DERMACOL LOVE DAY 2022: Plno zábavy i ve spodní části Grébovky

UP-DERMACOL LOVE DAY 2022

DERMACOL LOVE DAY je po dvouleté pauze zpět a již tuto neděli promění Grébovku v to nejzamilovanější místo v Praze plné lásky, krásy a hýčkání. Letos poprvé se program rozšíří i do spodní části Havlíčkových sadů, kde najdou návštěvníci nejen plno stánků s různorodým programem pro celou rodinu, ale i druhou Prima stage s moderátorem Markem Kafkou. Co se na ní bude dít?

Prima stage nabídne v průběhu dne program skutečně pro každého. Po jedenácté zahájí program svérázná písničkářka Saša Niklíčková. Většinou se doprovází na akordeon a výjimečně také na ukulele či klávesy. Posluchačům většinou utkví v paměti její osobitý výraz a nápadité texty, v nichž s humorem a nadhledem glosuje jak každodenní život, tak i zcela neotřelá témata.

Hudba, cvičení, vaření i program pro děti

V průběhu dne proběhne na pódiu několik workshopů cvičení s Kondicí pod vedením osobní fitness trenérky, certifikované poradkyně pro výživu a zdravý životní styl Aleny Vídeňské. Ta se zaměřuje především na zdravý trénink, správnou techniku cvičení s ohledem na cíl klienta. Baví ji cvičení, které cílí na přirozené a funkční pohyby těla a pomáhá nejen formování postavy, ale také celkovému zlepšení fyzické kondice, síly a flexibility.

Nebude chybět ani osvěta ze světa nožů. Společnost Dellinger představí techniky krájení, poradí, jak vybírat správný nůž, a ukáže tipy, jak o nože správně pečovat. Navíc představí unikátní edici Prima FRESH, která vznikla ve spojení s televizí Prima.

Připraveny budou i cooking show od kuchařské školy Chefparade. Chopí se jich šéfkuchař Lukáš Neckář, který je mistrem ve svém oboru – v gastronomii se pohybuje přes 25 let, z toho 20 let se věnuje asijské kuchyni! Návštěvníky akce proto zasvětí do přípravy sushi. Jeho kolega Honza Hajný je odborník v oblasti kuchařské artistiky a reklamního food stylingu. A mimochodem také držitel zlaté medaile z kuchařské světové olympiády. Na pódiu předvede přípravu steaků.

Všechny malé návštěvníky akce přenese program do pohádky o trochu líné, ale hodné čarodějnici Petraně, která musí složit čarodějné zkoušky, jinak se stane smrtelnicí. Naštěstí má kamaráda, netopýra Raplta, a ten jí pomůže. A snad této čarodějnici pomohou i děti. Bude to potřebovat...

Beauty talks – ukázky líčení

Chybět nebudou samozřejmě ani zajímavé BEAUTY TALKS by Dermacol s vybranými hosty i ukázky líčení. Na pódiu proběhne i křest knihy ANO, MŮŽEME! kamasutry pro vozíčkáře, kterou vydává Centrum Paraple. Knížka ANO, MŮŽEME! je určena lidem na vozíku, jejich partnerům, ale i všem ostatním, kteří jsou přesvědčeni, že zvídavost, komunikace a otevřenost je ta nejlepší cesta, jak prožívat dobrý život. A samozřejmě i sex.

Z dalších interpretů vystoupí v průběhu dne například Jana Rychterová – písničkářka s kytarou na pomezí šansonu, popu, folku a blues. Její písně jsou vtipné i dojemné zároveň. Píseň Víno, inspirovaná covidovou uzávěrkou, nasbírala přes 3,5 mil. zhlédnutí v rámci českého on-line. Píseň Argentinec zase osloví snad každou ženu a stala se nejoblíbenějším hitem roku 2020 v jednom rádiu. Jana vystoupí kromě kytary také za klavírního doprovodu Radima Linharta.

Z hudebních vystoupení zavítá na pódium jako první Martin Harich. 26letý skladatel, textař a producent patří mezi nejaktivnější hudebníky nové generace na Slovensku. Svoji kariéru odstartoval v 15 letech a od roku 2011 vydal 6 autorských alb, 2 minialba a velké množství úspěšných singlů a spoluprací (Posledná pieseň, Chocolate, Čo potom, FIGHT4U, Spojiť sily so Simou Martausovou a další). Martin ve své tvorbě střídá angličtinu a rodnou slovenštinu. V posledních letech slaví úspěchy na mezinárodních hudebních festivalech po celé Evropě. Během pandemie složil hudbu pro muzikál „A Christmas Carol“ ve Spojených státech a vydal zhudebněnou sbírku básní válečného hrdiny pod názvem: „Karol Pajer – Utajený hrdina“

Michael Foret s projektem MikAel

A program na pódiu zakončí projekt MikAel, pod kterým se skrývá zpěvák Michael Foret, jenž se svou aktuální tvorbou vrací ke kořenům kvalitního evropského popu. Loňský úspěšný letní song Storyline vznikl ve spolupráci se světovým hudebním producentem a skladatelem Karlem Havlíčkem. Druhý singl Lottery stejně jako Storyline nebo další rádiový hit Alone Together dobyly první příčky několika hitparád.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je jako vždy zdarma pro všechny návštěvníky. Opět si však mohou zakoupit speciální tašku Dermacol, díky které se mohou nechat nalíčit, nechat si nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 600 Kč! Tašku je možné zakoupit přes GoOut, Ticketportal nebo Slevomat. Akce se koná pod záštitou starostky MČ Prahy 2, Ing. Alexandry Udženija.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.