Seriály a filmy

16. listopadu 2017 11:34

Petra Kloidová

Angie Harmon z Rizzoli & Isles ukázala svou novou ložnici

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (3) - upoutávka

Angie Harmon je hvězdnou herečkou a lidé ji znají jako Jane Rizzoliovou. Máte jedinečnou možnost podívat se k ní domů. Angie žije v Jižní Karolíně.

Co uvidíte ve čtvrtek v Rizzoli & Isles?

Co uvidíte ve čtvrtek na LOVE ve 20.15? Tým vyšetřuje vraždu mrtvé ženy, u které mají problém s identifikací. Záhy nato je nalezeno druhé tělo, tentokrát muže. Policie se snaží zjistit, zda mezi případy existuje souvislost.

Nakonec se jim podaří obě těla identifikovat. Jedná se o manžele, kteří zmizeli zhruba před rokem. Žena však byla zabita nedávno. Zjistí se, že se zřejmě z vrahovy strany jednalo o nějakou formu prožívání fantazie. Brzy je unesena další oběť...

Více uvidíte v Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15!

Bydlení u Angie Harmon

Jak jsme už nedávno psali, Angie Harmon se po skončení seriálu odstěhovala zpátky za svou rodinou. Tedy, teď už trochu neúplnou, jelikož se v roce 2014 stihla rozvést se svým manželem a exhráčem NHL. Za rozvod podle okolí manželů mohla hlavně vzdálenost, Angie Harmon totiž žila přes týden v L.A., kde natáčela deset měsíců v roce a na víkend odlétala do Jižní Karolíny za dětmi. Takový zápřah ale manželství Harmon nevydrželo.

PROČ CHTĚLA ANGIE HARMON VYCHOVÁVAT DĚTI JINDE NEŽ V L.A.?

Angie Harmon se tak po konci seriálu stěhovala do nového a podle sebe si také zařizovala svoje dosavadní bydlení, které obývá se třemi dcerami. Domek se zahradou a bazénem má samozřejmě v Jižní Karolíně, kde její dcery celý život vyrůstaly.

Nedávno se na Instagramu svěřila s tím, že si do domu konečně pořídla kousek, po kterém vždy toužila – zelený sametový gauč, jenž patří mezi hity designu posledních pár let, ačkoliv může působit poněkud retro.

Během minulých dní také ukázala novou ložnici, která je založena na poklidných tónech šedé a bílé.

Angie má i krásnou terasu, kde tráví se svými dcerami spoustu času.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.