Sex po telefonu: Jak si ho užít, aniž byste se cítila trapně?

Bavit se sexem po telefonu nemusí být jen výsadou párů, které se nacházejí daleko od sebe a třeba se vůbec neznají. Můžete si jím okořenit také váš vztah. Dnešní doba navíc nabízí možnost vidět se během toho v HD kvalitě. A to je výzva! Odhoďte zábrany a užijte si to. Máme pro vás pár tipů, jak na to.

Nalijte si čistého vína. Jak jste na tom s partnerem se sexem? Máte mezi sebou vášeň jako dřív? Milujete se alespoň jednou týdně? Kdy to bylo naposledy? Vzpomínáte si vůbec ještě? Ať už jste s vaším sexuálním životem spokojená jakkoliv, nikdy není na škodu ho trochu zpestřit. Jednou z možností je zkusit sex po telefonu, který je dnes díky moderním technologiím už úplně někde jinde než za starých časů pevných linek.

Jaké záludnosti může tato peprná činnost představovat? Kombinuje dvě věci, které mohou být pro některé ženy nepříjemné. Jedná se o popisování sexuálních úkonů, které právě děláte, a svých skrytých tužeb a fantazií. Byla by ovšem škoda se sexu po telefonu vyhýbat. Pro náš mozek totiž přestavuje poměrně silné afrodiziakum.

Jak začít?

Ujistěte se s partnerem, že jste oba na stejné vlně, že do toho chcete jít. Nebojte se být vy tou iniciativní, za optání nic nedáte. Klidně to můžete nejprve „hodit“ na kamarádku a sdělit partnerovi, že vaše přítelkyně zkoušela s manželem sex po telefonu. Uvidíte, jak na to bude reagovat. Pokud se chytí, máte vyhráno. Pak už se jenom můžete inspirovat našimi radami a tipy.

Vybudujte po telefonu příjemné sexuální napětí

Pokuste se škádlit vašeho partnera už během dne. Tím si připravíte ornou půdu na večerní telefonát. Denní dráždění může být například prostřednictvím SMS typu: „Celý den si tě představuju nahého“, „Cítím na krku tvůj vzrušený dech“ apod. Případně mu pošlete nějakou peprnou fotku. To by rozehřálo i naprostý ledovec.

Jakmile se bude blížit váš intimní hovor, nepolevujte. Můžete se inspirovat čtením erotického románu nebo si pustit nějaké porno. Pak pro vás bude jednodušší se vyjádřit, protože budete plná kreativity a konkrétních představ. Nebudete muset tolik improvizovat, což bývá někdy problém.

Než začnete, udělejte si pohodu

Pokud jste nervózní, klidně se nejprve začněte bavit o běžných věcech, aby se tím prolomily ledy. Přestože dotaz na to, co měl váš partner k obědu, není zrovna sexy, představuje dobrou příležitost stočit rychle hovor od něčeho nezajímavého k tomu, co vás rozpálí.

Zkuste se dostat do vaší komfortní zóny, kde se cítíte příjemně a nenuceně. A sdílejte to s vaším partnerem. Třeba mu sdělte, že ležíte nahá na posteli a představujete si, že jste pokrytá jenom plátky okvětních lístků růží. Jediné, co postrádáte, je on.

Nebojte se mluvit zdlouhavě a zeširoka

Čím více budete popisovat, tím lépe bude váš partner schopný si vizualizovat vaši sexuální fantazii a zároveň se snadněji zapojí. Pokuste se popsat své erotogenní zóny pomocí synonym. Jestliže si potřebujete pro jistotu připravit něco předem, nebraňte se tomu. Není to nic neobvyklého. Navíc to třeba ani nepoužijete.

Chcete-li mu sdělit, po čem zrovna toužíte, použijte věty typu: „Mám ráda, když mi…“; „Přeji si, abys mi právě teď…“; „Třesu se vzrušením, když si představím, jak mi…“.

Využijte erotické hračky

Hračky mohou posloužit nejen tím, že budete moci popisovat, co s nimi děláte, ale současně budou stimulovat vaše erotogenní zóny a přivedou vás až na vrchol. Nebo vás minimálně skvěle podráždí.

Díky erotickým hračkám budete mít opravdu o čem mluvit. Můžete začít třeba tím, že partnerovi sdělíte, kam je vkládáte, jak moc tlačíte, jak rychle jimi pohybujete apod. Určitě se zmiňte také o tom, co právě cítíte. Nezapomeňte, že cílem není jenom dosáhnout orgasmu, ale užít si to.

Naslouchejte partnerovi a vašemu tělu

Pokud budete věnovat velkou pozornost tomu, co váš partner říká a dělá, včetně kvality jeho dechu, budete mít lepší představu o tom, co na něj platí, co ho rozdráždí. Čím je tempo jeho dechu rychlejší, tím je pravděpodobnější, že je téměř před cílem.

Samozřejmě nezapomeňte ani na svůj prožitek a prostřednictvím dechu dejte partnerovi najevo, co naopak vzrušuje vás. Můžete maličko přehánět, ale jestli se budete cítit trapně a směšně, jako nějaká vyžilá erotická operátorka, vraťte se ke své vlastní tepové frekvenci a dechu. To vám pomůže zůstat v přítomnosti a v náladě.

Zvažte vaše role

Telefon představuje skvělý způsob, jak se s někým můžete bavit o věcech, o nichž se stydíte mluvit tváří v tvář. Zároveň se můžete stylizovat do různých rolí, a to prostřednictvím vašeho hlasu. Nebojte se použít pestrou škálu intonací. Pohrajte si s vaším hlasem tak, aby vyjádřil to, co máte v úmyslu. Díky tomu se najednou můžete vtělit do naivní školačky, nebo naopak nekompromisní dominy. Rázem máte o zábavu postaráno.

Kdo by měl s hraním nějaký problém, měl by raději před dramatičností upřednostnit přirozenou svůdnost ženského hlasu.

Připomeňte si vaši společnou sexuální minulost

Stále ještě nevíte, jak začít hovor? Zavzpomínejte na něco, co jste spolu s partnerem zažili. Třeba kde jste měli skvělý sex, co se vám tehdy tak líbilo (tady jenom hrozí, abyste si to nespletla s milováním s „ex“).

Zatímco o tom mluvíte, můžete zavřít oči a zasnít se. Dokážete se pak lépe soustředit na hlas vašeho partnera a pocity vašeho vlastního těla.

-šp-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.