Celebrity

30. prosince 2021 05:56

Karolína Oehmová

Boučkovi zažívají velké změny! První společné Vánoce a Silvestr s dudlíky

Gabriela Boučková o Vánocích

Libor a Gabriela Boučkovi jsou novopečenými rodiči, takže zažívají mnoho poprvé. Nyní prožili první Vánoce, které poprvé slavili jen spolu. I na Silvestra se ale dočkají mnoha změn.

Letos to bylo poprvé, kdy se nerozcházeli na Štědrý den ke svým rodinám, ale byli jen spolu. Teď totiž tvoří svou vlastní rodinu. „Letos jsme si řekli, že budeme jen spolu ve třech na Štědrý večer,“ prozradila manželka Libora Boučka. K Vánocům patří samozřejmě i tradice, které si letos manželé udělali vlastní.

Místo vína lahvička v ruce. Letos bude Silvestr jiný

Bujaré večírky a návrat v ranních hodinách, tak o takovém silvestrovském večeru si nechají manželé Boučkovi na pár let zdát. Ale vypadá to, že jim to ani moc chybět nebude. Přeci jenom mají dost kamarádů a známých, kteří se také přehoupli do toho klidnějšího života s miminkem. „Budeme mít dětský Silvestr s našimi kamarády, kteří mají tři děti, takže se na to moc těšíme,“ prozradila plány Gabriela Boučková. Tak snad jim ti prcci celou noc neprobrečí.

Nenechte si ujít Gabrielu Boučkovou v nové řadě show Máme rádi Česko, která se bude vysílat v příštím roce na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.