Astročlánky

16. září 2021 05:57

Anna Kopečková

Sex podle znamení zvěrokruhu: S kým hrozí nuda a kdo to v posteli umí pořádně roztočit?

Každé znamení zvěrokruhu je obdařeno určitými charakterovými vlastnostmi, každé má své přednosti i nedostatky. A to i co se týče sexu. Jak si umí jednotlivá znamení užívat sex, co je uspokojí? Koho na postelové hrátky moc neužije a kdo je naopak sexuálně nejnáruživější?

Beran: Užít si a často

Beran představuje akci, nezávislost, ale také sobectví. Potřebuje být milován a obdivován. Aby byl sex podle jeho představ, musí být energický, zábavný, v něčem nový a hlavně často. A ani mu moc nezáleží na tom, jestli jde o sex v dlouhodobém vztahu nebo nějakou náhodnou rychlovku. Beran rád přichází a odchází, jak se mu zlíbí. Dokáže se pro sex rychle nadchnout, maximálně si ho užít, ale když je po všem, otočí se a jde si po svém. Nejvíc si v posteli bude rozumět s dalším Beranem nebo partnerem narozeným v některém z ohnivých znamení, tedy se Lvem nebo Střelcem, nudit by se nemusel ani s Blížencem, Váhou nebo Vodnářem.

Býk: Hlavně nikam nespěchat

Požitkářský Býk miluje něhu, smyslné doteky a polibky, fyzickou blízkost a také všechny vůně a chutě, které sex provázejí. Rychlovky nejsou nic pro něj. Vždyť při sexu není kam spěchat. Býk potřebuje dost času, aby si mohl dokonale užít rozkoš a uspokojit své nároky, které nejsou nikterak malé. Týkají se nejen partnera, ale i prostředí, v němž se milostný akt odehrává. Postel musí být dostatečně tvrdá a pohodlná, povlečení dokonale čisté a kvalitní, případné sexuální hračky jen od prověřených značek. A právě vysoké nároky a neustálá chuť mohou být kamenem úrazu. Ne každý partner s Býkem dokáže udržet krok a vydržet jeho náročný sexuální apetit.

Blíženci: A co zkusit třeba trojku?

Stejně jako u všech vzdušných znamení vede u Blíženců sex přes komunikaci a představivost. Potřebují o sexu mluvit a potřebují v něm i experimentovat. Jsou zvědaví, láká je všechno nové a sex je další skvělé téma. Milují vzrušení a volnost, což neznamená, že musí být nutně nevěrní. Jen se nesmí v posteli cítit svázaní a běda, když je sex s vámi začne nudit.

Jenže jejich otevřenost nemusí vyhovovat každému, zejména partnerům, kteří chtějí přísně monogamní vztah, vyhovuje jim zajetá rutina a neznámé sexuální praktiky je děsí.

Rak: Postarám se v kuchyni i v posteli

Rak je velmi citově a mateřsky založené znamení. Ale nenechte se mýlit. Rak může být sice matkou v kuchyni, ale pornohvězdou v ložnici. Umí být stejně vášnivý jako jemný a citlivý. Pokud svému partnerovi důvěřuje, sexuálním zážitkům, které si společně mohou užít, se meze nekladou. Velmi důležitá je pro něj ale věrnost a pocit stability.

Sex je pro Raky také způsobem, jak mohou vyjádřit své emoce. A to je kámen úrazu ve chvíli, kdy se Rak cítí ze strany partnera zanedbávaný, ignorovaný nebo opovrhovaný. To si pak zaleze někam do kouta a partner má na nějakou dobu se sexem utrum.

Lev: Se mnou si určitě užiješ

Lev je ohnivé znamení plné vášně a sex je pro něj ideální příležitostí, jak se předvést. Je to zkrátka herec, kterému dělá dobře, když vidí, že o něj má partner zájem. Při sexu dokáže být odvážný a energický, klidně si pořádně zařve a možná nechá i trochu roztažené závěsy v ložnici, aby si užili také sousedi.

Zajímavé je, že Lvi bývají věrní partneři, rozchody jim nedělají dobře. Fakt, že potřebují neustálý obdiv a sex spojují až moc s výkonem, může ale vést k přehnanému sebevědomí až narcisismu.

Panna: Jdi se nejdřív umýt

Panna je zemské znamení, které si sex dokáže skvěle užít, ale za určitých podmínek. Čistota a dobré fyzické zdraví jsou pro Panny velmi důležitým předpokladem, aby se mohlo jakékoli sexuální setkání vůbec uskutečnit. Panny jsou perfekcionisté, potřebují mít všechno dokonalé, včetně sexu a toho, jak při něm vypadají. A právě neustálá potřeba dokonalosti jim může bránit v tom, aby si sex naplno užily. Zatímco Lev se zabývá kritikou a obdivem ze strany ostatních, pro Pannu může být brzdou právě sebekritika a nedostatečné ocenění sebe sama.

Váhy: Jestli budeš mít orgasmus, tak já musím taky

Váhy umí být velmi okouzlující a kreativní. Když si umanou, že někoho svedou, těžko se jim odolává. Klíčová je pro ně spravedlnost a harmonie, a to i v sexu. Každý z partnerů musí dostat stejný díl rozkoše. Očekávají, že budete mluvit otevřeně o svých touhách, že jim řeknete, co přesně chcete a jak to chcete. To je určitě chvályhodné, na druhou stranu může být jejich snaha dát druhému to, co chce, a vždy najít v sexu rovnováhu až přehnaná a dlouhé výslechy na toto téma akorát zabijí kouzlo okamžiku.

Štír: Dovedu tě až na vrchol rozkoše

Štír je považován za nejsmyslnější znamení zvěrokruhu spojované s čistou sexuální touhou a chtíčem. Bez sexu si život nedokáže představit. Velmi důležitá je pro něj intimita a nebojí se ani experimentovat. Se Štírem zažijete sex na těch nejneobvyklejších místech a nejspíš odhalíte i některá sexuální tabu. Rozhodně se Štírem zažijete spoustu vášně, ne každý ale dokáže jeho nespoutanou touhu ustát.

Střelec: Jak se ti líbila tahle poloha?

Ani se Střelcem se nudit nebudete. Je hravý, vášnivý, vřelý, vtipný a sex je pro něj další formou dobrodružství, které tak miluje. Touží prozkoumat nejrůznější formy a techniky a je ochoten vyzkoušet v posteli téměř cokoli. A také o tom velmi rád diskutuje, což může být kámen úrazu v případě, že partner je v tomto směru tak trochu pole neorané nebo stydlín. Střelcova neúnavná snaha získat co nejvíce nových zkušeností za sebou také může zanechat spoustu zlomených srdcí.

Kozoroh: Zítra by to mohlo být ještě lepší

Kozorohům jde hodně o úspěch a neustálé zlepšování. Všechno potřebují mít pečlivě naplánované. Je jedno, zda jde o práci nebo o sex. A když něco dělají, dělají to důkladně a beze spěchu. Kozoroh tak může být skvělým milencem, dokonce jedním z nejlepších z celého zvěrokruhu. Ovšem jen do chvíle, než se v jeho životě objeví jiný, větší cíl, za kterým mu stojí za to se vydat. Pak sex odsouvá na vedlejší kolej.

Vodnář: Zkusíme ještě sex pod vodou?

Vodnář umí být v posteli velmi zábavný, vzrušující a plný překvapení. Je to znamení velmi revoluční a pokrokové. Klidně se zapojí do různých sexuálních experimentů a rád bude experimentovat i s vámi. Někdy až tolik, že se můžete cítit jako objekt laboratorního pokusu. Jako partner dokáže být Vodnář spolehlivý, ale nečekejte od něj moc velké výbuchy vřelosti.

Ryby: Jak si to dneska přeješ?

Pro Ryby, poslední znamení zvěrokruhu, sex představuje prostředek, díky kterému mohou ostatním splnit jejich emocionální potřeby. Ryby jsou velmi obětavé a ohledupné. Je jedno, zda chcete sex něžný nebo drsný, Ryby se vždy dokážou přizpůsobit a užívat si to, co baví vás.

Na druhou stranu, jejich ochota milovat se kdykoli a jakkoli může časem způsobit, že se partner přestane cítit výjimečný a sex začne být předvídatelný a nudný.

Sex a erotika podle horoskopu:

Další sexuální horoskopy najdete zde:

Milenci podle horoskopu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.