miluje romanticky naladěnou, upravenou a krásně vonící ženu. Nemá rád nudu. Na rozdíl třeba od Panny bere sex jako výzvu. Váhy jsou připraveny na sex kdekoliv a kdykoliv a nezáleží, pokud se někdo dívá. Jen pozor, Váhy klamou tělem a mohou mít sklony k promiskuitě.

Co očekává v posteli žena ve znamení Vah?

Hledá jednoznačně šikovného muže, který ví, co v posteli dělat. Váha nechce nikoho zaučovat od začátku. Chce muže schopného uspokojit její potřeby, a to hned. Váha je náročná milenka. Sex prožívá na fyzické i duševní úrovni. Muž by měl věnovat pozornost krku, uším a hlavně zadečku. Je to silná erotogenní zóna většiny Vah. Chytnout nebo přes něj plácnout zabírá. Ne ale moc agresivně. To Váhy nerady. Stejně jako muži Váhy i žena ve znamení Vah má ráda ranní sex. A stejně tak jí nevadí rozsvícené světlo při milování.

Štír

Co v posteli očekává muž Štír?

Toto znamení je zcela nekontrolovatelně ovládáno svými genitáliemi. Štír je vášnivý, plný emocí a nepředvídatelný. Muž Štír ocení ženu, která ví. I když bytostně nesnáší odmítnutí, tajně ho tato myšlenka vzrušuje. Žena toho může při milostných hrách využít. Žena by také měla vždy nosit přitažlivé prádlo. Nějakou tenkou bariéru mezi Štírem a jejím tělem. Nemá rád vše naservírováno na stříbrném podnose. A nebrání se ani hrátkám a různým afrodiziakům.

Co očekává žena Štír?

Hledá muže schopného stíhat její náruživou potřebu a ráda dominuje. Miluje, když muž dokáže vytvořit provokativní sexuální napětí. Toto znamení má neobyčejný pozorovací talent. V ložnici si opravdu všimne každého detailu. Žena Štír je absolutním sloučením introverta a extroverta v jedné osobě.

Střelec

Co očekává muž Střelec?

Je lovec a rád loví. Proto by mu měla žena dopřát potěšení z lovu a zajistit, aby byla jedinou kořistí. Určitě ho moc nebaví rozhovory o romantické společné budoucnosti. Mnohem raději má dobrodružnou povahu ženy. Projevy emocí nejsou úplně jeho styl. V posteli by ho měla žena překvapovat. Jakékoliv novinky mu dělají dobře. Sex je pro něj dobrodružství, a pokud na něj žena vybalí rychlovku, bude nadšený. Erotogenní zóny Střelce jsou zpravidla boky a vnitřní strana stehen. A často miluje fetiš! Občas bývá hotový až moc rychle, ale může několikrát za den. Jeho milování je jako sushi. Malé porce, ale mnoho chodů.

Co očekává žena Střelec?

Není milenkou překypující emocemi. Vzrušení a zábava jsou pro ni více. Rozhodně nečeká ohromující románek. Chce být lovena. Žena Střelec přes svou divokou povahu touží po lásce a nezávislosti. Vždy je kolem ní zábava a rušno. Pod tím vším je ukryta citlivá a zranitelná duše. Inteligentní a velmi duchaplná.

Kozoroh

Co v posteli očekává muž Kozoroh?

Kozoroh je velmi seriózní. Lásku bere vážně a flirt je mu ve většině případů cizí. Nemá sklony k nevěře. Touží po dámě na veřejnosti a čarodějce v posteli. Nechce stydlivku. Uvítá přímočarost a upřímnost. Chce vědět, co ženě udělá dobře. On ví, co sám potřebuje, a očekává to samé od partnerky. Vyžaduje od ní verbální vyjádření jejích vlastních potřeb. Zpočátku může být Kozoroh poněkud rezervovaný. O to více bude žena překvapena, až odhalí jeho skutečnou povahu.

Co očekává žena Kozoroh?

Žena v tomto znamení je přes první dojem velmi vášnivá, dobrodružná a ráda zkouší nové věci. Jejím uměním je vytvořit silné sexuální napětí, a tak snadno dosahuje orgasmu. Ráda komunikuje o všem, co se v posteli děje. Chce, aby jí partner sdělil, co ho vzrušuje a uspokojí. Je velmi tvrdohlavá a ráda v ložnici povede. I když to není na první pohled patrné, žena Kozoroh je typický vůdce.

Vodnář

Co očekává muž Vodnář v posteli?

Tento muž nerad nudu a má rád kreativní ženu. Takovou, co ho překvapí třeba během vyndávání nádobí z myčky nečekaným milováním. Stejně tak ho baví hraní rolí a netradiční sex. Dlouhou předehru absolutně miluje. Jeho erotogenními zónami jsou kotníky a oblast nohou. Muž Vodnář má tendence k experimentování. Rád masturbuje, někdy až příliš, na což by si měl dát pozor. Příliš mnoho autoerotiky může vést k problémům s erekcí a oddálené ejakulaci.

Co očekává žena Vodnářka?

Vodnářka je typ ženy, které někdy udělá dobře líbání, mazlení a dlouhá předehra. Především ale preferuje samotný sex a má ho ráda tvrdě. Věří více v akci než v slova. Partner občas může narazit na divokou stránku její osobnosti v posteli a měl by s tím počítat.

Ráda má také masáž nohou. Konkrétně v oblasti od podkolenních jamek po kotníky. To jsou její hlavní erotogenní zóny. Má ráda soutěž. I v posteli. Muž by na to měl pamatovat a kromě zábavy a her zahrnout do společných hrátek také výzvu. Tyto ženy dosahují obecně obrovských orgasmů a jsou velmi šikovné ve svádění svých partnerů. Rozhodně to nejsou stydlivky. Sdělí bez problémů své pocity a potřeby partnerovi.

Ryby

Co očekává muž Ryba?

Coby snílek potřebuje ženu uskutečňující jeho přání a fantazie. Nevadí mu tedy iniciativa ze strany partnerky. Žena opačného naturelu než je on, je pro něj ideální. Nemá rád ženy, které si hrají na nedostupné. To ho odrazuje. Miluje hry stylu dominant – submise. Jako duální znamení je doma v obou oblastech. Přesto dá přednost romantickému prostředí před celou s pásy a řetězy. Sex je pro něj nejen věcí fyzickou. Emocionální stránka je pro něj možná ještě důležitější. Dlouhá předehra je pro něj nejlepším začátkem. „Dospělácké řečičky“ během dne nebo přes textové zprávy jsou dalším skvělým způsobem, jak ho dostat do nálady.

Co očekává žena Ryba?

Nejraději má dominantního partnera. Může mu pak přizpůsobit svůj styl. Tato žena vypadá na první pohled jako neviňátko, ale má i svou velmi divokou stránku. Ráda zkusí cokoliv. Má spoustu svých vlastních fantazií. Její erotogenní zónou jsou hlavně nohy a chodidla. Ryby patří mezi orgastická znamení a orgasmu dosahují velmi snadno a rychle. Pozor na nevěru. To, že je žena Ryba hodná, ještě vůbec neznamená, že je slabá. Právě naopak. Nemá ráda lež, tu pozná na míle daleko.

Horoskopy: Sex a erotika


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.