Seriály a filmy

8. března 2018 15:00

Ilona Blašková

Felix Slováček začal kvůli své lásce Lucii Gelemové navštěvovat Barber Shop

Zatím stále ještě manžel Dády Patrasové - Felix Slováček, už se dávno netají svou láskou k podstatně mladší výtvarnici Lucii Gelemové. Ta hudebníka opět doprovázela do společnosti. A tak jsme udělali lehkou sondáž.

Když se veřejnost dozvěděla o vztahu Felixe Slováčka s Lucií Gelemovou, jen málokdo tomu dával dlouhého trvání. Jenže měsíce plynou a hudebník si společnost mladší partnerky nemůže vynachválit. Dle Felixových slov má radost ze života, když jsou pohromadě.

Lucie je také ráda za každou chvíli, kterou mohou trávit společně, a svého partnera si hýčká. A to rovnou od rána přípravou snídaně. Oba mají rádi masité pokrmy. Podle Lucie je Felix velmi šikovný a učenlivý. Jednou se mu dokonce podařilo přichystat snídani i pro ni.

Ovšem ani Felix neponechává nic náhodě. Vedle pětatřicetileté partnerky se snaží držet krok a být za šviháka. Teď přišel na chuť takzvaným “Barber shopum“. „Vždycky jsem chodil ke známým kadeřnicím, které se o mě staraly, a bylo to výborné. Je pravda, že tady je to trošku jiné a je to fajn. Já strávím teda hodně času v koupelně, ale nikdy jsem to neměřil. Nedíval jsem se na hodinky, kdo z nás je tam déle, ale myslím, že je to tak 50 na 50,“ prozradil Slováček.

Na to jak dlouho času tráví v koupelně jsme se zeptali i dalších hostů. Moderátor Mirek Šimůnek má naopak o svém pobytu v koupelně naprostý přehled. Tráví tam přesně 25 minut. Nejvíce času mu zabírá holení. Kdo stráví víc času v koupelně v případě modelky Nikol Švantnerové a jejího přítele Patrika, snad ani zdůrazňovat nemusíme. Ale je vidět, že tihle dva si teda umí dopřávat. Patrik rád Nikol namasíruje a občas si oba dají pleťovou masku. To si prý sednou k televizi, dají nohy nahoru a vypadají jako manželé po dvaceti letech.

Otázka manželství se poslední dobou hodně skloňuje i v případě Felixe s Lucií. Ale odpověď na ni zatím zřejmě neznají ani oni sami. „Jako se svět posouvá dopředu, tak doufám, že my se taky posouváme dopředu. Ale to ještě neznamená, že by to musela být svatba nebo něco podobného,“ řekl Slováček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.