Celebrity otevřely největší lanové centrum. Prima ZOOM byla u toho!

V neděli odpoledne bylo slavnostně otevřeno největší lanové centrum svého druhu ve střední Evropě. Přestřižení pásky se zúčastnily herečky Alice Bendová a Klára Cibulková i se svými dětmi, které doplnil textař a zpěvák Jaroslav Uhlíř.

Bohatý program nabídl šermířská a kouzelnická vystoupení, odpočinek a aktivity v Prima ZOOM stanu a koncert dětských písniček pana Uhlíře.

V Prima ZOOM stanu si návštěvníci mohli složit velkoformátová puzzle, zahrát velké pexeso či jiné hry a nechat si namalovat podle přání na obličej. Každý si odnesl jedinečné pexeso Prima ZOOM domů.

Alice Bendová řekla, že ráda s dětmi tráví volný čas aktivně, navštěvují různé akce a rádi jezdí na výlety. Proto je pro ně spojení herních prvků a poznání zasazené do přírody ideální. Klára Cibulková prozradila: „Celé odpoledne si užily nejen děti, ale i já a určitě se sem zase vrátíme.“ Obě herečky si většinu atrakcí vyzkoušely osobně a za svými dětmi nezůstaly pozadu.

Unikátní lanové centrum s délkou přes 200 metrů doplňují dva velké tobogany, díky nimž mohou děti prosvištět z výšky bezmála 5 metrů třeba téměř až do podzemí. Nadzemní cesty protínají dokonce i objekt Uměleckých dílniček a propojují dobrodružný pohyb ve výškách s více než 100 metry tajemných chodeb v podzemí. Vznikl tak ojedinělý komplex zábavně-poznávacího a sportovního vyžití.

Park Mirakulum v Milovicích nabízí také lesní naučnou stezku, malý hrad, přírodní bludiště, amfiteátr pro kulturní akce, podzemní chodby dosahující už téměř půl kilometru, mini ZOO, velkou venkovní trampolínu, obří houpačky a spoustu dalšího. Více na www.mirakulum.cz.

Celý park podobně jako Prima ZOOM nabízí nejen poznání, ale především hravou zábavu pro malé i velké.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.