Co nedá spát komisaři Barnabymu? Mrtvola ohlodaná divočákem!

Ztichlou vesnicí zazní výtřely. Bývalá modelka Lizzy nachází hrůzný objev. Tělo muže uvázaného ke stromu vypadá, jako kdyby jej někdo umlátil. Martin Wyvern byl velmi bohatý a jeho vražda vyvolává nejeden otazník. Na Primě dnes ve 20:15!

Martinova manželka komisaři Barnabymu prozradí, že se její manžel rozkmotřil s lidmi, kterým pronajímal svůj rodný dům. Ti si v něm zřídili restauraci. Ale to není všechno. Trápila ho také skutečnost, že z jeho pozemku někdo ukradl lanýže za 10 tisíc liber.

Následná pitva Martinova těla ukáže, že bylo pomazáno lanýžovým olejem a ještě za živa žráno divokým prasetem. Pozornost se obrátí k manželce Camile. Ani zdaleka ji totiž nerozhodí Martinova nevěra jako to, že veškerý svůj majetek odkázal dceři Amy z prvního manželství. Když je Amy zavražděna také, stopy zavedou komisaře Barnabyho tam, kde by to nikdo nečekal.

Ze soukromí Neila Dudgeona

  • Třiapadesátiletý anglický herec má dvě děti s producentkou rádia BBC Mary Peatovou.
  • Jeho široký herecký rejstřík zahrnuje práci na divadelních prknech, rozhlasové hry, film i televizní reklamy.
  • Od svého vstupu do seriálu v roce 2011 zažívá nebývalý fanouškovský zájem. Sám ale se smíchem připouští, že se ho lidé nejvíce ptají na psíka Sykese.
  • Jako chlapec byl několikrát vyhozen z nedělní církevní školy. Když se ho novináři ptají, zda je věřící, používá tuto skutečnost jako odpověď: „Prostě mě tam nahoře nechtějí.“

Co řekl o převzetí hlavní role:

„První dny na place při natáčení jsem se cítil jako prvňáček ve škole. A stejně tak dychtivě a se strachem jsem očekával vysílání prvního dílu v televizi. Jak mě fanoušci přijmou? Naskakoval jsem do rozjetého vlaku. Navíc pro mě byla obrovská čest převzít hlavní roli po Johnovi. Ten pocit odpovědnosti byl až příliš intenzivní. Víte, co mi v té době řekl náš pošťák? ‘Všude je to stejné, Neile. Jediné, o co se můžeš snažit, je dělat svou práci tak, jak nejlíp umíš.‘ Chytrá slova, viďte?“

Nezapomeňte sledovat Divokou sklizeň na Primě dnes ve 20:15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.