Sex a vztahy

24. prosince 2015 04:20

Lucie Průchová

Nejlepší orgasmus, jaký jste kdy měli! Máme pro vás návod

Určitě to doma vyzkoušejte…

Jděte až na hranu propasti rozkoše. Klidně několikrát. Co se pak stane? Podle odborného magazínu Journal of Sex Research jak muži, tak ženy dosahují pocitově nejsilnějšího orgasmu poté, co ho několikrát za sebou potlačovali.

Vědci požádali účastníky studie (38 mužů a 38 žen), aby „pokusně“ masturbovali – doma a pak následně v laboratoři.

Před a po masturbaci měli obodovat úroveň své nálady, pocit libosti a síly orgasmu na škále od nuly do desítky.

Nula znamenala „skoro nic“ a desítka zemětřesení! Měli za úkol i zkusit přestat v nejlepším a pak znovu ohodnotit úroveň libosti pocitů.

Studie jasně prokázala, že když po přerušení účastníci pokusu konečně orgasmu dosáhli, byly jejich pocity daleko intenzivnější a orgasmus výbušnější než kdy před tím.

Když dojde k přerušení stimulace několikrát za sebou, výsledek je pak ještě o to silnější. Má se jít přibližně asi na 80 až 90 procent maxima vzrušení a pak přestat. A pak znovu a znovu. Tohle lze snadno použít i v praxi, a to nejen při masturbaci, ale i pře běžném pohlavním styku.

Tato metoda je extrémně účinná i pro muže, kteří se teprve učí ovládat délku styku, nebo naopak pro ty, kteří si spíše než kvantitu vychutnávají kvalitu sexuálního prožitku.

Sdílejte článek
Štítky orgasmus

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.