Bára Damová se v nových Krejzových nebezpečně rozjede. Mrkněte se už teď!

Krejzovi si momentálně užívají vánočně – novoroční přestávky ve vysílání. Na obrazovky se vrátí v plné síle již 15. ledna od 20.15 a vy se už nyní můžete podívat na to, s jakou vervou se do toho pustí Bára Damová.

Jestli jste si mysleli, že nejztřeštěnější ze všech sester Krejzových je Danka, jste na omylu. V další epizodě seriálu to totiž bude vypadat, že pomyslnou zlatou medaili vyhraje Bára!

Práce má nad hlavu, a když se jedné noci vrací z práce kolem své bývalé školy, napadne ji bláznivý nápad. Ředitelka školy, kterou Bára za svoji studentskou kariéru také zažila a vůbec ji neměla ráda, si příkoří, které všem studentům přichystala, a i nadále přichystává, odskáče!

Podívejte se na video, jak:

Myslíte si, že Bářina lumpárna bude mít dohru, nebo se vše obejde v klidu? Pište si, že první platí.

Jak to ale dopadne, a kdo na situaci bude nejvíc tratit a kdo na ní nakonec nejvíce vydělá, to se dozvíte v dalším vysílání Krejzových 15. ledna ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.