Která znamení připadají všem atraktivní? Zvláštní kouzlo mají Kozorozi i Ryby

Už jste někdy prošli okolo člověka, za kterým jste se prostě a jednoduše museli otočit? Možná nebyl ani prvoplánově krásný, ale něco na něm vás zkrátka okouzlilo. Vyzařovat takovou přitažlivost není jen tak. Někdo se s tím zkrátka musí narodit. Jaká znamení připadají všem atraktivní?

Štír

Lidé narození ve znamení Štíra vyzařují energii, která k nim lidi táhne jako k sobě plamen přitahuje můru. Emoce si nechávají pro sebe, díky čemuž působí až mysticky a vytvářejí si tím tajemnou auru. Leckdo tak díky tomu má silnou potřebu odhalovat jejich vrstvy jednu po druhé a zjišťovat, co je pod povrchem.

Ryby

Mystickou, vlastně až pohádkovou auru vyzařují Ryby, čímž okouzlí každého, s kým přijdou do kontaktu. Jejich intuice je natolik silná, že lidé v jejich okolí cítí porozumění, aniž by vlastně museli cokoliv říkat. Jejich atraktivita spočívá ve schopnosti s grácií kráčet realitou i fantazií, ostatní mají nutkání jít jejich cestou a poznat magii.

Kozoroh

Největší zbraní Kozorohů je jejich tiché sebevědomí a zcela evidentní ambicióznost. Jsou to mistři disciplíny a odhodlání, přitom to nedávají okatě najevo a je dechberoucí je sledovat, jak s lehkostí kráčí vstříc svým cílům. Obzvláště atraktivní připadají těm, kdo v životě touží po jistotách, protože z nich vyzařuje schopnost úspěchu a udržení stability.

Vodnář

Kouzlo Vodnářů tkví v jejich excentričnosti a nepředvídatelnosti, což jsou vlastnosti, které je oddělují od davů. Mají inovativní smýšlení i přístup k životu, což lidem v jejich okolí přináší do života závan vzrušení. Přitahují především ty, kteří nemají rádi stereotyp a touží po intelektuální stimulaci. Jsou pro ně doslova jako magnet.

Jaký bude nový týden podle karet, si poslechněte ve videu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.