Dcera Daniely Šinkorové a Martina Preisse už dospěla! Podívejte se na exkluzivní ukázky ze seriálu Sestřičky

Zdravotní sestřička Katka má milující rodiče. Občas jejich láska však hraničí s opičí. K jakému razantnímu kroku se Katka vzchopí? Na to se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě ve 14. epizodě seriálu Sestřičky Modrý kód.

Ivana a Radek Kinští jsou naprosto milující rodiče. Zejména Ivana, matka Katky, by se pro dceru a i pro její spolubydlící rozkrájela. Jenže Katka už má podobného přístupu dost. Její spolubydlící maminčiny štrúdly milují, bez ohledu na to, že si do jejich sdíleného bytu Katčina maminka chodí, jak se jí zamane. Ale Katka už toho má dost a odhodlá se k velmi razantnímu kroku.

Podívejte se na to v extra ukázce ze seriálu Sestřičky Modrý kód:

Na urgentu se dořešuje případ evidentně týrané ženy, která ale týrání odmítá přiznat. Hraje se ale o život nejen její, ale i jejího dítěte. Nakonec to bude Ema Vlčková, která případ po svém uzavře…

Sledujte upoutávku k další epizodě Sestřiček:

Kratochvíl bude řešit zásadnější dilema. Andy chodí se synem Hrbka, který Martina připravil o kariéru. Míša se tím ocitá v nezáviděníhodné pozici!

Sestřičky Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě a nezapomeňte si pustit i skvělé bonusy, které jinde než on-line neuvidíte!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.