Životní styl

20. prosince 2020 06:52

Anna Kopečková

Vánoční test: Vyberte si stromeček a odhalte, jaký bude pro vás rok 2022

Zkuste trochu nahlédnout do budoucnosti zábavnou cestou. Vyberte si vánoční stromeček, který se vám nejvíce líbí, a přečtěte si, co vás čeká.

Prohlédněte si dobře sedm ozdobených vánočních stromečků. Který z nich se vám líbí nejvíc, jaký byste si dali k sobě do bytu? Až budete mít vybráno, přečtěte si, co vám rok 2022 přinese.

Stromek č. 1

Příští rok by měl být jedním z nejúspěšnějších ve vašem životě. Budete slavit úspěch, důležité ale je, abyste si stanovili priority, to, čemu se budete naplno věnovat, a cíle, kterých chcete dosáhnout. Abyste zbytečně neztráceli čas a energii na jiných věcech.

Stromek č. 2

Rok 2022 pro vás vypadá velmi slibně. Budete mít spoustu plánů. Ne všechny uskutečníte hned, ale některé projekty se mohou stát pevným základem vaší budoucnosti.

Stromek č. 3

Váš rok 2022 bude šťastný. I když všechno berete dost vážně, užijete si i spoustu zábavy. A váš upřímný úsměv přiláká do vašeho života spoustu nových lidí, ať už v práci, nebo v soukromém životě.

Stromek č. 4

Nadcházející rok nebude rozhodně průměrný, což ovšem neznamená, že bude špatný. Připravte se ale na to, že bude celkově jiný a plný překvapení.

Stromek č. 5

Vy se můžete těšit na klidný rok 2022. Žádné bouře, žádná nepříjemná překvapení, všechno půjde pěkně postupně, přesně tak, jak chcete. Zároveň pro vás bude tento rok jakýmsi odrazovým můstkem, dobou, kdy načerpáte sílu a energii, abyste mohli v dalších letech udělat důležitý a velký krok vpřed.

Stromek č. 6

Váš rok 2022 bude romantický, možná nejromantičtější ze všech, které jste dosud zažili. Plný vzrušení a příjemných pocitů. Budete si připadat, jako kdybyste měli růžové brýle.

Stromek č. 7

Rok 2022 by měl být pro vás poměrně velkorysý. Budete toho chtít hodně, vlastně všechno, co vás napadne. A občas to i dostanete. Ale mějte na paměti, že naplnění touhy vám vždy nemusí přinést zároveň štěstí.

Stromek č. 8

Pro vás bude příští rok jedním slovem pohádkový. Možná jste trochu moc skeptičtí a cyničtí, ale třeba budete nakonec žasnout nad pohádkou, ve které se z vás stane hrdina, který porazí draka. Zní to trochu nadneseně, každopádně vás může potkat něco úžasného a opravdu pohádkového.

Stromek č. 9

Příští rok by vám, po tom letošním, měl udělat dobře a přinést víc klidu. Jako kdyby svět konečně zatáhnul své ostré drápy. I váš úhel pohledu se změní a budete pociťovat víc všeobecného porozumění a sounáležitosti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.