Erotický horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Které znamení je nejvášnivější?

Láska a erotika v našich životech hrají jednu z hlavních rolí. Podle astrologie je každé znamení obdařenou určitým sexuálním talentem, schopnostmi milovat, lásku brát i dávat. Co je v sexu a milování typické právě pro vaše znamení? A s kým si budete v ložnici rozumět nejvíce a s kým nejméně?

Jaká jste milenka, co můžete v lásce nabídnout svým partnerům a co chcete v posteli vy samy? Na všechny tyto otázky vám astrologie umí odpovědět. Navíc vám ukáže i váš milostný archetyp – vzor, který ilustruje vaši vnitřní ženu. Podívejte se na 12 erotických horoskopů pro všechna znamení zvěrokruhu.

Krásné a vášnivé ženy narozené ve znamení Berana

O ženách narozených ve znamení Berana lze s nadsázkou tvrdit, že co se jim líbí, to si vezmou. Nepatří mezi ty, které jsou ochotné na někoho čekat dlouhé fronty. Jsou netrpělivé, vášnivé a sakra sexy.

Ženy narozené v Býku jsou pro lásku jako stvořené

Hvězdné nebe si vybralo ženy narozené ve ve znamení Býka jako zvěstovatelky rozkoší a požitků světa. Jsou dokonalým ztělesněním potěšení i neřestí zároveň. Říká se o nich, že to, co se jim líbí, si ponechají navždy.

Krasavice inteligentní jsou ženy narozené ve znamení Blíženců

Svou náruč otvírají nejraději těm, kdo jim mají co říct a kdo umí obdivovat jejich inteligenci. Vždy srší novými nápady. Od svých partnerů vyžadují duchovní podněty, aby měly pocit, že jsou opravdu milovány. Přečtěte si erotický horoskop pro ženy narozené ve znamení Blíženců.

Romantické i pečující ženy ve znamení Raka

Starostlivost a mateřská péče jsou u žen narozených ve znamení Raka pověstné. Koho milují, toho opečovávají tak dlouho, až se na nich stane totálně závislý. Není to však jen mateřská něha, která je pro ně typická. Ne nadarmo se říká, že pouze Račice dokážou být matkou v kuchyni i pornohvězdou v ložnici.

Pyšné i velkorysé ženy Lvice

Co se těmto ženám líbí, to si dopřejí. Moc dobře vědí, že milovat tak nádhernou ženu, jakou jsou ony, je velkolepá záležitost, kterou si mohou dovolit jen vyvolení. Kdo je však chválí, toho milují se vší vroucností, které jsou schopny. Takové jsou ženy narozené ve znamení Lva.

Praktické a zároveň kritické ženy Panny

Ženy narozené ve znamení Panny mají v lásce v oblibě prosté věci a svou přízeň dávají najevo prostřednictvím drobných pozorností. Svou náruč otevírají jen důvěryhodným a prověřeným. Ten, koho si vyvolí a kdo se s nimi spojí, bude uchvácen jejich vzornou péčí a obětavostí.

Půvabné ženy ve znamení Vah nadělují štěstí a vnitřní vyrovnanost

Ženy Váhy se narodily ve znamení krásy a ušlechtilosti. Tomu, koho milují, věnují půvab, štěstí a vnitřní vyrovnanost. Jejich problémem je nerozhodnost, kterou skrývají za odtažitostí a chladem.

Ženy s největším sex-appealem, ženy narozené ve znamení Štíra

Kdo se líbí ženám narozených ve znamení Štíra, toho dostanou, živého či mrtvého. Koho milují, toho dovedou na vrchol rozkoše, ale dokážou ho i totálně rozložit. Jejich láska žhne, pálí, je nejintenzivnější ze všech možných druhů lásky. Je to láska na život a na smrt.

Nadšené a idealistické ženy Střelkyně

Láska žen narozených ve znamení Střelce je upřímná, volná, idealistická, nadšenecká. Tyto ženy nabízejí vždy více, něž se od nich očekává. Milují velkoryse a štědře. Jejich problémem jsou nepřiměřená očekávání a nemístná upřímnost.

Náročné i vytrvalé ženy narozené ve znamení Kozoroha

Ženy narozené ve znamení Kozoroha nejsou hned tak k mání, svou přízeň nenabízejí každému. Velmi a dlouho si vybírají. Koho si však vyvolí, toho zodpovědně milují po celý život. Jejich vyznání lásky má v sobě sice více paragrafů než svatební smlouva, ale pro ně platí.

Originální a zcela nezávislé ženy Vodnářky

Je skoro jisté, že to, co se líbí ženám narozeným ve znamení Vodnáře, se nelíbí ostatním. Ony samy se vymykají obvyklému průměru. Milují vše originální, nové a zajímavé. Nesnášejí nudu, šeď a stojaté vody.

A nejlepší nakonec – ženy narozené ve znamení Ryb

Ženy narozené ve znamení Ryb jsou v milostných vztazích nejoddanějšími ženami zvěrokruhu. Jejich láska je nekonečná, bohužel nekonečná je i jejich ochota se pro lásku obětovat. Jsou to láskyplné bytosti a jsou geniálními milenkami.

Další erotické a sexuální horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.