Astročlánky

16. září 2021 05:57

Anna Kopečková

Sex podle znamení zvěrokruhu: S kým hrozí nuda a kdo to v posteli umí pořádně roztočit?

Každé znamení zvěrokruhu je obdařeno určitými charakterovými vlastnostmi, každé má své přednosti i nedostatky. A to i co se týče sexu. Jak si umí jednotlivá znamení užívat sex, co je uspokojí? Koho na postelové hrátky moc neužije a kdo je naopak sexuálně nejnáruživější?

Beran: Užít si a často

Beran představuje akci, nezávislost, ale také sobectví. Potřebuje být milován a obdivován. Aby byl sex podle jeho představ, musí být energický, zábavný, v něčem nový a hlavně často. A ani mu moc nezáleží na tom, jestli jde o sex v dlouhodobém vztahu nebo nějakou náhodnou rychlovku. Beran rád přichází a odchází, jak se mu zlíbí. Dokáže se pro sex rychle nadchnout, maximálně si ho užít, ale když je po všem, otočí se a jde si po svém. Nejvíc si v posteli bude rozumět s dalším Beranem nebo partnerem narozeným v některém z ohnivých znamení, tedy se Lvem nebo Střelcem, nudit by se nemusel ani s Blížencem, Váhou nebo Vodnářem.

Býk: Hlavně nikam nespěchat

Požitkářský Býk miluje něhu, smyslné doteky a polibky, fyzickou blízkost a také všechny vůně a chutě, které sex provázejí. Rychlovky nejsou nic pro něj. Vždyť při sexu není kam spěchat. Býk potřebuje dost času, aby si mohl dokonale užít rozkoš a uspokojit své nároky, které nejsou nikterak malé. Týkají se nejen partnera, ale i prostředí, v němž se milostný akt odehrává. Postel musí být dostatečně tvrdá a pohodlná, povlečení dokonale čisté a kvalitní, případné sexuální hračky jen od prověřených značek. A právě vysoké nároky a neustálá chuť mohou být kamenem úrazu. Ne každý partner s Býkem dokáže udržet krok a vydržet jeho náročný sexuální apetit.

Blíženci: A co zkusit třeba trojku?

Stejně jako u všech vzdušných znamení vede u Blíženců sex přes komunikaci a představivost. Potřebují o sexu mluvit a potřebují v něm i experimentovat. Jsou zvědaví, láká je všechno nové a sex je další skvělé téma. Milují vzrušení a volnost, což neznamená, že musí být nutně nevěrní. Jen se nesmí v posteli cítit svázaní a běda, když je sex s vámi začne nudit.

Jenže jejich otevřenost nemusí vyhovovat každému, zejména partnerům, kteří chtějí přísně monogamní vztah, vyhovuje jim zajetá rutina a neznámé sexuální praktiky je děsí.

Rak: Postarám se v kuchyni i v posteli

Rak je velmi citově a mateřsky založené znamení. Ale nenechte se mýlit. Rak může být sice matkou v kuchyni, ale pornohvězdou v ložnici. Umí být stejně vášnivý jako jemný a citlivý. Pokud svému partnerovi důvěřuje, sexuálním zážitkům, které si společně mohou užít, se meze nekladou. Velmi důležitá je pro něj ale věrnost a pocit stability.

Sex je pro Raky také způsobem, jak mohou vyjádřit své emoce. A to je kámen úrazu ve chvíli, kdy se Rak cítí ze strany partnera zanedbávaný, ignorovaný nebo opovrhovaný. To si pak zaleze někam do kouta a partner má na nějakou dobu se sexem utrum.

Lev: Se mnou si určitě užiješ

Lev je ohnivé znamení plné vášně a sex je pro něj ideální příležitostí, jak se předvést. Je to zkrátka herec, kterému dělá dobře, když vidí, že o něj má partner zájem. Při sexu dokáže být odvážný a energický, klidně si pořádně zařve a možná nechá i trochu roztažené závěsy v ložnici, aby si užili také sousedi.

Zajímavé je, že Lvi bývají věrní partneři, rozchody jim nedělají dobře. Fakt, že potřebují neustálý obdiv a sex spojují až moc s výkonem, může ale vést k přehnanému sebevědomí až narcisismu.

Panna: Jdi se nejdřív umýt

Panna je zemské znamení, které si sex dokáže skvěle užít, ale za určitých podmínek. Čistota a dobré fyzické zdraví jsou pro Panny velmi důležitým předpokladem, aby se mohlo jakékoli sexuální setkání vůbec uskutečnit. Panny jsou perfekcionisté, potřebují mít všechno dokonalé, včetně sexu a toho, jak při něm vypadají. A právě neustálá potřeba dokonalosti jim může bránit v tom, aby si sex naplno užily. Zatímco Lev se zabývá kritikou a obdivem ze strany ostatních, pro Pannu může být brzdou právě sebekritika a nedostatečné ocenění sebe sama.

Váhy: Jestli budeš mít orgasmus, tak já musím taky

Váhy umí být velmi okouzlující a kreativní. Když si umanou, že někoho svedou, těžko se jim odolává. Klíčová je pro ně spravedlnost a harmonie, a to i v sexu. Každý z partnerů musí dostat stejný díl rozkoše. Očekávají, že budete mluvit otevřeně o svých touhách, že jim řeknete, co přesně chcete a jak to chcete. To je určitě chvályhodné, na druhou stranu může být jejich snaha dát druhému to, co chce, a vždy najít v sexu rovnováhu až přehnaná a dlouhé výslechy na toto téma akorát zabijí kouzlo okamžiku.

Štír: Dovedu tě až na vrchol rozkoše

Štír je považován za nejsmyslnější znamení zvěrokruhu spojované s čistou sexuální touhou a chtíčem. Bez sexu si život nedokáže představit. Velmi důležitá je pro něj intimita a nebojí se ani experimentovat. Se Štírem zažijete sex na těch nejneobvyklejších místech a nejspíš odhalíte i některá sexuální tabu. Rozhodně se Štírem zažijete spoustu vášně, ne každý ale dokáže jeho nespoutanou touhu ustát.

Střelec: Jak se ti líbila tahle poloha?

Ani se Střelcem se nudit nebudete. Je hravý, vášnivý, vřelý, vtipný a sex je pro něj další formou dobrodružství, které tak miluje. Touží prozkoumat nejrůznější formy a techniky a je ochoten vyzkoušet v posteli téměř cokoli. A také o tom velmi rád diskutuje, což může být kámen úrazu v případě, že partner je v tomto směru tak trochu pole neorané nebo stydlín. Střelcova neúnavná snaha získat co nejvíce nových zkušeností za sebou také může zanechat spoustu zlomených srdcí.

Kozoroh: Zítra by to mohlo být ještě lepší

Kozorohům jde hodně o úspěch a neustálé zlepšování. Všechno potřebují mít pečlivě naplánované. Je jedno, zda jde o práci nebo o sex. A když něco dělají, dělají to důkladně a beze spěchu. Kozoroh tak může být skvělým milencem, dokonce jedním z nejlepších z celého zvěrokruhu. Ovšem jen do chvíle, než se v jeho životě objeví jiný, větší cíl, za kterým mu stojí za to se vydat. Pak sex odsouvá na vedlejší kolej.

Vodnář: Zkusíme ještě sex pod vodou?

Vodnář umí být v posteli velmi zábavný, vzrušující a plný překvapení. Je to znamení velmi revoluční a pokrokové. Klidně se zapojí do různých sexuálních experimentů a rád bude experimentovat i s vámi. Někdy až tolik, že se můžete cítit jako objekt laboratorního pokusu. Jako partner dokáže být Vodnář spolehlivý, ale nečekejte od něj moc velké výbuchy vřelosti.

Ryby: Jak si to dneska přeješ?

Pro Ryby, poslední znamení zvěrokruhu, sex představuje prostředek, díky kterému mohou ostatním splnit jejich emocionální potřeby. Ryby jsou velmi obětavé a ohledupné. Je jedno, zda chcete sex něžný nebo drsný, Ryby se vždy dokážou přizpůsobit a užívat si to, co baví vás.

Na druhou stranu, jejich ochota milovat se kdykoli a jakkoli může časem způsobit, že se partner přestane cítit výjimečný a sex začne být předvídatelný a nudný.

Sex a erotika podle horoskopu:

Další sexuální horoskopy najdete zde:

Milenci podle horoskopu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.