Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Nejlepší orgasmus, jaký jste kdy měli! Máme pro vás návod

Určitě to doma vyzkoušejte…
Vydáno: 24.12.2015
Nečekaně silný orgasmus...
Autor: thinkstock.com Nečekaně silný orgasmus...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jděte až na hranu propasti rozkoše. Klidně několikrát. Co se pak stane? Podle odborného magazínu Journal of Sex Research jak muži, tak ženy dosahují pocitově nejsilnějšího orgasmu poté, co ho několikrát za sebou potlačovali.

Vědci požádali účastníky studie (38 mužů a 38 žen), aby „pokusně“ masturbovali – doma a pak následně v laboratoři.

Před a po masturbaci měli obodovat úroveň své nálady, pocit libosti a síly orgasmu na škále od nuly do desítky.

Nula znamenala „skoro nic“ a desítka zemětřesení! Měli za úkol i zkusit přestat v nejlepším a pak znovu ohodnotit úroveň libosti pocitů.

Studie jasně prokázala, že když po přerušení účastníci pokusu konečně orgasmu dosáhli, byly jejich pocity daleko intenzivnější a orgasmus výbušnější než kdy před tím.

Když dojde k přerušení stimulace několikrát za sebou, výsledek je pak ještě o to silnější. Má se jít přibližně asi na 80 až 90 procent maxima vzrušení a pak přestat. A pak znovu a znovu. Tohle lze snadno použít i v praxi, a to nejen při masturbaci, ale i pře běžném pohlavním styku.

Tato metoda je extrémně účinná i pro muže, kteří se teprve učí ovládat délku styku, nebo naopak pro ty, kteří si spíše než kvantitu vychutnávají kvalitu sexuálního prožitku.

Reklama