Máme rádi Česko: Toto ženám nikdy neukazujte, apelují na muže Prachař, Kotek a Bouček

Další reprízový díl VIII. řady zábavné vědomostní show Máme rádi Česko uvidíte na Primě opět v pátek ve 20:15. Než show vypukne, poslechněte si v ukázce důležité varování, které v ní zazní, a vyzkoušejte se z vybraných soutěžních otázek.

Než stihnou kapitáni představit sestavu svých týmů, přijde řeč na domácí práce. Možná vás překvapí, co všechno náš trojlístek Prachař, Bouček a Kotek doma zvládne obstarat.

„Já velmi bryskně peru, ještě rychleji věším. A čím si to ještě víc zrychlím? Já nežehlím,“ přiznává kapitán Vojtěch Kotek.

Neukazovat, co umíte, protože se to pak po vás chce

„Já teď bydlim u mámy, takže to za mě dělá všechno ona,“ směje se Jakub Prachař. Pak ale pánové téma ještě více rozvedli a začali překvapovat. Na to Libor Bouček Jakuba vyzve, aby zavzpomínal na „prehistorické“ doby, kdy sám nežil. „Já dělal všechno. Můj největší problém byl, že jsem všechno moc rychle ukázal, že umím. To bych chtěl apelovat na všechny muže: je to věc, která se prostě neukazuje!“

Pusťte si jejich celý rozhovor na téma domácí práce a důležité varování v exkluzivní ukázce už teď:

A sestava soutěžních týmů pro tento večer? Kapitán Vojta Kotek vytáhne do boje s trojicí kolegů ze seriálu Einstein. Po jeho boku nastoupí jeho seriálová maminka herečka Veronika Freimanová, parťačka Anna Polívková a herec Lian (Lukáš) Tran. V týmu Jakuba Prachaře bude tentokrát soutěžit herec Antonín Duchoslav, frontman a zakladatel kapely QUEENIE Michael Kluch a meteoroložka Dagmar Honsová.

Podívejte se na ně v televizní upoutávce:

Vojta Kotek se tentokrát předvede u kola štěstí a postará se o dechberoucí okamžik soutěže, když vytočí 100 bodů. Bude to stačit na vítězství nad Jakubem Prachařem, který si zakládá na své neporazitelnosti v soutěži? „Několik málo dílů jsem prohrál, ale to byl zanedbatelný počet. V sérii jsem neporažený. Až mě někdo porazí, asi budu muset odejít. O to víc se tedy snažím, abych tam mohl zůstat,“ nechal se slyšet soutěživý Jakub Prachař.

Nyní ještě několik slíbených otázek, které v pátek večer v televizi také padnou. Poznáte dříve než soutěžící ve studiu, ze kterých dvou slavných českých osobností je složena následující koláž?

Exkluzivní ukázka 3: Kdo je v koláži?

I tentokrát zazní jedna pohádková hitovka v podání našeho znalce českého popu Basahga Unguseva. Která, že to je?

Exkluzivní ukázka 3: Basang zpívá Česku

Na celý díl zábavné show Máme rádi Česko se těšte v pátek ve 20:15.

NOVÝ SERIÁL EINSTEIN – PŘÍPADY NESNESITELNÉHO GÉNIA SI PUSŤTE ON-LINE V NAŠÍ VIDEOPŮJČOVNĚ: Na Vojtěcha Kotka, Annu Polívkovou, Veroniku Freimanovou a Liana (Lukáše) Trana se můžete podívat bez reklam. První díl je zdarma!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.