Spočítejte si své sexuální číslo. Co na vás prozradí a ke komu se hodíte?

Horoskopy: Sex a erotika

Numerologie je neuvěřitelně zajímavým nástrojem, který vám umožní zjistit cokoliv o sobě, vaší kariéře, budoucnosti nebo třeba i sexuálním životě. Díky ní se taky dozvíte, jaké je vaše sexuální číslo a s kým jste v lásce a sexu kompatibilní.

Jak zjistit své sexuální číslo?

Chcete-li si vypočítat své sexuální číslo, udělejte to z písmen vašeho křestního jména. Těmto písmenům jsou podle tabulky přiřazena konkrétní čísla. Až všechna sečtete, dostanete vaše sexuální číslo, které má hodnotu 1 až 9. Pokud jste dosáhli dvojciferného čísla, sečtěte obě číslice.

Číslo 1 A, J, S

Číslo 2 B, K, T

Číslo 3 C, L, U

Číslo 4 D, M, V

Číslo 5 E, N, W

Číslo 6 F, O, X

Číslo 7 G, P, Y

Číslo 8 H, Q, Z

Číslo 9 I, R

Příklad: Karolína = 2 + 1 + 9 + 6 + 3 + 9 + 5 + 1 = 36, 3 + 6 = 9

Spočítejte si taky sexuální číslo vašeho současného partnera. S pomocí následujících řádků se dozvíte, kam by se mohl váš sexuální život ubírat. Jste spolu sexuálně kompatibilní? Pokud ano, máte téměř vyhráno.

Sexuální číslo 1 – vášnivý sexuální život

Jednou z nejdůležitějších věcí ve vašem sexuálním životě je vášeň. Milujete, když se nemůžete dočkat, až si to s partnerem pořádně užijete. Musíte si však uvědomit, že jste v tom s partnerem společně, že i on má své potřeby. Pokuste se s ním zůstat na jedné vlně.

S kým vám to bude klapat?

Vaše sexuální číslo je kompatibilní s numerologickými sexuálními čísly 3 a 5. Konkrétně to znamená, že jsou schopni dobře porozumět vašim potřebám a rozveselit vás.

Sexuální číslo 2 – emocionální sexuální život

Rádi vyjadřujete své pocity vůči svému partnerovi, což vám umožňuje být si při milování opravdu blízko. Zároveň se o něj rádi staráte a chcete využít každou minutu, abyste mohli být s ním.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše sexuální číslo je kompatibilní s numerologickými sexuálními čísly 6 a 9. Číslo 6 pochopí vaše sexuální potřeby, zatímco číslo 9 se pokusí splnit vaše touhy.

Sexuální číslo 3 – vzrušující sexuální život

Netajíte se tím, že jste otevření vůči novým sexuálním praktikám a všelijakým pomůckám. Chcete se totiž vyhnout běžné sexuální rutině. Pokud jde o sex, jste si sebou velmi jistí. Milování pro vás představuje především zábavu a radost.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše sexuální číslo je kompatibilní s čísly 5 a 1. Číslo 5 je podobné povahy, což z něj dělá perfektní shodu, zatímco číslo 1 se nebojí občas si sex alespoň lehce okořenit.

Sexuální číslo 4 – umírněný sexuální život

Nejste příliš expresivní člověk. Pokud jde o sex, držíte si odstup. Tedy alespoň ze začátku. Jakmile se se svým partnerem začnete cítit dobře, pak se dokážete více uvolnit a taky otevřít.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše číslo 4 je kompatibilní s čísly 3 a 5. Budete rádi, když se o své zážitky podělíte s číslem 3. Číslo 5 ve vás zase dokáže rozhořet vášeň.

Sexuální číslo 5 – hravý sexuální život

Sex pro vás představuje činnost, k níž se uchýlíte, když chcete uniknout problémům. Máte ho rádi, protože vám připadá zábavný. Současně v něm toužíte vyzkoušet nové věci, pozice, místa apod. Hlavně abyste se bavili. Mějte ovšem na paměti, že byste měli myslet také na potřeby partnera.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše číslo je kompatibilní s číslem 3. Tito lidé mají velké kouzlo. Dokážou se skvěle bavit a mají podobné zájmy jako vy.

Sexuální číslo 6 – divoký sexuální život

Uvnitř sebe máte hodně ohně a vášně. Abyste věděli, po čem toužíte, musíte poslouchat své srdce. V novém vztahu máte pocit, že si sex musíte zasloužit. Jakmile se do toho ale pustíte, nikdo vás už nedokáže zastavit.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše číslo 6 je kompatibilní s číslem 2. Díky němu se budete cítit velmi příjemně a milovaní. Proto se brzy otevřete a propustíte vaše touhy.

Sexuální číslo 7 – intelektuální sexuální život

Vaše emoce mají vliv na pocity vašeho partnera. Toužíte po tom, abyste se s partnerem propojili na intelektuální úrovni, protože tušíte, že pak bude skvělý i sex. Jste schopni analyzovat jeho sexuální potřeby, což se vám bude vždycky hodit.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše číslo je sexuálně kompatibilní s čísly 3 a 6. Budete se s nimi cítit naprosto skvěle. Číslo 6 vás svede svými sladkými řečičkami, číslo 3 si vás podmaní díky své láskyplnosti a něze.

Sexuální číslo 8 – sladký a milý sexuální život

Toužíte po vášnivém sexuálním životě a maximálním propojení s vaším partnerem. Díky vašemu jedinečnému laskavému a milému přístupu dokážete být neskutečně sexy.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše numerologické sexuální číslo 8 je sexuálně kompatibilní s číslem 1. Oba spolu prožijete vášnivý život.

Sexuální číslo 9 – nadšený sexuální život

Jste v sexu velmi náruživí. Pro vás totiž představuje jediný způsob, jak vytvořit pouto s partnerem. Moc dobře víte, jak udělat ze sexu perfektní potěšení. Dá se říci, že jste v sexu profíci.

  • S kým vám to bude klapat?

Vaše numerologické číslo je sexuálně kompatibilní s číslem 7. Ti si rádi vyslechnou vaše vášnivé sexuální fantazie a pak si s vámi užijí sexuální maraton.

Vyzkoušejte test kompatibility podle svých znamení zvěrokruhu:

Velký erotický horoskop pro všechna znamení najdete zde: